11.05.2006 Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza

Moderatorzy: Marmar, Huzar

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-05-11, 20:12

walczy pisze:Na moje Sipek zdobyl 13 oczek

W swoim pierwszym biegu przegral z kims a w ostatnim lepszy byl Buczek

bartekdm pisze:Sorry, ale ja bylem na tych zawodach i na tyle slonce mnie nie oslepialo (aczkolwiek dawalo rowno :D ) :P

Zwracam Tobie honor, ja sie pomylilem. Rzeczywiscie Siopek zdobyl 14 pkt
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-11, 20:22

Krzysiek pisze:bartekdm - chodziło mi bardziej o to jak się w końcu liczy zera, defekty, taśmy, upadki, wycofanie się z biegu itp. czy jest to traktowane tak samo, czy jak... Ale czekam na MAMĘ, bo "tylko jemu ufam" w tej sprawie :D

Juz mowie. Wiec zero zawsze jest traktowane wiecej, niz upadek, tasma, czy wykluczenie, dlatego warto czasami dojezdzac (czy tez jak dzis.. dobiegac :D ) do mety nawet po to zero!

walczy pisze:Zwracam Tobie honor, ja sie pomylilem. Rzeczywiscie Siopek zdobyl 14 pkt

Spoko, przeciez nic sie nie stalo! :wink:

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-11, 20:24

Dobra ok. Może jestem mało precyzyjny w pytaniach, sorki. Chodzi mi o dokładną odpowiedź, czyli w kolejności co jest najkorzystniejsze, a co najmniej...
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-11, 20:28

w tych zawodach nie mogli startować zagraniczni? :roll: Bo jesli tak to dlatego Emil nie jechał......(;
Obrazek

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-11, 20:28

Krzysiek pisze:Dobra ok. Może jestem mało precyzyjny w pytaniach, sorki. Chodzi mi o dokładną odpowiedź, czyli w kolejności co jest najkorzystniejsze, a co najmniej...

Nie jestem tego pewien, ale kolejnosc moze byc nastepujaca:

1.upadek/defekt (w zaleznosci od tego, jak daleko od startu nastapila takowa okolicznosc)

2. wykluczenie (rowniez dystans ma tu znaczenie)

3. taśma (zawodnik nie wystartowal do biegu, wiec sprawa jest oczywista)

4. ns (zawodnik nie wyjechal nawet pod tasme)

Zadowolony? :wink:

Kartas pisze:w tych zawodach nie mogli startować zagraniczni? Rolling Eyes Bo jesli tak to dlatego Emil nie jechał......(;

Ja rowniez bylem zdziwiony i nieco zawiedziony nieobecnoscia Emila w zawodach! :(

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-05-11, 21:06

Chciałbym SERDECZNIE podziękować włodarzom klubu za taki szacunek okazany kibicom, którzy dzisiaj przyszli na stadion z myślą, że odbędą się tam zawody... No ale jak hołota nie płaci za wstęp to z jakiej racji ma mieć spikera. Gratuluję organizacji dzisiejszej imprezy. Zawsze bardzo lubiłem oglądać tego typu imprezy, ale od pewnego czasu organizacja była denna (brak programów, wejście tylko jedną bramą), jednak dziś zostałem (i wszyscy przybyli) potraktowany jak zło konieczne. Brawo!!! Kibice, przypomnijcie sobie dzisiejsze "zawody??" zanim następnym razem BTŻ POLONIA zaprosi Was na imprezę...

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2006-05-11, 22:09

Kartas pisze:w tych zawodach nie mogli startować zagraniczni? :roll: Bo jesli tak to dlatego Emil nie jechał......(;

Bo Emil pojechał do Rosji, do domku :P :twisted:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-12, 05:57

Brunet wieczorową porą pisze:(brak programów, wejście tylko jedną bramą)

A ja jakoś dostałem program i to całkiem za darmo... A rozumiem, że Ty chciałbyś zobaczyć jak to jest w sektorze gości i pooglądać zawody z innej perspektywy? Ale tak się składa, że ludzie i tak zajmowali by miejsca w okolicach tej JEDNEJ otwartej bramy. Wszyscy, którzy nie chcieli siedzieć w cieniu siadali na prostej praktycznie. Grupa "cienia" siedziała na pierwszym łuku, bo tylko tam były zacienione miejsca i tak się składa, że chyba z tego JEDNEGO wejście było tam bardzo blisko. Więc nie rozumiem po co to całe wielkie halo?

