21.05.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

21.05.2006 DMP Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów

Postautor: Bleemek » 2006-05-08, 21:50

Najbliższy mecz jaki czeka bydgoskich zawodników to pojedynek 21 maja ze Marmą PF Rzeszów lub jak kto woli Stalą. Bydgoszczanie będą chcieli zrehabilitować się za wysoką porażkę w Częstochowie i pokazać, że jeszcze potrafią wygrywać. Ze strony Rzeszowian pojadą tacy zawodnicy jak duński internacjonał Nicki Pedersen, lubiący jeździć w Bydgoszczy Rune Holta, zawodnik zeszłorocznego cyklu GP Tomasz Chrzanowski czy stanowiący przez kilka lat o historii wrocławskiego żużla Dariusz Śledź.

---

Rozpocznę informacją z Wysp Brytyjskich gdzie startowali dzisiaj Andreas Jonsson i Nicki Pedersen. Mecz, w którym miał występować Piotr Protasiewicz został przełożony ze względu na opady deszczu.

Reading Bulldogs - Arena Essex Hammers 50:46

Arena:
1: Andreas Jonsson 15 (3,1,6*,2,3)

Biegi Andreasa:
Heat 01: Jonsson, Hancock, Bager, Smith 2-4 58.2
Heat 05: Zager, McGowan, Jonsson, Bager 5-1 19-11 60.0
Heat 11: JONSSON, Gjedde, Simota, Bager 3-6 39-33 60.3
Heat 13: Hancock, Jonsson, Kylmakorpi, Gjedde 3-3 46-38 60.6
Heat 15: Jonsson, Kylmakorpi, Hancock, McGowan 1-5 50-46 60.2

Eastbourne Eagles - Coventry Bees 47:41

Eastbourne:
5. Nicki Pedersen - 15 (3,3,3,3,3)

Biegi "króla Eastbourne":
Heat 04: Pedersen, Bridger, Nicholls, Allen 5-1 11-13
Heat 07: Pedersen, Janniro, Risager, Woodward 3-3 19-23
Heat 11: Pedersen, Schlein, Harris fell, Woodward fell 3-2 33-32
Heat 13: Pedersen, Norris, Harris, Nicholls 5-1 41-35
Heat 15: Re-run Pedersen, Harris, Nicholls, Norris 3-3 47-41

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-09, 01:12

Czemu dopiero 21 ??
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

micson
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: micson » 2006-05-09, 06:30

Nie wiadomo czy nasi nie odpuszcza tego meczu i pojada krajowka bez Nickiego i polskiego paszportu.
Wówczas jest szansa na wynik w okolicach 70-20
W w/w dwójką uwazam ze powalczymy i mamy nawet szansę na wyjście z wody :)
Tak czy siak czeka nas raczej mecz do jednej bramki :(

przemas134
rower treningowy

Postautor: przemas134 » 2006-05-09, 09:33

Nie no 70:20 to nie będzie, ale z całym szacunkiem do Rzeszowa, wydaje mi się że nie nawiążą zbyt dużej walki z nami. Polonia wygra różnicą około 24-32 pkt.
Jonsson 10
Pepe 10
Kostek 8
Sawka 7
Krycha 8
Buczek 9
Emil 5
Siopek 2

Adi
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » 2006-05-09, 10:48

Myślę, ze ten mecz jest bardzo ważny jeśli idzie o bonus, dlatego musi wysoko wygrac, bo poza Pedersenem i Holtą nie przypuszczam by kogoś Rzeszów mogł nam przecistawic. Chrzanoś na naszym torze tez nigdy nie zachwycał, dlatego obstawiam 57:33 dla nas

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-05-09, 11:51

A na rzeszowskim forum wiele optymizmu po naszej porażce w Czewie:
Oto cytat stamtąd:

Kod: Zaznacz cały

wskaż mi jednego zawodnika który w Bydgoszczy będzie nie do objechania
Bo Bydgoszcz posiada takich zawodników:
Protasiewicz- Ostatnio jest bardzo słaby...
Sawina- świetne występy przeplata ze słabymi
KOstek- Taki gorszy Rune w Bydgoszczy...
Klecha- na dystansie do minięcia przez każdego
A.Jonnson - Kontuzja się kłania
Jędrzejewski - 1 bieg ciężki do pokonania potem słabiutki
Buczek - taki drugi Miesiąc, może odrobinke lepszy
Emil - to nadzieja, ale każdy jego występ to wielka niewiadoma...

I 40 oraz bonusu wielu jest pewnych! Trochę sie ubawiłem czytając to :twisted:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-09, 12:04

Też to czytałem i równie dobrze można zadać takie samo pytanie.Kto w Rzeszowie może się nam skutecznie przeciwstawć Holta - cieniutko w tym roku.Po za tym jedziemy u nas.Więc nie ma o czym gadać .
W Rzeszowie to się trochę pomęczymy i może nawed wygramy.

