28.05.2006 DMP Stal Rzeszów - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-28, 18:23

Tak jak piszesz ta taśma wtopiła nam bonusa i to wykluczenie Klechy.
Miesiąc chciał dzisiaj chyba się popisac. Niestety chęci nie idą w parze z umiejętnościami.Z tego co słyszałem tam było więcej niebezpiecznych akcji tego zawodnika.
No ale nie widziałem to nie oceniam.
Poczekajmy na chłopaków aż z Rzeszowa wrócą.Oni coś więcej będą mogli powiedziec.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Floyd
należy do PBNF

Postautor: Floyd » 2006-05-28, 18:30

Protas kolejny raz może spokojnie kandydować do miana największej cipy weekendu. Osobiście uważam że jest obecnie nr 1 do odstrzału po tym sezonie.

Tylko z taką jazdą to pewnie nawet w Grudziądzu go nie będą chcieli

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-05-28, 18:32

Brawo Poloniści jest ok :] Jonsson i Kostek wreszce coś pokazali
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-28, 18:42

Ale z was kibice , nie idzie to psy wieszają,zwalniają,wyzywają.
Tak na prawde to sędziowie poloni tego bonusa wydarli i dobrze się stało że nikt go nie dostał.Lepiej tak niż jak by miał zostac w Rzeszowie.
Panie Grodzki jesteś mistrzem drukowania do spółki z Bryłą czy jak mu tam.

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-28, 18:49

Jak można Przgrać z miesiącem będąc Liderm zespołu??
Można i Jak tego Pseudolidera nie nazwać Rasiakiem??
Jednym sie różnią Rasiak jest drewniany i pewnie by sie Połamal, a Protas wszelkie upadki opanował do perfekcji:)Niewiem czy on oprócz różowego stroju ma również różowe okulary przez , któe nie widzi tego co jeżdzi...
Normalnie brak mi słów :| mimo że dla mnie jest zwykłym cyklistą mam nadzieje że niedługo przypomni sobie jak sie jezdzi na żużlu a jak nie pamięta, to na Gp niech jedzie bez sprzętu i usiądzie sobie na trybunach i popatrzy jak sie jezdzi na żużlu.
Działacze też by mogli coś z robić z tym notorycznym "kręceniem" sędziów na niekorzyść drużyny bydgoskiej, a jak nie znaczą nic w GKSŻ to niech po prostu spakują walizki i wszystkie swoje zabawki i ADIOS.
Szkoda Bonusa bo sie okazało że był w zasięgu i wcale nie taki rywal straszny...
cóż teraz trzeba zacząć żyć meczem z Czewą,Sawina niech wyciągnie ten swój "częstochowski motor",Protasiewicz niech kupi sobie gumowy młotek i wbije do głowy jak sie jeżdzi na żużlu.Do A.J mam kredyt zaufania a reszta niech jezdzi tak jak u siebie potrafi..
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-05-28, 18:52

jacogra pisze:Ale z was kibice , nie idzie to psy wieszają,zwalniają,wyzywają.

Dokładnie !!! Ja cały czas wierze w naszą drużyne i w to że staniemy na podium DMP :D. Gdyby nie mądrość sędziego to bysmy spokojnie mogli wygrać, a napewno byłby bonus :?
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-28, 19:51

Spotkanie w stolicy Podkarpacia zawierało wszystkie elementy „czarnego sportu”. Widzowie zgromadzeni przy ul. Hetmańskiej mogli oglądać piękną walkę, wspaniałe mijanki, walkę do ostatnich metrów, upadki, defekt, taśmę, a także niebezpieczną jazdę w wykonaniu Andreasa Jonssona, który dzisiejszego dnia zapomniał o haśle „miejsce przy bandzie”.

http://espeedway.pl/index.php?co=newsy&id=9914

micson
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: micson » 2006-05-28, 19:58

No ładnie sobie uzywacie na Miesiącu czy Grodzkim.
Nie ma to jak komentowac wydarzenia na torze sluchajac meczu w radiu...

Miesiac podjechal pod Kleche, NIE DOTKNĄŁ GO, a Klecha wywalil orła.
Ale tak Miesiac bandyta, sedzia sprzedawczyk...

Oj ludzie...

BLIZARD
rowerek trójkołowy

Postautor: BLIZARD » 2006-05-28, 20:02

Witam wszystkich .
Na początku chciałbym pogratulować Brianowi25 , który jako pierwszy wpisał to co powinno się pojawić już wiele postów wcześniej . Wszyscy piszą że Miesiąc jeździł jak opętany , chociaż tego nie widzieli na własne oczy . Ja byłem na tym meczu i faktycznie Paweł jeździł ostro , ale to była jazda na styku i bez faulu. Jeżeli chodzi o faule to równie dobrze można tutaj wspomnieć o Adrenalinie , który kilka razy pojechał ze stalowcami bez głowy , co było między innymi groźnym upadkiem Misiąca , którego Jonson przycisnął do bandy na prostej nie zostawiając mu ani centymetra miejsca . Taka sama sytuacja była podczas upadku Pedersena na I łuku z którego Power został wykluczony . Zanim coś napiszecie to postarajcie się trochę pomyśleć i napisać coś obiektywnego . Pozdrowienia z Rzeszowa.

