21.05.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-21, 21:11

jacogra pisze:A widzieliście wynik z Tarnowa??
No i Kołodziej ma złamany obojczyk.

:shock: :shock: Koldi ma zlamany obojczyk ?? hohoh no to po Unii Tarnow. Na dzien dzisiejsze faworytem sa zawodnicy z Wroclawia ktorzy dzis pokonali Unie Leszno 50:40 i to na wyjezdzie.

PS. Chcialbym tez dodac na temat oprawy dzisiajszeo meczu, naprawde niezla BRAWO, tylko troche gorzej z dopingiem. Warte zwrocenia jest to ze dzisiaj nie bylo zadnej zadymy. Moze wrescie sie skonczy z chuliganami i bedzie tak jak dawniej czyli spokojnie bez awantur.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 21:19

Powoli rozpada się DREAM TEAM.Riki cieńko kołdi kontuzja na jakieś 2-3 tyg.Tylko T.G. I Nicols jadą dobrze.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-21, 21:21

Powoli, nie tak predko z tym rozpadaniem sie Unii!
Lepiej zajmij sie swoim klubem! :wink:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 21:24

Skończy się kaska to pogadamy, jak brylant z Brygidą się wypnie na Tarnów.Rikiego też nie będzie za rok. :shock:

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-21, 21:48

Obrazek

brindel
kolarz torowy

Postautor: brindel » 2006-05-21, 21:50

Co do Unii Tarnów to nie byłbym taki pewien. Nie będzie Rickiego, ale będzie Scottie, będzie Janusz, Tomek (choć już pewnie bez swojego brata Strzykawy), jest Marcin Rempała. Hlib trochę juz obędzie z ekstraligą. No i pewnie do tego kogoś wezmą. Prawda jest taka, że dopóki GOllob nie opuści Tarnowa to zawsze medal mieć będą, i jestem tego pewny.

Ale to nie o Tarnowie ten wątek. Dzisiejszy mecz był jednym z najdziwniejszych jakie widziałem w życiu :) Trzy pkt urwane, i 6 upadków coś dawno nie spotykanego w lidze na meczu w Bydgoszczy. Co do bonusa dla Rzeszowa, to nie byłbym taki pewny, bo choć nasi jeżdzą totalnie bez jaja na wyjazdach, to jednak Rzeszów to tylko dwóch zawodników i bardzo podobny tor do naszego. Więc ja jestem dobrej myśli przed rewanżem :)

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 21:56

Nie no w Rzeszowie wygramy spoko. :D Za tydzień o tej samej godzinie będziemy wszystko wiedzieli.
Co do dzisiejszego meczu to masz racje był dziwny i to bardzo.
Coś ostatnio u nas dużo tych dziwnych meczów.
Może czas na radykalne posunięcia w końcu to prawie połowa sezonu.
W rybniku zmienili trenera i prosze jaki efekt 48-42 w Tarnowie.
No ale Tarnów troche zlekceważył przeciwnika,prawie wszyscy młodzi jechali.

Awatar użytkownika
Adrenalina
turysta rowerowy

Postautor: Adrenalina » 2006-05-21, 21:59

Dla mnie to jest ośmieszające żeby juniorzy Poloni więcej robili co nasi liderzy :oops: Niestety dla mnie dzisiajeszy meczem załatwiliśmy sobie udział w 2 czwórce :? Szkoda i to bardzo!!! A jazda parami to nasza wielka bolączka :evil: Wogóle dzisiaj to katastrofa!!!

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-21, 22:04

brindel pisze:Co do bonusa dla Rzeszowa, to nie byłbym taki pewny, bo choć nasi jeżdzą totalnie bez jaja na wyjazdach, to jednak Rzeszów to tylko dwóch zawodników i bardzo podobny tor do naszego. Więc ja jestem dobrej myśli przed rewanżem :)

O bonusie chyba raczej mozna zapomniec! :roll: A z tym torem podobnym do naszego, to chyba odrobine przesadziles! :D Toz to lotnisko! :D Bardzo ciezko sie tam jezdzi gosciom!

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 22:06

Ja tam jestem optymistą i myśle że będziemy w czwórce.
A naszym pseudoliderom jakaś ostra reprymenda chyba się należy.(nie tam żebym psy na nich wieszał ,każdy może mieć gorszy okres, tylko czemu sami liderzy?)
Co to będzie jak Czewa albo Wrocek do nas zawitają ,bo o wyjazdach to nie mówie, jedynie w Rzeszowie coś możemy zdziałać.

