15.06.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Marmar, Huzar

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-06-15, 20:36

jacogra pisze:Weź mnie nie rozśmieszaj siedziałem dzisiaj koło NF i śmiac mi się z nich chciało.To ma byc kibicowanie.Lepiej krzyczał dziadek z babcią dwa rzędy dalej.

Po meczu byś został to byś wiedział :D :D :D :D
A tak a propo całe UFP było w klatce Włókniarza :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-15, 20:37

co chcesz od pepego sawki się czepiaj i klechy.No soorydosyc już tych defektów krystian.I sawka 3 pkt.w meczu.Częstochowianie dzisiaj we trzech wygrali mecz a ojcem sukcesu był Ułamek.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-06-15, 20:48

jacogra pisze:Weź mnie nie rozśmieszaj siedziałem dzisiaj koło NF i śmiac mi się z nich chciało.To ma byc kibicowanie.Lepiej krzyczał dziadek z babcią dwa rzędy dalej.

Widocznie NF potrafia dopingowac jedynie jak Polonia wygrywa...

A dzis po raz kolejny bylem swiadkiem kicz-oprawy czyli niesienia styropianowego napisu Polonii. Chlopcy musza potrenowac troche bo sil starczylo im jedynie na przeniesienie tych literek od sektora A do banera Kujasia...

A co do meczu, to momentami az sie przykro robilo patrzac na to co zawodnicy wyprawiali... Az zaczynalem powatpiewac czy na pewno jestem w Bydgoszczy a nie przypadkiem w Czestochowie :twisted:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-15, 20:51

nie no napis ze styropianu mi się podobał tylko czemu tak krótko z nim szli.Fajnie by było jak by przez całe zawody krążył po całej koronie.
A i literka "i"nie nadążała za "n" :D

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-06-15, 20:56

Przy calej mojej antypatii do Krzyzaka i Robaka ale wydaje mi sie ze oni na swoim torze jezdzili by lepiej niz Sawina :|

A co do tego co sie dzieje na bramkach to klub dba o swoje pieniądze, zazwyczaj duza ilosc wchodzi omijajac zakup biletu wiec wladze staraja sie z tym walczyc.

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-06-15, 21:03

wiec wladze staraja sie z tym walczyc

I coś im nie wychodzi zdeka :D
Obrazek

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-06-15, 21:03

Zremisowalismy wlasciwie wygrany mecz (od jego poczatku prowadzilismy, a przed ostatnim wyscigiem nasza przewaga wynosila cztery punkty!). Mozna gdybac, co by bylo, gdyby na pierwszym okrazeniu pietnastego biegu nie zdefektowal piekielnie szybki dzis Jonsson, ale fakt jest taki, ze po dwumeczu z czestochowa mamy ledwie jeden punkt (podczas, gdy oni az trzy). W tej chwili bardzo watpliwy stal sie nasz awans do czworki! :roll:
W ekipie gosci trojka zawodnikow zdobyla az 39[!:shock:] z 45 pkt calego zespolu! :o Do tego dodac wazne punkty mlodego niemca i wynik druzyny nie mogl byc inny!
U nas zawiodla druga linia, choc i liderzy mogli przywiezc te kilka pkt wiecej, co w konsekwencji daloby minimalna wygrana! Dziwi tez trzymanie takiego asa, jak Buczkowski na rezerwie, podczas gdy az prosi sie, by zastapil bezbarwnych tego dnia Sawine, czy Kleche! :?
No coz... ten remis, nie da sie ukryc, jest jak porazka! :(

True Kibic
szkółka żużlowa

Postautor: True Kibic » 2006-06-15, 21:17

Wlasciwie to Czewa zdobyla na nas 4 punkty a nie 3, bo jeszcze bonusik zgarneli :P

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-06-15, 21:20

Tak, oczywiscie, nie trzy, a cztery punkty! :wink:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-06-15, 22:22

UFP pisze:Przed chwilą gadałem sobie z ekipą ze szwederka i wszystko według nich zmierza w dobrą stronę to znaczy:
Wspólne śpiewy, wymiana swoich wplepek, wymiana swoich szali
Oby tak dalej :D

Ile ty masz lat!! wymiana wlepek.

