07.05.2006 17.00 DMP Włókniarz Cz. - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-07, 17:58

Mecz byl slaby, by nie powiedziec bardzo slaby. Mijanek bylo jak na lekarstwo.

Włókniarz wygral zasluzenie, byl zespolem lepszym, wszyscy punktowali.

W zespole Polonii jedynie na slowa uznania zasluzyl sobie Robert "Sawka" Sawina. 15 pkt. na wyjezdzie to jest rewelacyjny wynik.

Dodam jeszcze watek o przygotowaniu toru, tor byl przygotowany zle. Zawodnicy zamiat plynnie jezdzic to oni skakali na tym motocyklu jak jacys.... .

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-07, 17:58

Największe :brawa: dla Sawiny, pozytywnie tez Kostek i Buczek, bo reszta to katastrofa. Kurde, gdyby Sawina pojechał tak jak w poprzednich meczach to byłoby 65:25 :lol: ,ufff dobrze, że nie było blamażu na maksa.
Ciężko będzie o bonus, ale kto wie........(;
Obrazek

radas
rower treningowy

Postautor: radas » 2006-05-07, 17:59

Tragedia jak dla mnie, gdyż oprócz Sawiny i Kościechy to poprostu nikt nie jechał. Sawina brawo za przebudzenie i oby tak dalej. Ale to co robi 2 dni pod rząd Protasiewicz to jakaś tragedia :( :( Czas zrezygnować z jednej ligii bo i on i sprzęt nie daje rady.

Co do AJ to on powiedzial wczoraj podczas wywiadu na GP że z nogą już jest w miare OK tylko ma problemy ze sprzętem. I to widać. PEPE i Jonsson na pewno jechali na tym co na GP gdyż nikt by nie wracał do Bydgoszczy, a wczoraj pokazali jaki mają dobry sprzęt :(

Mecz był do wygrania, poprostu zawiedli liderzy - Pepe i AJ. Klecha jak robi dużo punktów to jest miło, ale nie jest przecież liderem.

No i na młodych możemy liczyć tylko w Bydgoszczy.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-07, 18:13

Osobiscie spodziewalem sie lepszej jazdy zawodnikow Polonii, gdyby AJ i PePe zdobyli te 4-5 pkt. wiecej....

MCu
kolarz szosowy

Postautor: MCu » 2006-05-07, 19:31

na moja to kompromitacja ze strony Protasa. Ale jakie lanie Tarnow dostaje w Toronto lol nie mogl Tarnow tak u nas jezdzic.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-07, 19:40

O Boze Torun wygral z Tarnowem 57:33 A my sie z Unia przegralismy ech...

Lewy
miniżużlowiec

Postautor: Lewy » 2006-05-07, 19:42

Mój komentarz do tego spotkania i wyczynów bydgoskich żużlowców brzmi następująco: ŻENADA

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-07, 19:57

Rutek też się nie spisał po huj on Jonsona ciągle wystawiał (po co w ogóle jechał z tą nogą) no i emil jeden raz pojechał ,bez sensu.
Krystian też coś się zepsuł,ale PePe niech se jaj nie robi (0,2*,1*,1,d) 4+2
Jak na lidera to za mało. Tylko Sawka ok.
Cieszy tylko przegrana Tarnowa :D .
Toruń Toruniem ale zawsze to nasz region.
Ostatnio zmieniony 2006-05-07, 20:00 przez jacogra, łącznie zmieniany 1 raz.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

michalox
rower treningowy

Postautor: michalox » 2006-05-07, 20:00

Brian25 pisze:O Boze Torun wygral z Tarnowem 57:33 A my sie z Unia przegralismy ech...

Znow pewnie spreparowali tor nie wieze ze Kolodziej 1pkt, a Gollob 9 w szesciu startach, jedynie Rickardsson znal sposob na ten tor. Lub druga teza calej tej ligii, ktora to coraz bardziej zaczyna mi sie to niepodobac, gdyz jak kazdy zauwazy mecze sa coraz to bardziej nudniejsze. Zobaczcie naszych zawodnikow u nas. Sa niedoprzejscia a na wyjezdzie to az zal sie robi jak sie na nich patrzy. Jesli chodzi o Tarnow podobnie jak my maja twardy tor i tylko na takim umieja jezdzic.W Bydgoszczy wygrali dlatego ze po za tym maja podobny tor to i maja lepszych zawodnikow. Dlatego taka Tarnow i Bydgoszcz nie radza i nie beda radzic sobie na miekkich torach dowodem tego byl dzisiejszy mecz Unii z Apatorem. Tak samo nasza Polonia potrafi rozwiesc rywala bardzo wysoko u siebie i tak samo przegrac na wyjezdzie. Sadze ze musimy zrobic cos z tym torem i to samo Tarnow bo jesli tak ma dalej byc to stadion nie bedzie juz tak zapelniony. Kazdy chce zacietosci a nie meczow do jednej bramki. Niby sa to profesjonalisci a widzimy jak zuzlowcy potrafia byc bezradni, gdy nie wiedza jakiej zebatki dobrac.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-07, 20:07