Lampeq
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: Lampeq » 2006-05-09, 12:31

Nie wiem skad u was taki hurraoptymizm.

Chciałem zauwazyc, ze Rzeszów ma w składzie swietnie dysponowanego w tym sezonie Pedersena oraz Holte, ktory na bydgoskim torze zdobywał tytuł IMP. Ta dwojka moze spokojnie trzymac wynik, a jezeli Rzeszów zastosuje manewr z Kuciapą na zz, to Holta z Nickim bedą mogli jechac po 7 razy. 8) Patrzac na postawe naszych liderów mam duze watpliowsci co do "bonusowego" zwyciestwa.

pozdro

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-09, 12:54

Huraoptymizm musi być bo co nam pozostało.Przecież to co my tu wypisujemy i tak nie ma żadnego wpływu na drużyne ani na kierownictwo klubu.I tak zrobią co będą chcieli.Prawda jest taka że my to możemy jedynie czekać na następny mecz i zdecydować iść na stadion czy nie.Tyle możemy.

Aleksa
rower treningowy

Postautor: Aleksa » 2006-05-09, 14:15

Takie loterie są do bani, tylko tyle, że się wzajemnie nakręcacie
Gdyby to od typowań kibiców zależało to pewnie Polonia miałaby co roku mistrza ;)
A żużel jest dlatego piękny bo czasami skrślona do zwycięstwa drużyna robi psikusa faworytom (oczywiście ja Poloni życze zawsze jak najlepiej)
Szczerze mówiąc, te punkty bonusowe wprowadzają niestety do tego sportu niezdrową kalkulację (ile trzeba zwyciężyć by w dwumeczu realnie mysleć o bonusie); dla widowiska sportowego to na pewno nie jest najlepszy pomysł

Ja tam wolę takie mecze, że do końca nic nie wiadomo i każdemu kibicowi po takich meczach przybywa o jeden siwy włos więcej ;) a głos dochodzi do siebie po tygodniu (o ile czasami dochodzi) - no i kiedy oczywiście Polonia w takich wypadkach zwycięża

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-09, 14:53

Mecz jest o godz. 18:00

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-09, 17:50

Aleksa pisze:Szczerze mówiąc, te punkty bonusowe wprowadzają niestety do tego sportu niezdrową kalkulację (ile trzeba zwyciężyć by w dwumeczu realnie mysleć o bonusie); dla widowiska sportowego to na pewno nie jest najlepszy pomysł

Nie zawsze... Czasami jak mecz jest wygrany to tylko walka o bonus wzbudza emocje. Gdyby nie to to często emocje kończyłyby się już po np. 12 biegu. Nie wydaje mi się, żeby to było źle dla kibiców, co najwyżej dla młodych zawodników, którzy tak często nie mają okazji do startów, bo walka jest zazwyczaj do końca o każdy punkcik. Ale nasi juniorzy radza sobie dobrze, więc nie jest to nasze zmartwienie. Niech martwią się Ci, którzy mają w zespole większą konkurencję. Pozdro
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-05-10, 11:51

jacogra pisze:Huraoptymizm musi być bo co nam pozostało.Przecież to co my tu wypisujemy i tak nie ma żadnego wpływu na drużyne ani na kierownictwo klubu.I tak zrobią co będą chcieli.Prawda jest taka że my to możemy jedynie czekać na następny mecz i zdecydować iść na stadion czy nie.Tyle możemy.

Jak to, co Wam pozostało ?? Jak każdemu dobremu kibicowi ( w odróżnieniu od tych co tylko jak jest dobrze to są na stadionach ) Wam pozostało dopingowanie i stwarzanie atmosfery, żeby zawodnicy widzieli po co jeżdżą, a w zasadzie dla kogo jeżdżą. :twisted:
A z Rzeszowem będzie dobrze dla Polonii, bo niestety w Stali nie ma na dzień dzisiejszy jeżdżących równo i skutecznie zawodników ( może oprócz Nickiego ) ale on sam meczu nie wygra, a wsparcia narazie nie widać.
P.S. Też mnie rozbawił optymizm z forum Rzeszowa.
Pozdr.

sobek
rowerek trójkołowy

Postautor: sobek » 2006-05-10, 14:58

Ludzie nie wiem gdzie to napisać więc piszę tutaj.
Do adminów: zmieńcie a ankiecie opcję rekonesans formy Roberta Sawiny na np. renesans bo rekonesans znaczy coś całkiem innego, i będą się ludziska w Polsce śmieli.
Sory za OT :o :)

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-10, 17:31

Chyba nie nalezy spodziewac sie tlumow na meczu, wszak rywal nie jest najmocniejszy, poza tym pogoda (gro osob wybierze sie pewnie na dzialke), mimo wszystko wygorowane ceny wejsciowek, no i slabsza postawa naszej druzyny w ostatnim meczu! :|