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-06-15, 22:39

miało być przekonywujące zwyciestwo a jest remis, który odebrał nam juz definitywnie szanse na awans do 4, ale trudno zasłuzyliśmy na to bez wątpienia. Dziś bardzo szybki był AJ i szkoda, że miał defekt w 15 biegu bo moze bysmy nie przegrali go podwójnie, Pepe pojechał w miarę dobrze tak samo Kostek, wiadomo super Emil. Do postawy Sawiny to już się przyzwyczaiłem, że zdobywa w kazdy meczu praktycznie po 2-3 pkt :lol:. Ale kurwa Rutecki widać woli oglądac tego bezproduktywnego Sawine na torze i znów dostał za duzo szans. Lepiej by było wpuszczac za niego Emila czy Buczka tak samo jak i za Kleche, który dziś zawiódł na całej linii i dlatego przegraliśmy...a w sobote zapewne kolejny blamaz a Toruniu bo jestem pewny że nam ostro dowalą i przyda się może co niektórzy sie wreszcie przebudzą działacze, kibice i wszyscy Ci co są slepo zapatrzenia w ten zespół ;( Powoli nalezy już patrzec na nastepny sezon jak skompletowac skład itd. juniorzy +Jonsson i moze Protas mam nadzieje, że zostaną... a co do Sawiny i Klechy to trudno trzeba będzie podziękować.

Mówiło się jeszcze niedawno że jesteśmy drużyną własnego toru ale jak widac i to sie zmieniło i to najbardziej boli :evil: ale to jest smieszne, że niemozemy przygotowac toru taki ktory nam pasuje bylo na to ponad 2 tygodnie, ale po co wkoncu lepiej odjebac swoje i zrobic tor pod gosci......

Teraz nalezy zadac pytanie..Z CZYM DO LUDZI :?
Obrazek

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-06-15, 23:35

Kartas pisze: Pepe pojechał w miarę dobrze tak samo Kostek, wiadomo super Emil. Do postawy Sawiny to już się przyzwyczaiłem, że zdobywa w kazdy meczu praktycznie po 2-3 pkt :lol:. Ale kurwa Rutecki widać woli oglądac tego <<<bezproduktywnego Sawine>>> na torze i znów dostał za duzo szans. Lepiej by było wpuszczac za niego Emila czy Buczka tak samo jak i za Kleche, który dziś zawiódł na całej linii i dlatego przegraliśmy..;( Powoli nalezy już patrzec na nastepny sezon jak skompletowac skład itd. juniorzy +Jonsson i moze Protas mam nadzieje, że zostaną... a co do Sawiny i Klechy to trudno trzeba będzie podziękować.

:evil: ale to jest smieszne, że niemozemy przygotowac toru taki ktory nam pasuje bylo na to ponad 2 tygodnie, ale po co wkoncu lepiej odjebac swoje i zrobic tor pod gosci......

To chyba nie ogladalismy tego samego meczu Panie Kartas .PePe pojechal dobrze no nie zartuj pojechal kiepsko beznadziejnie od kapitana i ldera druzyny wymaga sie min 12 i wygranych biegow a nie to co on wyprawial na torze .Szczegolnie w 1dnym biegu gdy nie poczekal na naszego juniora .Tak sie spieszyl by przjechac te 4 okrazenia jakby sraczki dostal .Pozatym Kosciecha tez beznadziej chbya nie widzialem jak w wlace o1 pkt miedzy Klecha sie tak bilze go wyjebal i :brawa: Krystian ze nie przyjales tych przeprosin .Niech Kostek wraca do Gdanska jak go chca neich go biora. Droga wolna co do Sawiny masz racje pojechal tak jak w tym sezonie nas zdazyl przyzwyczaic procz meczu w Czewie ale zeby go nazywac bezproduktywny to lekka przesada walczy na torze jak lew oby tak Kostkowi sie chcialo jak wlasnie jemu .Co do Krystiana to pamietaj ze to 1szy rok startow w roli seniora to ze pojechal extra na poczatku sezonu nie rob odrazu zniego lidera druzyny .I dla Twojej Informacji Siopek ma kontrakt na 3 lata Klecha 2 lata Emil tez 3 lata :!:
A Kostek po tym sezonie spowrotem do Gdanska lub do Toroto .Mial nam pomoc a tylko przeszkadza niby miala byc zajebista atmosfera w druzynie to jest jeszcze gorsza lepiej juz bylo jak byl Krzyzaniak i Robacki .
Ps. To w nastepnym meczu kogo po Kleche i Buczku wyjebiesz w plot panie Kosciecha :!: :!: :roll:
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-06-15, 23:56

Kościecha - ty pazerny na kasę d.....!!!!