Adi
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » 2006-05-21, 22:21

Coś mi się zdaję, iż powoli nadchodzi koniec Protasa. Jeździ zbyt bojaźliwie, ponadto przestaje walczyc gdy ktoś go zaatkuje luib postraszy atakiem. Chyba ma na to wpływ rodzina....

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 22:23

Komentarz 15 biegu ze stronki marmy
15. Holta, Pedersen, Jonsson (w/su), Kościecha (d) 5:0 (46:41)
Defekt na starcie Kościechy. Andreas Jonsson wpada z impetem w Pedersena i obaj upadają. Jonsson z powtórki wykluczony. W powtórce rekreacyjna jazda dwójki rzeszowian.

Ja widziałem co innego

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-21, 22:26

bartekdm pisze:Wracajac jeszcze do meczu.. mysle, ze przedmeczowe opady dosc mocno zmienily tor, przez co nasi stracili bardzo znaczacy atut! Dawno nie widzialem w Bydgoszczy tyle luzniej nawierzchni!

Gdyby było tak jak mówisz to walczono by z tą nawierzchnią deszcz przestał padać 2 godziny przed meczem więc było jeszcze Pole manewru ..
Od nośnie jazdy parowej to Kościecha , Prtasiewicz to są zawodnicy którzy za te 200zł więcej dla jednego punktu są gotowi nawet wypchnąc kolegę w Płot...(Protas-Klecha)Więc nie oczekujmy od nich za dużo bo czego tak naprawde się spodziewaliście???
BRIAN 25
O czym ty mówisz że nie będzie zadym jak za dawnych lat?? Człowieku za Dawnych Lat to Były czasy..
chyba że mówiąc jak za dawnych lat masz na myśli lata 2002-wzwyż :) :D

Od nośnie miejsca w Tabeli to sprawdza sie to co mówiłem przed sezonem , ale postawy junirów nie przewidziałem więc trzeba mieć nadzieję na dobry wynik...
Pewien Koleś naprzeciwko startu słał epitety w Kierunku Protasa:)
POPIERAM GO! a nawiasem mówiąc podejrzewam Ze PEPE jest ustawiony ma rodzinę i dzieci więc oszczędza się w walce na łokcie ...
POZDRAWIAM
Ostatnio zmieniony 2006-05-21, 22:42 przez Fighter, łącznie zmieniany 1 raz.
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-21, 22:41

Nie walczono z nawierzchnia, bo byla do jazdy, ale twardo juz nie bylo!

Sędzia Bryła nadaje sie na kij do pomidorow /zrodlo->www.sportowefakty.pl
:D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-05-21, 22:47

Fighter pisze:Pewien Koleś naprzeciwko startu słał epitety w Kierunku Protasa:)
POPIERAM GO! a nawiasem mówiąc podejrzewam Ze PEPE jest ustawiony ma rodzinę i dzieci więc oszczędza się w walce na łokcie ...
POZDRAWIAM

No i znalazl sie znawca niedawno jechales po Sawinie teraz po PePe jestem ciekaw po kim bedziesz jechal za 1-3 tygodnie Po Andreasie :?: :?: A moze po naszych juniorach ze slabo sie spisali podczas kolejnego meczu nie rozmieszaj mnie takimi tekstami ze ma rodzine :lol: Jakbys nie zauwazyl podczas jednego z biegow potraktowal jak nalezy zawodnika z Rzeszowa prawie montujac go w bande nie zsotawiajac mu miejsca .Tak wiec co Ty stary wygadujesz za brednie.
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 22:52

"Od nośnie jazdy parowej to Kościecha , Prtasiewicz to są zawodnicy którzy za te 200zł więcej dla jednego punktu są gotowi nawet wypchnąc kolegę w Płot...(Protas-Klecha)Więc nie oczekujmy od nich za dużo bo czego tak naprawde się spodziewaliście??? "

na miejscu klechy to bym mu 300 zapłacił żeby mieć spokój. :D

Co do PePe to zawsze był trochę bojaźliwy i był taki czas że mecz bez gleby był sukcesem. :D .

Oj trzeba tych naszych liderów czymś zmotywować bo jak to wygląda,jak młodzi wyrastaja na pierwszą linię naszego zespołu.

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-21, 23:10

_SCOOTER_ pisze:
POZDRAWIAM

No i znalazl sie znawca niedawno jechales po Sawinie teraz po PePe jestem ciekaw po kim bedziesz jechal za 1-3 tygodnie Po Andreasie :?: :?: A moze po naszych juniorach ze slabo sie spisali podczas kolejnego meczu nie rozmieszaj mnie takimi tekstami ze ma rodzine :lol: Jakbys nie zauwazyl podczas jednego z biegow potraktowal jak nalezy zawodnika z Rzeszowa prawie montujac go w bande nie zsotawiajac mu miejsca .Tak wiec co Ty stary wygadujesz za brednie.

