07.05.2006 17.00 DMP Włókniarz Cz. - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-05-08, 15:05

Ja tu slysze glosy, ze punkty bonusowe potracimy :D :D :D ....

Wy chyba nie widzicie jak my u siebie jezdzimy [[[[[; ... Imo stracimy bonus na Tarnowie tylko ... Z Toruniem jaki wynik udalo nam sie wykrecic, a zawiodl po czesci Jonsson ( mogl pojechac lepiej ) i Sawina .... Jak teraz wszyscy sie odnajda ( Jonsson wyleczy kontuzje, Protasiewicz to kwestia czasu, a Sawina juz jezdzi ^^ ) to ciezko naszym rywalom bedzie z 30-tki wyjsc ^^ .... Przypomnijcie sobie zeszloroczne mecze z Cze-Wa, Wrockiem i innymi zespolami .... Pogrom! ^^ .... A wtedy jeszcze Buczek i Klecha tak dobrze nie jeździli i Kosciechy nie bylo! Imo czworke mamy w zasiegu reki, brakuje tylko kropki nad "i" .... No i jest jeszcze nadzeija na wygrana w Lesznie, mecz bedzie pod koniec rundy glownej, a nasi zawodnicy zawsze maja gorsze poczatki sezonu, a lepsza koncowke ( pierwszy mecz z wlokniarzem u siebie, w zeszlym sezonie to bylo 50:40, a drugi to juz pogrom byl ^^ .... )

Trzeba po prostu miec nadzieje, ze slabszy wystep Protasiewicza to byl ... eeee .... skutek libacji alkoholwej w Rybniku? :D
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-08, 15:08

Ja na forme Sawiny jeszcze w 100% nie jestem pewien, zgadzam sie w meczu z Częstochowa pojechal wysmienicie ale to byl jedyny mecz w ktorym tak ladnie pojechal, poczekajmy do nastepnego meczu bo po jednym wystepie to raczej sie zawodnika i jego formy nie ocenia

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-08, 20:54

Troche rozbawiła mnie wypowiedź Sawki że jechał na tym samym silniku co rok temu w czewie.No soory ale w takie bajki ja nie wierze.
:D Może świeca była ta sama.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-05-09, 11:03

jacogra pisze:Troche rozbawiła mnie wypowiedź Sawki że jechał na tym samym silniku co rok temu w czewie.No soory ale w takie bajki ja nie wierze.
:D Może świeca była ta sama.

Świeca raczej nie, musiałby ją wyczyścić, może chodzi o śrubki lub "panewkę". A może po zeszłorocznym meczu zakonserwował cały silnik w ropie i na mecz wyciągnął. Co by nie zrobił jednak, to się sprawdziło. Szkoda że Unia w Toruniu nie zrobiła tego samego co Sawka.
Pozdr.

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2006-05-25, 16:23

Ozdar pisze:Ja tu slysze glosy, ze punkty bonusowe potracimy :D :D :D ....
Wy chyba nie widzicie jak my u siebie jezdzimy

W końcu rozsądny wpis :P ja bym nie był taki pewien, ze Włókniarz zdobędzie bonusa :P w zeszłym roku prowadzili dziesięcioma u nas i przegrali dziesięcioma, a Peq przed meczem stwierdził, ze Polonia przegra 52:38 i wygra 53:37 i zdobędze bonusa, więc niewiele się pomylił bo w Bydgoszczy będzie 55:35.
ps.adi "Panienko" mam nadzieje, ze nie mienisz się KIBICEM Polonii :evil: :evil: :evil:

Wróć do „Mecze i zawody 2006”