Raz walczy sie o mistrzostwo, a za rok o utrzymanie - i to jest normalne. Zawodnicy jeżdżą super parowo, ale również są tacy jak Protasiewicz - trudno.

Jednak takich ....... jak Kościecha to nie bardzo mam ochotę dalej oglądać. Lubię zawodników walecznych, ale Kościecha dla mnie to zwykły ...... Prawdziwy pokaz zaciętej walki FAIR dali dziś Jonsson z Hancockiem!!! Gdyby na miejscu A.J. był ....... Kościecha to już przy pierwszej nadarzającej się okazji wkomponował Grega w płot. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni jego sezon w Bydgoszczy.

P.S
W wykropkowane m-ca przoszę wstawić dowolne określenia...

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-06-16, 02:34

masakra ktoś na początku sezonu chwiali bydgoski zespół ze jest najbardziej polski i co z tego teraz właśnie to wychodzi nie jestem tez za tym żeby drużyna polskiej ligi składała sie w większości z obcokrajowców ale wystarczyło by 3 takich Ulamkow który dzis wraz z Hancockiem robili na NASZYM torze co chcieli i by sytuacja wyglądała inaczej. Jak to ktos napisal warto by było się zastanowic nad powrotem Tomka. Rutek troche bujał w oblokach albo naprawde wiezyl w te "wzmocnienia" ze poniosą nas do play off.
Najbardziej podobala mi sie dzis jazda AJ jako jedyny podołał Ulamkowi i Hancockowi nawet ten ostatni bieg go nie przekreśla rozmawiałem z nim wczoraj i silnik, sprzeglo rozsypały mu sie kompletnie.
pepe hmmm mogł zrobic wiecej ale sie nie udało szczególnie w ostatnim biegu dwoił sie i troił zeby zdobyc te 2 punkty ale sie nie udalo
Podobała mi sie tez świetna walka Emila no chlopak niewie co to strach nie czuje respektu do bardziej utytułowanych zawodników walczy do konca oby jak najdłużej u nas został...
hmmm o reszcie ciężko mi sie wypowiadać..............

wiolk@
rower treningowy

Postautor: wiolk@ » 2006-06-16, 08:53

To chyba nie ogladalismy tego samego meczu Panie Kartas .PePe pojechal dobrze no nie zartuj pojechal kiepsko beznadziejnie od kapitana i ldera druzyny wymaga sie min 12 i wygranych biegow a nie to co on wyprawial na torze .Szczegolnie w 1dnym biegu gdy nie poczekal na naszego juniora .Tak sie spieszyl by przjechac te 4 okrazenia jakby sraczki dostal .Pozatym Kosciecha tez beznadziej chbya nie widzialem jak w wlace o1 pkt miedzy Klecha sie tak bilze go wyjebal i :brawa: Krystian ze nie przyjales tych przeprosin .Niech Kostek wraca do Gdanska jak go chca neich go biora. Droga wolna co do Sawiny masz racje pojechal tak jak w tym sezonie nas zdazyl przyzwyczaic procz meczu w Czewie ale zeby go nazywac bezproduktywny to lekka przesada walczy na torze jak lew oby tak Kostkowi sie chcialo jak wlasnie jemu .Co do Krystiana to pamietaj ze to 1szy rok startow w roli seniora to ze pojechal extra na poczatku sezonu nie rob odrazu zniego lidera druzyny .I dla Twojej Informacji Siopek ma kontrakt na 3 lata Klecha 2 lata Emil tez 3 lata :!:
A Kostek po tym sezonie spowrotem do Gdanska lub do Toroto .Mial nam pomoc a tylko przeszkadza niby miala byc zajebista atmosfera w druzynie to jest jeszcze gorsza lepiej juz bylo jak byl Krzyzaniak i Robacki .
Ps. To w nastepnym meczu kogo po Kleche i Buczku wyjebiesz w plot panie Kosciecha :!: :!: :roll:[/quote]

