21.05.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Brunet wieczorową porą
turysta rowerowy

Postautor: Brunet wieczorową porą » 2006-05-22, 00:06

W Rzeszowie nie wyjdziemy z 35.... a pierwsza czwórka to raczej sfera pobożnych życzeń...

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-22, 07:37

bartekdm pisze:
jacogra pisze:Po prostu ma rozum i wyciąga wnioski np.Cegielski.

:D Coz za teoria! :D

Nic nie umiejszając Cegielskiemu ,chodziło mi o to że nie warto się zabijać dla wygranej.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-05-22, 07:51

problem jest taki ze brakuje nam lidera bo nie jest nim jonsson wiem ze jonsson jest ulubiencem kibicow ale spojrzmy prawdzie w oczy mamy najslabszego obcakrojawca w ekstralidze no moze z wyjatkiem rybnika choc smolinski tez by powalczyl kazdy inny zespol ekstraligowy mam choc 1 lepszego zagranicznego od naszego ulubienca jonsona ktoremu gaz.pomorska wchodzi w dupe a prawda jest taka zjak tak dalej bedzie jezdzil to po sezonie czas wziasc kogos lepszego,nie mowiac o inncych transferach bo ten sezon juz nic nie wniesie

Awatar użytkownika
kamilus77
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: kamilus77 » 2006-05-22, 07:54

jacogra pisze:Komentarz 15 biegu ze stronki marmy
15. Holta, Pedersen, Jonsson (w/su), Kościecha (d) 5:0 (46:41)
Defekt na starcie Kościechy. Andreas Jonsson wpada z impetem w Pedersena i obaj upadają. Jonsson z powtórki wykluczony. W powtórce rekreacyjna jazda dwójki rzeszowian.

Bo jest prawda czasu i prawda ekranu prawda?

Za "Gazetą Pomorską":

"Na dystansie, co nie udało się nikomu wcześniej, minął Nicki Pedersena. Duńczyk szybko chciał odbić straconą pozycję i na wejściu w wiraż zaatakował Szweda. Podniosło jednak jego motocykl i uderzył motocyklem w jadącego z przodu polonistę. Obaj upadli i zanim jeszcze podnieśli się z toru, sędzia wykluczył... Andreasa Jonssona.

To wywołało prawdziwą burzę nie tylko na trybunach, ale również w bydgoskiej ekipie. Zapis wideo potwierdzał bowiem ewidentną winę Duńczyka. Choć arbitrowi dano możliwość obejrzenia powtórki, Ryszard Bryła stanowczo odmówił!

- Powiedziałem arbitrowi, że nie powinien sędziować zawodów, bo się na tym nie zna - podsumował w parkingu Jonsson, który po badaniach poszedł do arbitra wyjaśnić sytuację. - Jak mógł wykluczyć mnie, skoro Nicki jako pierwszy potrącił mój motocykl. To tak, jakby ktoś mocno uderzył cię w plecy. Nic dziwnego, że wyrzuciło mnie na zewnętrzną i obaj upadliśmy. "

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-22, 09:58

Organizatorzy raczej ze sprzedazy biletow nie moga byc zadowoleni! Nie wiem, jak podaja serwisy, ale na moje oko wiecej jak 5-6tys. kibicow na stadionie nie bylo! :? Jak na ektralige zuzlowa, liczba kompromitujaca! :D Wiadomo, ze swoje zrobila pogoda, ale niech zaluja Ci, ktorzy sie na ten mecz nie wybrali! 8)

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-05-22, 10:43

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-05-22, 11:03

bartekdm pisze: niech zaluja Ci, ktorzy sie na ten mecz nie wybrali! 8)

Nie bylem na meczu i jakos nie żałuje. Sluchałem w radiu i zawody raczej ekstra nie wygladaly z tego co mowil kolo w radiu
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
oldboy79
szkółka żużlowa

Postautor: oldboy79 » 2006-05-22, 11:09

Ta sytuacja wygląda tak jakby nicki swoją ręką zgarnął Jonssona.Sędzia Kalosz.
Przyjdz na prosta i dopingiem wspomagaj Bialo-czerwonych

Makos
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Makos » 2006-05-22, 11:11