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-05-12, 05:59

Najpierw patrzy się na ilość trójek, dwójek, jedynek, zer, nieukończeń biegu
Potem bezpośrednie pojedynki

Ot cała fizolofia :P
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2006-05-12, 09:47

Najpierw umieściłem to w poście Krzyśka, ale potem stwierdziłem, że jednak trzeba sobie posty ponabijać i przenoszę tutaj. :twisted:

Zawsze "zero" jest lepsze od nie ukonczenia, a później już gwarancji nie daję, ale chyba jest kolejno d, u, t, w (defekt to pech, upadek jakiś brak umiejętności czy też może dekoncentracja albo też zwykły pech, wykluczenie to już poważniejsza kara, przy czym taśma jest jakby mniejszym przestępstwem - ale to tylko tak mi się wydaje :P )

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-12, 13:57

KABAT! Miałem tak samo!! Zminiłem potem to w moim poście, bo na tej stronce podanej później są inne wyniki. Ale szczerze to wyszło mi dokładnie tak jak Ty to zmieniłeś i tak było na forum w wersji pierwotnej :P Więc może jednak sposób mojego rozumowania nie jest całkiem nie z tego świata :D

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2006-05-12, 21:51

A na jakiej stronce :?:
Bo w wielu wypadkach bym nie wierzył w słowo pisane... a już szczególnie jeśli pochodzi ze strony BTŻ. :P
Generalnie zasada jest prosta - z MAMĄ zawsze ustalamy po swojemu, potem porównujemy i... stwierdzamy, że mamy tak samo czyli prawidłowo... :twisted:

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-05-13, 00:09

Jeśli ktoś organizuje zawody i ogłasza publicznie (internet i prasa) o terminie ich organizacji to winien chyba spełnić minimum jakim w tym przypadku jest komentarz spikera na stadionie. Co z tego że wstęp był wolny. Lepiej byłoby zapłacić za wstęp i obejrzeć zawody w cywilizowany sposób...

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-13, 07:49

KABAT. Wyniki sa na stronce pod moim postem z wynikami (który zmieniałeś).

Dla mnie komentarz spikera nie jest specjalnie potrzebny... Na normalnych zawodach ligowych nawet go nie słychać i jakoś mi to nie przeszkadza specjalnie... To już szybciej bym wolał jakąś muzyczkę...

matiss
kolarz szosowy

Postautor: matiss » 2006-05-13, 09:25

Poza tym słynny komentator pan M. robi to w taki sposob ze wolalbym na kazdych zawodach nie miec spikera i sie nie denerwowac :wink:
BIAŁO CZERWONA TO JEST BYDGOSKA POLONIA !!

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-13, 17:14

A tablica świetlna była sprawna.? Bo nie byłem na stadionie.
Na moje to tego spikera i tak mało co słychać to niewielka strata.
Nagłośnienie by jakieś porządne w końcu zrobili.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
alfor
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: alfor » 2006-05-15, 07:20

Nagłośnienie by jakieś porządne w końcu zrobili.

sprawa w toku :D
ale potrzebna jest kaska którą zarząd kołuje

graty mają być takie jak na GP(czyli czad :D )
albo podobne mocą i jakością
peace & love for all :):)
alfi

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-16, 10:37

To ciągłe płakanie że nie ma kasy już jest nudne.Ile może kosztować takie nagłośnienie 20-30 tys. to i tak za wiele.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2006-05-16, 11:49

jacogra pisze:To ciągłe płakanie że nie ma kasy już jest nudne.Ile może kosztować takie nagłośnienie 20-30 tys. to i tak za wiele.

Chłopaku chyba znasz słabo realia cenowe jak za tyle byśmy mieli na stadionie to byłoby gorzej niż jest teraz. Ja uważam i pewno wielu innych też , że lepiej zmienić na porządne a takie znowu kosztuje i tu jest ten problem.
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Awatar użytkownika
Lumpy
rower treningowy

Postautor: Lumpy » 2006-05-16, 12:10

Naprawde nie trzeba wydawać super wielkiej kasy. Polski Tonsil robi świetne kolumny estradowe, czy też do imprez plenerowych, dokładnie to chyba jest wyodrębniona spółka zajmująca się tylko sprzętem o większych gabarytach :D o nazwie Pro Tonsil. Cenowo to nie jest żaden kosmos, a jakość jest miodzik 8) .I myślę, że przy jakims większym zamówieniu jak np. na nasz stadionik dali by jakies upusty.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”