Scooter, aż przykro się robi, jak się czyta Twoje wypociny ( pomijam fakt, że masz problem z formułowaniem zdań, a zasady gramatyki i interpunkcji pozostają dla Ciebie jak widać wielką zagadką)...
Zgadzam się z Kartasem odnośnie postawy PePe, Kostka i Emila. Robert fakt, pojechał trochę za ostro, ale przecież specjalnie tego nie zrobił. Dziwię się, że niektórzy nie dostrzegają jego starań i zaangażowania w każdym meczu. Walczy do końca, nie o kasę jak sugerują co mądrzejsi wszechwiedzący, ale o wynik drużyny. Fakt, że nie zawsze potrafi zrozumieć się z Krystianem ( nie tylko ta para ma niestety ten problem), wynika głównie z tego, że mają zbyt mało wspólnych treningów.
I jeszcze jedno, nie Tobie decydować o tym, czy Gdańsk "może sobie brać Kostka", czy nie!
Odnośnie Sawiny, to określenie "bezproduktywny" jest jak najbardziej trafne. Objeżdżają go w każdym meczu jak tylko chcą i nie dostrzegam niestety tej jego "lwiej" walki, którą się tak fascynujesz ( no chyba, że chodzi o walkę o 1 punkt z juniorem drużyny przeciwnej). To właśnie jego punktów brakuje!!!
Krystian miał wczoraj słabszy dzień, każdemu może się zdarzyć, ale wstyd Scooter, że Ty - jego wielki fan, nie potrafisz odmienić nawet jego nazwiska - żenada...
Odnośnie juniorów, to klasę pokazał Emil. Będzie z niego jeszcze wiele radości. Siopek i Buczek przyzwyczaili nas do lepszej postawy. Z tego co wiem, tor był przygotowany tak, jak na treningach. Co bystrzejsze osoby zauważyły jednak na pewno, że sędzia po 1 biegu wezwał do tel. kierownika zawodów i zarządził częste i obfite polewanie. Miało to niestety wpływ na to, że młodzi nie do końca potrafili się z tym torem spasować.
Szkoda,że udało się wybronić tylko remis,ale myślę, że chłopaki broni jeszcze nie złożyli i powalczą w Toruniu!
Pozdrawiam!

michu25
rowerek trójkołowy

Postautor: michu25 » 2006-06-16, 10:28

witam! to będzie mój pierwszy post. na Polonię jeżdżę od kilkunastu lat, co mecz 90 km do bydzi, mimo, że do Piły bliżej było...

kiepsko się dzieje w tym zespole. wygrywaliśmy z Cz-wą w gorszym składzie (z Robakiem i Krzyżakiem bo mniemam, że są słabsi jeśli jeżdżą klasę niżej... Przed sezonem były wielkie tajemnice o super transferze, o walce o medale. Jest jak widać.

Kostek napewno spełnie swoje zadanie i tu nie zgodzę się, że nie walczy. nie stara się jak tutaj co niektórzy podnoszą głos. z Klechą to był mam nadzieję "wypadek przy pracy". robi punkty a co jeśli nie one się liczy?

Protas. jaki z niego lider? żaden. zero jazdy parą. przypomina to czasem już jazdę w GP. przegra start i po zawodach. Proponowałbym poświęcić kilka treningów by poćwiczyć starty bo nie wygrywamy ich już nie pierwszy mecz.

Sawka. jeśli nadal za rok będzie w składzie to chyba tylko za zasługi z poprzedniego zesonu. fakt faktem m.in dzięki niemu zajęliśmy II miejsce w lidze ale to co się dzieje teraz to jes lekka przesada. Nie walczy. Sprzęt, psychika? Ile można go tłumaczyć? Daje ciała i tyle. Od czegoś są władze zespłu by jakos temu zaradzić? Bo jak nie od tego to od czego?

Juniorzy a zwłaszcza Emil mnie osobiście zaskakują. Ale to każdy widzi. Nie raz już wygrali mecz. Brawa!!!

Adrenalina. Wraca chyba do wysokiej formy. Widać ten błysk. Będzie dobrze.

Klecha. Wiadomo, że pierwszy zeson w seniorach to będzie ciężko i jest. No ale zawsze tam swoje zrobi i widać CHĘĆ do walki.

Może dać Emila zamiast np. Sawki? MOże Buczka? Sorry ale marnuje się na rezerwie jak dzisiaj. Może to jakoś podziała? Napewno Sawce nie można odmówić ambicji ale również dzięki niemu pożegnaliśmy się z pierwszą czwórką!