Wiesz co już kiedyś pisałem że nie mam zamiaru wdawać się z tobą w Polemikę , nie będe rozstrzygał kto sie zna lepiej na zużlu a kto gorzej bo forum jest od tego by wypowiadali się na nim wszyscy (nawet Ty).
Nie przypominam sobie żebym "jechał "po Sawinie, przed sezonem stwierdziłem że nie ma co od niego za duzo wymagać, w Trakcie sezonu stwierdziłem że widać że on chce ale mu motory nie ciągną. Znajdż mi choć jeden Post w którym Chwale Protasa ja nie trawie tego kolesia, zawodnik który uważa się za wielkiego żużlowca i lidera drużyny a oprócz mistrzostwa świata juniorów nie osiągnąl nic.Niewiem czy nie zostawienie komuś miejsca pod banda jest godne pochwały świadczy tylko o jego Buractwie.Po Andreasie nie będe jechał bo szacunek ma u mnie za utrzymanie zespołu w E -lidze.Mnie śmieszy też połowa twoich postów(np.Klecha -Jonson Kontra Gollob 5:1) ale staram sie ich nie Komentować więc Mam Gorącą Prośbę Odstosunkuj się odemnie i popisz się swoim Niebywałym intelektem komentując posty innnych userów 8)
POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-21, 23:29

Fighter pisze:
_SCOOTER_ pisze:
POZDRAWIAM

Wiesz co już kiedyś pisałem że nie mam zamiaru wdawać się z tobą w Polemikę , nie będe rozstrzygał kto sie zna lepiej na zużlu a kto gorzej bo forum jest od tego by wypowiadali się na nim wszyscy (nawet Ty).
Nie przypominam sobie żebym "jechał "po Sawinie, przed sezonem stwierdziłem że nie ma co od niego za duzo wymagać, w Trakcie sezonu stwierdziłem że widać że on chce ale mu motory nie ciągną. Znajdż mi choć jeden Post w którym Chwale Protasa ja nie trawie tego kolesia, zawodnik który uważa się za wielkiego żużlowca i lidera drużyny a oprócz mistrzostwa świata juniorów nie osiągnąl nic.Niewiem czy nie zostawienie komuś miejsca pod banda jest godne pochwały świadczy tylko o jego Buractwie.Po Andreasie nie będe jechał bo szacunek ma u mnie za utrzymanie zespołu w E -lidze.Mnie śmieszy też połowa twoich postów(np.Klecha -Jonson Kontra Gollob 5:1) ale staram sie ich nie Komentować więc Mam Gorącą Prośbę Odstosunkuj się odemnie i popisz się swoim Niebywałym intelektem komentując posty innnych userów 8)
POZDRAWIAM

Z tymi osiągnięciami to teraz zgrzeszyłeś.

Choćby Drużynowy Puchar Swiata 2005.Ja wiem że zaraz napiszesz że załapał się na "drapane" ale medal ma.I nie zaprzeczysz.
I jeszcze pare innych też by się znalazło nie ma co narzekać na tego naszego PePego, też nam dupe ratował.Ale z GP powinien dać se spokój przynajmniej na razie, psycha mu siada.Bo innego wytłumaczenia nie widze.
I takie gadanie że się oszczędza mnie wkurwia.Po prostu ma rozum i wyciąga wnioski np.Cegielski.

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-21, 23:40

jacogra pisze:Po prostu ma rozum i wyciąga wnioski np.Cegielski.

:D Coz za teoria! :D

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-21, 23:43

[quote="jacogra

Z tymi osiągnięciami to teraz zgrzeszyłeś.

Choćby Drużynowy Puchar Swiata 2005.Ja wiem że zaraz napiszesz że załapał się na "drapane" ale medal ma.I nie zaprzeczysz.
I jeszcze pare innych też by się znalazło nie ma co narzekać na tego naszego PePego, też nam dupe ratował.Ale z GP powinien dać se spokój przynajmniej na razie, psycha mu siada.Bo innego wytłumaczenia nie widze.
I takie gadanie że się oszczędza mnie wkurwia.Po prostu ma rozum i wyciąga wnioski np.Cegielski.[/quote]
Ozywiście , troskę tych Laurów pozbierał, ale jest tylko światowym przeciętniakiem i irytuje mnie gadanie że jest najlepszy itd.
Od nośnie tego że się oszczędza ja tego nie neguje, rozumiem to rodzina jest najważniejsza , ale jako kibic nie chce w druzynie zawodnika ,który się oszczędza...

Wróć do „Mecze i zawody 2006”