Nie chcialbym ponadto, aby po prawdopodobnie wysokim zwyciestwie nad Stala pojawily sie opinie typu: jaki to my mamy silny zespol! :evil: Silni to my jestesmy co najwyzej u siebie, a takich druzyn jest w tym sezonie poza Rybnikiem jeszcze szesc (a miejsc w finalowej serii o DMP tylko cztery), wiec proponuje sie wziac do roboty na wyjazdach! :twisted:

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-05-10, 19:07

Troszke optymizmu! ^^ .... Holta, Chrzanowski i Pedersen bede jechali 7 razy i bardzo dobrze sie sklada ^^ .... Beda mogli 7 razy poogladac plecy naszych zawodnikow .... Po za tym trzech zawodnikow meczu nie wygra, oni nie maja nikogo ( poza ew. Tomaszem Rempala ) kto by mogl stanowic o sile drugiej lini [; ... Juniorow sądze iz my mamy zdecydowanie lepszych od Rzeszowa .... [; Wiec meczyk bedzie na luzie .... Weźcie tez pod uwage przerwe w startach .... Jonsson sie wykuruje, Sawina dojdzie do konca z ładem z silnikami ( choc w sumie juz doszedl ^^ ), Protas odpocznie i bedzie zupelnie inna druzyna [;
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-10, 19:48

No ale Sawina nie ma silnika z przed roku ,z meczu z Rzeszowem. :D .
Tak poważnie to będzie git, gorzej będzie 28 maja kiedu my zjawimy się w Rzeszowie.
Niech już w końcu chłopaki zaczną jeździć tak jak byśmy tego chcieli, czyli do przodu.
Do Nogarda ja jestem zawsze z Polonią jak nie ciałem to duchem.W kraju i poza nim.

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-05-11, 12:21

jacogra pisze:No ale Sawina nie ma silnika z przed roku ,z meczu z Rzeszowem. :D .
Tak poważnie to będzie git, gorzej będzie 28 maja kiedu my zjawimy się w Rzeszowie.
Niech już w końcu chłopaki zaczną jeździć tak jak byśmy tego chcieli, czyli do przodu.
Do Nogarda ja jestem zawsze z Polonią jak nie ciałem to duchem.W kraju i poza nim.

Ależ, w żadnym przypadku nie twierdzę inaczej :D Mój komentarz dotyczył tylko fragmentu :
".....Huraoptymizm musi być bo co nam pozostało....."
Sorki !! ale zabrzmiało to jak memento :shock: a przecież Polonii nie grozi spadek z ligii, chcę Was w Finale P-Off w Tarnowie :twisted:

Pozdrawiam

wiksmig
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: wiksmig » 2006-05-12, 15:28

A podejdźmy teraz do meczu kibicowsko.
No więc ostatnio wszyscy się boją ULTRASÓW i Chuliganów. Kibice Polonii :!: Wybierzcie jedną bardzo zaufaną osobę z PBNF, która potrafi odpowiednio zagadać do chuliganów i razem stworzymy kolektyw. Poszłoby się na prosty układ. My się nie wpierdalamy im, a oni mają obowiązek nie bić pikników. Co do ULTRASÓW, to powinno się z nimi współpracować, bo to oni śpiewają najpiękniejsze piosenki o Polonii, a nie PBNF, które tak naprawde umie tylko "Polonia Bydgoszcz< tututu>" i "BĘDZIE 5-1...". To właśnie ULTRASI najwięcej z siebie dają, dlatego warto wejść z nimi w jakiś układ.

No teraz KURWA dalej do dzieła, a nie potem jęczeć, ajk takie stare baby co się boją stadionowych chuliganów. Jak weźmiecie się za rozmowy, to będzie dobrze na Polonii, jak nie to nic nie zmienimy i dalej TORUŃ w liczbie 200 osób przekrzyczy naszą 15.000 tysięczną publicznośc, co jest chore i w dodatku totalnym wstydem.

Jak kibicowsko sprawa tak się będzie miała, to przenoszę się na TV i tylko tam będę oglądał Polonię, bo dosyć tych nieudaczników. No cała Polska mogłaby się z nas śmiać. Tak to się rzucacie do piłkarskich kibiców, a oni tworzą jakiś doping, a nie to co my zamulamy przy kiełbaskach. To nie jest mecz, tyklko festyn i to nie ma dobrej atmosfery. W zeszłym roku na finale z Unią Tarnów, było trochę emocji, a w tym roku na derbach była żenada. Żeby na prostej na której ja z kolegą sami śpiewaliśmy , to nikt się nie dołączył.

POPROSTU WSTYD.

artgot
rower treningowy

Postautor: artgot » 2006-05-12, 20:22

Jak to bywało na meczach ze Stalą ? Byly jakies dymy czy cos bo juz spotkan z rzeszowem nie pamietam

Wróć do „Mecze i zawody 2006”