Brawa dla Buczka! W Szwecji wymiata, w Polsce narazie tylko u siebie ale jest młody i wszystko przed nim. :)
Meczyk bardzo zacięty, żaden zawodnik nie odpuszczał, do tego doszedł jeszcze mokry tor i stąd te upadki, przynajmniej trzy mogą utkwić na długo w pamięci - ten Sawiny i Pedersena( po szczepieniu się motocyklami - ewidentna wina Sawki), Protasa(którego nie słusznie wykluczył sędzia) i Andreasa którego potrącił Nicki po czym upadli na tor, i tu kolejny błąd sędziego. (wykluczył Andreasa). - Taki jest żużel, często te teoretycznie słabsze drużyny stawiają duży opór. Wczorajsza potyczka Tarnowa z Rybnikiem tylko to potwierdza.
Wynik nie jest zbyt dobry bo tylko 5 punktów zaliczki ale co tam do Rzeszowa i tak jedziemy wygrać. :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-22, 12:05

walczy pisze:
bartekdm pisze: niech zaluja Ci, ktorzy sie na ten mecz nie wybrali! 8)

Nie bylem na meczu i jakos nie żałuje. Sluchałem w radiu i zawody raczej ekstra nie wygladaly z tego co mowil kolo w radiu

Bo kolo w radiu zle mowil! 8)

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-22, 12:50

Moim zdaniem wine w tym wypadku ponosi Pedersen.

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-05-22, 13:09

To był najdziwniejszy mecz na jakim byłem w Bydgoszczy. Tyle upadków, wykluczeń, no i ten wynik... Właśnie wczoraj zacząłem po raz pierwszy oswajać się z myślą, że pierwsza czwórka, to dla nas za wysokie progi w tym roku. Bo przy porażce u siebie z Tarnowem, potrzebujemy bonusów, a na te wielu widoków nie ma:
1) w rzeszowie - ciężko (choć myslę, że jeżeli nasi mieliby mysleć jeszcze o jakimś wyjazdowym zwycięstwie, to tam lub w lesznie - ale oczywiście nie z taką jazdą)
2)częstochowa - mimo, że u nas nie jeżdżą, to super trudne zadanie
3)toruń - powinien być - myślę, że 37 punktów tam zdobędziemy
4)rybnik - bez komentarza
5)tarnów - jw
6) leszno - bonus pewny
7)wrocław - tak jak czewa
Zatem mozna liczyć na 2(pesymistycznie) - 6(super optymistycznie) punkty bonusowe. Srednia: 4 byłaby dobrym wynikiem, ale przy porażce z tarnowem liczyłoby to się jako 4-2=2 bonusy. Mało... bardzo mało...Ogólnie, to chciałoby się cieszyć z fajnej jazdy buczka, krychy i emila, a tu liderzy nas tak bardzo w tym roku zawodzą. Tego jeszcze w Bydgoszczy nie było. :(

czag
rowerek trójkołowy

Postautor: czag » 2006-05-22, 13:10

Fotka z racowiska( 1 złożona z 2 dlatego średnio to wyszło)
http://polonia.bydgoszcz.racowisko.2006.05.21.patrz.pl
oczywiście zdjęcie można oceniać :D

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-22, 13:27

Ja naliczylem 9 punktow ktore mozemy zdobyc w tej rudzie rewanzowej otoz:

1. Marma Rzeszów - Polonia Bydgoszcz: mala zaliczka puktowa bo tylko 5 pnktow. Na stadionie Marmy dobrze jezdza liderzy, juniorzy i nieraz druga linia tak wiec nie mamy szans na zdobycie pukntu bonusowego a tym bardziej na zwycietwo w meczu. 0 pkt.

2. Polonia Bydgoszcz - Włókniarz Częstochowa: zwycietwo jest w sasiegu, gorzej bedzie z bonusem. W zespole z Czewy dobrze jezdza liderzy (Hancock, Sullivan, Ułamek) a swoje puknty dorzuci pewnie Richardson. Tak wiec 2 puknty dla Bydgoszczy

3. KS Toruń - Polonia Bydgoszcz: kolejne derby, tym razem moim zdaniem wygraja je Torunianie, ale puknt bonusowy powedruje do Bydgoszcz. 1 pkt.

4. Polonia Bydgoszcz - RKM Rybnik: mecz bez komentarza. 3 puknty dla gospodarzy

5.Unia Tarnów - Polonia Bydgoszcz: Tarnowianie po zwyciestwie nad Polonia na ich stadionie, moga juz myslec o zdobyciu trzech punktow dla Unii. 0 pkt.

6.Unia Leszno - Polonia Bydgoszcz: mysle ze Polonia nie wygra tego meczu, ale ze wygrala bardzo wysoko na wlasnym stadionie to puknt bonusowy jedzie do Bydzi. 1 pkt.