Nie ma w zespole walki o skład. Kolejny raz taka taktyka "prezesów" się nie sprawdza. Jeden obcokrajowiec to też nie super rozwiązanie. Czegoś brakuje...

I na koniec trener. Bieg 14. Po co jechał słabiutki Klecha? Gdy Mamy Buczka i Emila czy Siopka?? Brawa. Kolejny raz się popisał...

Ogólnie jest źle. Nie mamy liderów jak Greg, Seba czy Ryan. W trójkę załatwili mecz. U nas Kapitan się męczy z juniorem...

Zaraz pewnie NetFans mnie pojedzie, że gadam głupoty albo, że nie jestem blisko drużyny i nic nie wiem. A wszycy jeżdąż poprawnie tylko brakuje czegoś i będzie ok. No ale spoko. Widać gołym okiem, że idzie to w złą stronę. Ten remis to jest jak porażka. Aha... proponowałbym się zająć też dopingiem bo grupka kilkunastu osób (no może góra 30-tu) przekrzykuje cały stadion.

Pzdr dla Wszystkich.

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-06-16, 10:58

wiolk@ pisze:Scooter, aż przykro się robi, jak się czyta Twoje wypociny ( pomijam fakt, że masz problem z formułowaniem zdań, a zasady gramatyki i interpunkcji pozostają dla Ciebie jak widać wielką zagadką)...
Ty też "święta" nie jesteś.

michu25 pisze:witam! to będzie mój pierwszy post. na Polonię jeżdżę od kilkunastu lat, co mecz 90 km do bydzi, mimo, że do Piły bliżej było...
Witamy na forum ;)

michu25 pisze:Zaraz pewnie NetFans mnie pojedzie, że gadam głupoty albo, że nie jestem blisko drużyny i nic nie wiem.
Nikt po Tobie nie pojedzie, bo piszesz składnie, merytorycznie i Twoja opinia o zawodniach i meczu nie jest agresywna.

michu25 pisze:Aha... proponowałbym się zająć też dopingiem bo grupka kilkunastu osób (no może góra 30-tu) przekrzykuje cały stadion.
To niestety prawda - choć z tego co jest mi wiadomo Ultas From Polonia byli w sektorze gości razem z Włókniarzami. Prawda jest taka, że są w niektórych miejscach stadionu istnieją grupy kibiców, które próbują zaktywizować zwykłych kibiców do dopingu i jest to prowadzone z różnym skutkiem. Małe grupki dopingujacych (w tym również nasza) nie dadzą sobie rady.
Zachęcam do przychodzenia do sektora PBNF lub w jego okolicach - być może wspólnie uda nam się osiągnąć to czego wszyscy chcemy - GŁOŚNY DOPING.
PBNF tworzy zaledwie 40 osób, gdyby drugie tyle gardeł znalazło się w naszym sektorze byłoby zapewne głośniej, a to zachęci reszte potencjalnych chętnych do dopingu do przychodzenia do naszego sektora. Proszę jednocześnie nie wyrażać opinii w stylu "Jesteście mądrzy tylko na necie", bo to do niczego nie prowadzi.

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

michu25
rowerek trójkołowy

Postautor: michu25 » 2006-06-16, 11:37

To luz :) starałem się by było merytorycznie. Na pewno się nie odwrócę od klubu jak tutaj widzę po niektórych... aż żal czytać i patrzeć... było słabo ale kibic to jest jest na zawsze by wspomóc a nie klaskać jak jest dobrze i opluwać jak nie wyjdzie.

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-06-16, 12:44

hmmm cały Ultras był w klatce ??? na naszym stadionie??? jak z tego co widzialem to tam za duzo osob nie bylo i jak w ostatnim biegu czewa wygrala 5;1 to wszyscy tam skakali z radosci czy ultrasom tez bylo tak do smiechu?? jedynym powodem dla ktorego moge twierdzic ze byl tam ktos z ultrasow to doping dla poloni ale nie piscie ze CALY ultras tylko garstka....

UFP
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: UFP » 2006-06-16, 12:51

hmmm cały Ultras był w klatce ??? na naszym stadionie???

Tak, bo mamy z nimi układ :!:
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”