15.06.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

15.06.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa

Postautor: Bleemek » 2006-05-30, 13:16

Najbliższe spotkanie, które czeka żużlowców znad Brdy to mecz z Włókniarzem na własnym torze. Czy uda się zwyciężyć z częstochowskimi lwami? Czy znajdą się optymiści, którzy stwierdzą, że wygramy powyżej 18 punktów i zdobędziemy punkt ponusowy?

Tak czy siak - MISTRZ MISTRZ POLONIA !

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2006-05-30, 13:38

No jak to mówią wiara czyni cuda. Mecz będzie cięzki to napewno ale w zeszłym sezonie pokazalismy czewie miejsce w szeregu to nie widzę przeciwskazań żeby teraz tak zrobili nasi chłopacy.
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-30, 13:51

Oj ciężko będzie o bonus , Hancock, Ułamek ,który tutaj umie jeżdzić Sullivan który tez dobrze zna nasz tor..
Ale wierzyć trzeba , jak obudzi się nasz Protasinho i Sawina zrobi jakieś 3 punkty więce3j niż dotychczas mu się zdarzało to powinniśmy o bonus Powalczyć podkreślam POWALCZYĆ..
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-05-30, 16:36

Po meczu Włókniarza w toruniu, gdzie bez Hancocka (!!!) zdobyli 41 punktów można by od razu obiektywnie stwierdzić, że na bonus nie ma żadnych szans. Ale różnica zasadnicza jest taka, że tor toruński częstochowianom (a przede wszystkim Sullivanowi) zawsze odpowiadał, A NASZ NIE!!! I tu należy upatrywać nadzieji na bonus (w kwestii zwycięstwa w ogóle się nie wypowiadam). Groźny na pewno będzie Hancock, który w tym sezonie jeździ wszędzie, chyba Richardson (w ubiegłorocznym GP w Bydgoszczy przegrał tylko z Tomkiem!!!) no i Ułamkowi można gdzieś koło 10 (6) punktów przypisać. Jeżeli mamy mysleć o bonusie to reszta drużyny częstochowskiej nie ma prawa zaistnieć na naszym torze (Drabik, Sullivan i juniorzy). Przy idealnym dopasowaniu naszych do toru i braku deszczu (w Boże Ciało często lubi padać) myślę, ze bonus jest realny. Otworzylby on nam droge do pierwszej czwórki.

JEŻELI WIARA CZYNI CUDA, TO MY WIERZYMY, ŻE SIĘ UDA!!!

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-05-30, 19:20

Jak nie bedzie deszczu i bedzie dobrze przygotowany tor ( huehuehue ) to moze byc powtorka z zeszlego roku .... Jak spojrzec na jazde Jonssona i Kosciechy to jest w niej duzo optymizmu .... Tak samo z reszta jak u Protasiewicza, klechy i naszych juniorow .... Aczkolwiek to moze byc baaaardzo ciezki mecz ;/ ....
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-05-30, 20:54

Taak... trzeba mieć dużo optymizmu, żeby widzieć coś optymistycznego w jeździe Protasiewicza ;)
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2006-06-03, 20:55

Nie stresujcie się tak wygracie :wink:

Krzysiu
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiu » 2006-06-03, 22:51

Witam wszystkich !!

No dziś bardzo dobry wynik w GP uzyskał Andreas :D
No niestety a nasz drugi as juz tradycyjnie nie radzi sobie w GP !! :roll:

A co do meczu z Częstochową to myślę że powinniśmy wygrać ten mecz !
A może nawet przy bardzo dobrych wiatrach :wink: powalczyć o bonus !!! :twisted:
Andreas pokaże jak zawsze klase i liczę na tego zawodnika jak chyba wszyscy w Bydzi !!! 8)
Kostek jest na fali więc też zrobi co do niego należy !!! 8)
Buczek u nas jest prawdziwa GWIAZDA !! :D
Krystian u siebie zrobi co ma zrobić !! :wink:
Teraz Pepe i Sawka nie wiem co mam napisać !! :roll: Mogą pojechać Super ale mogą też pojechać słabiej !!
No i na koniec Marcin i Emil nie trzeba dużo pisać jednym słowem klasa !! :twisted:
Raz Polonia Bydgoszcz zawsze Polonia Bydgoszcz !!! : - )

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2006-06-04, 16:05

Krzysiu pisze:Witam wszystkich !!

No dziś bardzo dobry wynik w GP uzyskał Andreas :D

Wynik bardzo dobry , jednak jego jazda była bardzo brzydka, Braki sprzetowe powoduja że Jonsson zaczyna jeżdzic na pograniczu faulu.Patrzymy na niego tak przez różowe okulary bo jest z Polonii ale prawda jest taka że Jonsson jeździ w tym sezonie bardzo niebezpiecznie.Gdyby był zawodnikiem innej druzyny powoli łapałby sie na podobne opinie jak Baliński, Krzyżaniak czy N.Pedersen.Jest juz bardzo blisko tej granicy.A ze jeździ u nas nalezy się cieszyć z wyniku i załozyć ciemne okulary 8)

Ps Brawa dla N.Pedersena za ominięcie Hampela. I jeszcze jedno jak był wywiad w Tomkiem który był taki wyluzowany wykrakałem że nie będzie pólfinału :oops:

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2006-06-04, 16:11

Co do Jonssona to faktycznie czesto jezdzi na pogrananiczu faulu, co ostatnimi czasy jest bardzo dobrze widoczne. Wczoraj rowniez szalal i jestem ciekaw, czy zostal choc raz upomniany przez Wojaczka. Pewnie nie.