7.Polonia Bydgoszcz - Atlas Wrocław: Polonia wygra to spotkanie, ale ze przegrala dosyc wysoko we Wrcolawiu to nie mamy szans na bonus. 2 pkt.

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-05-22, 14:02

Tez mi wyszlo 9 pkt (dokladnie takie same rezultaty jak w powyzszym poscie). Tyle ze to jest 9 punktow ktore zdobedziemy raczej na pewno - moze byc troche wiecej przy pomyslnych wiatrach 8). Zrobilem taka symulacje mala - po prostu najbardziej prawdopodne wyniki jakie moga pasc no i po 14 rundach wyszlo mi takie cos:

1. Wroc 27
2. Tarnow 23
3. Cz-wa 21
4. Torun 19
5. Rzeszow 17
6. Bydgoszcz 17
7. Leszno 16
8. Rybnik 0

ale:
1. jest to wariant raczej taki pesymistyczny
2. co roku zdarzaja sie rozne niespodziewane wyniki i tak samo bedzie z pewnoscia i tym razem - a wiec powyzsze moze sie sporo roznic...
3. co nie zmienia faktu ze moim zdaniem Wrocek zwinie misia, Tarnow srebro a reszta bedzie sie lala o pierwsza 4 a potem o braz.

Cholernie szkoda wczorajszego meczu (ze nie udalo sie wygrac wiecej) no i przede wszystkim meczu z Tarnowem. Wysoka porazka we Wrocku jak sie okazuje nie byla nie wiadomo skad bo Wroclaw jest b.mocny. Szkoda natomiast wtopy w Cz-wie, chociaz mysle ze akurat tutaj mozna sie pokusic o zrobienie bonusa. I wlasnie na tego typu pare punktow po cichu licze.

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-05-22, 14:43

Zgadzam się z Wami. Ale te typy, to jest plan minimum - myślę, że w 100% pewny. I nawet pomimo tego, że dość ubogi, to jesteśmy bardzo blisko czwórki. wierzę, że nasi się w tej rundzie obudzą, co bedzie równoznaczne ze zdobyciem jakichs punktów ponad to co mamy pewne, a to bedzie oznaczało realną szansę na pierwszą czwórkę. Ja wierzę, że jest to możliwe :twisted:

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-22, 14:57

gadget pisze:Zgadzam się z Wami. Ale te typy, to jest plan minimum - myślę, że w 100% pewny. I nawet pomimo tego, że dość ubogi, to jesteśmy bardzo blisko czwórki. wierzę, że nasi się w tej rundzie obudzą, co bedzie równoznaczne ze zdobyciem jakichs punktów ponad to co mamy pewne, a to bedzie oznaczało realną szansę na pierwszą czwórkę. Ja wierzę, że jest to możliwe :twisted:

Zgadzam sie ale pod jednym warunkiem Polonia ma slad na pierwsza czworke lecz zawodza liderzy Polonii. Jesli oni zaczna jezdzic tak jak rok temu to mozemy byc pewni o pierwsza czworke.

SEW
rowerek trójkołowy

Postautor: SEW » 2006-05-22, 21:14

dajcie jakieś zdjecia kibiców :P może znajde tam siebie :)
pozdrawiam kolezanke ktora sie nami zaopiekowała :wink:
mecz bardzo interesujacy
szkoda mi moich juniorków :(
Obrazek

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-05-22, 21:31

SEW - nikt z nas nie ma dostępu do monitoringu :D - gdzie siedziałeś? Poza tym miło, że jednak ktoś z kibiców rzeszowskich pojawił się na meczu. Ile czasu zajęła Tobie jazda i czym jechałeś?

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

SEW
rowerek trójkołowy

Postautor: SEW » 2006-05-22, 21:59

Bleemek pisze:SEW - nikt z nas nie ma dostępu do monitoringu :D - gdzie siedziałeś? Poza tym miło, że jednak ktoś z kibiców rzeszowskich pojawił się na meczu. Ile czasu zajęła Tobie jazda i czym jechałeś?

pzdr.
gdzie siedziałem hmmm :roll: w sektorze B z NET F@NSami :D
jechaliśmy pociagiem, podróż trwała 11h w jedna strone
byliśmy u was w 5 osób :(
oto nasza ekipa, chyba nie musze pokazywac paluszkiem gdzie siedzieliśmy :P :D
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”