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-05-28, 20:04

No teraz widac tych wiernych kibiców co tylko z dupy wala, a jak nie idzie to mowia bye bye!! Brawo za taka postawe dla Was i gratuluje Poloni takich super kibiców. A Polonia i tak bedzie w pierwszej czwórce!!

BTW Odstrzelcie Protasa po tym sezonie, tylko ciekawe kim go zastąpicie, pewnie Robakiem :|

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-28, 20:08

Robakiem nie, ale Tomkiem jak najbardziej! 8)

A co do meczu.. ja od poczatku nie ocenialem decyzji sedziego, wszak sytuacji nie widzialem, a jedynie uslyszalem od eryka szowinisty helminiaka! :wink: Ale kibice sa juz tacy, ze jak tylko sedziowie wykluczaja ich zawodnika, to juz pojawiaja sie glosy o sprzedanym meczu! :D WSTYD! :twisted: Gdyby nasi pojechali lepiej, to nawet wykluczenia nie przeszkodzilyby w wygranej! 8)

Floyd
należy do PBNF

Postautor: Floyd » 2006-05-28, 20:30

Cobra, moherowy filozofie
nie wiem gdzie się podział twój wpis, w którym coś stękasz do mnie
Ale skoro już zmusiłeś mnie do riposty więc wyjaśniam:

Polonia to nie sam Protas, to również Buczek, Siopek, Emil, Krystian Kostek, na których złego słowa nie mógłbym powiedzieć gdyż swoją postawą w tym sezonie mogą nakryć czapką tegoroczne wyczyny naszych liderów. I właśnie z nich jestem dumny mimo porażki, ( tak jak to namiętnie chłoptasiu cytowałeś pod moim adresem)
I dla nich będę chodził na mecze o pietruszkę w dolnej czwórce,

a co do Protasa to podtrzymuje swoje zdanie - precz! Nikt nie jest niezastąpiony, za tą kasę co on zgarnia w Polonii spokojnie znajdzie się niejeden dobry grajek na jego miejsce

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-05-28, 20:37

A moze jak tak najezdzacie na Protasa który jakby nie patrzec jest najlepszym zawodnikiem tej druzyny, to moze warto tez zaczac sie srac do najsłabszego obcokrajowca w E-lidze co??
Bo jakies kredyty zaufania mnie nie przekonuja

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-28, 20:40

To juz pretensje kieruj do dzialaczy, bo oni przed sezonem postawili na jednego wartosciowego obcokrajowca, a i on moze miec slabszy sezon!

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-28, 20:44

A dlaczedo najezdzac na Jonssona, jak przeciez na calej linii zawodzi Sawina gdzie oprocz meczu w Czestochowie zdobyl z bonusami 29 punktow w 7 meczach, to jest po prostu zenujacy wynik. PePe zawodzi przede wszytkim na wyjazdach gdzie caly zespol zawodzi nie tylko Protasiewicz, Jonsson. Zespol przegrywa lub wygrywa spotkania a nie jeden zawodnik

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-28, 20:46

No i teraz mamy druzyne w ktorej kazdy zawodnik mimo slabej postawy ma pewne miejsce! Tym bardziej zaluje, ze nie zdecydowano sie na kolejnego obcokrajowca, badz pozostawienie w skladzie Jablonskiego! :roll:

koli26
rowerek trójkołowy

Postautor: koli26 » 2006-05-28, 21:01

Powiem jedno przegralismy bonusa frajersko.Zawazyla na tym tasma Buczka i jak Protas dal sie wyprzedzic Miesiascowi(gdzie ten PEPE z zeszlego sezonu?) na Boga to ma byc lider?Pepe jezdzi bezbarwnie moze czas sie skoncentrowac tylko na lidze bo GP to jest poza zasiegiem.Nie widzialem sytuacji z Klecha i nie wiem jak bylo ale to tez zawazylo na wyniku.Brawo dla Kostka i Adrenaliny.Treaz trzeba wygrac z Cze-wa bo inaczej pierwsza 4 DA DA.Brakuje nam liderow i kogos kto by pociagnal zespol i z tego powodu zaczynam powoli tesknic za TG.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-28, 21:07

Za T.G. to możemy sobie potęsknic bo on z gryfem już chyba nie będzie jeździł.Tak się zastanawiam czemu Emila rutek dzisiaj nie posłał do boju,za kleche.Niech się chłopak wykuruje bo od tego wypadku nie poznaje go.

koli26
rowerek trójkołowy

Postautor: koli26 » 2006-05-28, 21:16

No tak z Gryfem to T.G juz chyba nie ujzymy.Ale jak widzialem jak nas rozpacowal w meczu z Tarnowem to...Moze jakby Emil pojecha?Ale nie ma co plakac trzeba wygrac z Cz-wa i tyle na tamat.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-28, 21:29

Ale jak pamiętam ,gdy T.G. był u nas to wszyscy narzekali że wszystko się kręci wkoło niego.Teraz mamy ekipe bez T.G. i też narzekamy.
Ja tam wole żeby była dobra atmosfera w ekipie bez przepychanek.
Ale w tym roku jakoś nikt się nie kwapi by przejąc rolę lokomotywy w naszej drużynie.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”