W kazdym badz razie troche drazni mnie, ze w zuzlu sedziowie nie wykluczaja zawodnikow za faul, ktory nie zakonczyl sie upadkiem. A czasami przydaloby sie, oj tak.

Mecz z Wlokniarzem bedzie ciezki, ale coz zrobic? Trzeba wygrac - takie zycie;)

Aleksa
rower treningowy

Postautor: Aleksa » 2006-06-07, 18:33

Z Częstochową mecze zawsze były zacięte, a różnica punktowa prawie zawsze była mała, więć jeśli nasi żuzlowcy nie "staną na rzęsach" żeby wygrać to bonus przepadnie. cel: chłopcy musza wznieść się na wyżyny

wiksmig
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: wiksmig » 2006-06-07, 20:00

Aleksa pisze:Z Częstochową mecze zawsze były zacięte, a różnica punktowa prawie zawsze była mała, więć jeśli nasi żuzlowcy nie "staną na rzęsach" żeby wygrać to bonus przepadnie. cel: chłopcy musza wznieść się na wyżyny

Po ostatnim meczu w rzeszowie wyglądało to dobrze. Czuje, jakby podniosła się im forma i raczej wygrają ten mecz z bonusem.

Awatar użytkownika
PeQ-
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: PeQ- » 2006-06-08, 23:03

Ja osobiscie na wygrana nie licze ;) Byla by to pierwsza wygrana od hmmm 15 czy 16 lat juz? (dobrze licze?). Jednak o bonusa jestem spokojny. No i taki blamaz jak w polfinale tez nie powinien miec miejsca. Stawiam wynik gdzies tak powiedzmy... jak w zeszlym roku ;) 50:40 :D

Przy dobrych wiatrach to 4 zawodnikow moze u nas zrobic 40 pkt... Taki Herbie, Lee, Ulamek i Ryan... nie no tragedii nie bedzie ale tak czy tak wygrana dla bialo-czerwonych.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-09, 02:17

PeQ- pisze:Jednak o bonusa jestem spokojny.

Rzeszowianie też byli :P

PeQ- pisze:Przy dobrych wiatrach to 4 zawodnikow moze u nas zrobic 40 pkt... Taki Herbie, Lee, Ulamek i Ryan...

Przy dobrych wiatrach, to 40 punktów u nas może zrobić 3 zawodników (Andreas, PePe, Kostek) :P Do tego swoje dołożą juniorzy i Krycha, parę punktów dorzuci Sawka i jest pogrom :P
A tak serio - takie liczenie nie ma absolutnego sensu :)
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-06-09, 06:06

trzeba poprostu cierpliwie czekac na mecz i tyle a nie tutaj dywagować kto ile punktów zdobęcie chociaż dobrze was roumiem bo wy już nie możecie wytrzymac do tego meczu . Ja myśle tylko tyle ,że poradzimy sobie z Czewą i może nawet bonusik będzie :wink: .

Awatar użytkownika
PeQ-
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: PeQ- » 2006-06-09, 09:00

Mama ja swoje liczenie tez potraktowalem z przymruzeniem oka ;) No ale na pogrom jak w play off nie ma co liczyc ;)
Ostatnio zmieniony 2006-06-13, 12:51 przez PeQ-, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-06-09, 13:08

Ale na wcale taki pogrom nie jest potrzebny, choć ja oczywiście twardo stąpam po ziemi i wiem, że o bonusa będzie super ciężko. Ale co byłby ze mnie za kibic, gdybym w niego nie wierzył!!!! :twisted:

JEŻELI WIARA CZYNI CUDA, TO MY WIERZYMY, ŻE SIĘ UDA!!!

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-06-10, 01:58

PeQ- - to, że ty traktujesz to z przymrużeniem oka to ja wiem, ale zaraz w odpowiedzi rzuciłoby się stado "nawiedzonych" :P
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2006-06-10, 10:16

Witam jakas szczególna oprawa meczu będzie ze strony net fansu?? w biedronce są trąbki na gaz za 5 zł jak by tak z 20 kupiło było by dobrze i warto pomysleć o sektorówce naszej. Patrząc tak ze strony inych kibiców i klubu naszego to jesteśmy mało rozpoznawalni na stadionie każdy musi spiewać w tamtym sektorze a nie 30 osób i koniec . Dobrze spiewaja też koło trybuny na ostatnim łuku
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
PeQ-
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: PeQ- » 2006-06-10, 13:00

pepe pisze:Witam jakas szczególna oprawa meczu będzie ze strony net fansu?? w biedronce są trąbki na gaz za 5 zł jak by tak z 20 kupiło było by dobrze

Trabka? Net-fans? :shock: Jakos mi to nie pasuje ;)

Zacytuje nasza vlepke:

"Zuzel to nie skoki narciarskie! Kibicu opanuj sie! Uzyj glosu zamiast trabki!"
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”