Tor jest dla wszystkich i wszyscy mieli te same warunki.
Po za tym T.G. nie umie jechac w toruniu , Kołodziej dzisiaj coś nawalał.
Ale Riki komplet.

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-07, 20:14

Kompromitacja . Z taką formą to ja się dziwie , że my w ogóle mamy jakieś jeszcze szanse na medal . Przeglądajać wyniki z tego sezonu mamy : Wrocław - kompromitacja , mecz z Tarnowem - porażka , wymęczone i szcześliwe zwycięstwo w Rybniku . Nie no tylko derby i mecz z Lesznem nam wyszedł , więc czyżby znowu mielibyśmy być zespołem tylko własnego toru ? W każdym bądź razie i tak już nie powtórzymy wyniku z zeszłego roku , gdzie wygraliśmy wszystko u siebie w fazie zasadniczej , a z taką jazdą to my na wyjazdach nic nie zdziałamy.
Także zaczynam się obawiać o pierwszą czwórke .

AJ no cóźm , mówił na GP , że nie odczuwa kontuzji , więc jeśli to prawda to brak mi słów . Zresztą nawet w pełni sił pewnie nie wiele by ugrał , bo ten sezon ma słaby , zresztą zeszły też nie był najlepszy. Trzeba powiedzieć sobie szczerze , że jeśli AJ miał być liderem , to my nie mamy lidera. No bo napewno PEPE to nie jest ten typ zawodnika . On może zdobyć komplet na słabych zespołach , ale w najważniejszych meczach zazwyczaj zawodzi ( Tarnów 2005 , Toruń 2005 ).

Ogólnie cały zespół pojechał bardzo słabo . Nawet juniorzy , którzy dostali baty od słabych juniorów częstochowskich .
Jedynie Sawka coś pojechał , choć miał wiele szczęścia ( defekt Grega , taśma Sullego ) . Za punkty można go pochwalić , ale za jazde nie . Napewno nie jechał on parowo . On jednak nie tylko nie ułatwiał jazdy kolegom , ale jeszcze i przeszkadzał . To samo zresztą dotyczy innych zawodników POlonii. Nie wiem może ktoś im powienin powiedzieć , że za bonusy też się płaci , bo chyba tego nie wiedzą .

Nie no nie podoba mi się tegoroczna Polonia . Cały zespół jeździ bez ikry. Nie ma lidera . Nikt nie jeździ równo . To chyba daje coś do myślenia działaczom . Może pieniądze ładowane w miejscowych ulubieńców jak AJ , Pepe , Krycha czy Sawka lub transfer Kostka nie były najlepiej ulokowane . Ja w każdym bądź razie po raz kolejny przekonałem się , że drużyna bez lidera to nie klasowa drużyna , chociaż chciałbym sie mylić . Za czasów braci Gollobów , Ermolenki , Henki zawsze narzekaliśmy , że nie mamy drugiej lini , choć zawsze mieliśmy mega liderów w Bydgoszczy , którzy zawzse punktowali . Kto by przypuszczał , że teraz będzie wręcz odwrotnie .

A NF mogą się cieszyc , bo bardzo długo gościli w czasie transmisji na wizji :)

EDIT

kubeł zimnej wody dla Kołodzieja ...

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-05-07, 20:17

Tor:
Tor jak to mówią, jest zawsze równy dla wszystkich. Niestety, zawodnicy bydgoscy nie potrafili sobie z nim poradzić, natomiast ekipa Włókniarza biła rekordy toru (ponoć aż dwukrotnie). Zawody nudne jak sobotnie Grand Prix, decydował głównie start, a w tym elemencie nasi zawodnicy zdecydowanie przegrywali. Mijanki tylko, gdy ktoś miał pecha - wpadł w dziurę albo się zakopał.

Krótki komentarz postawy naszych zawodników:
Piotr Protasiewicz - Tutaj będą moje lamenty, bo PePe kompletnie nie istniał na torze w Częstochowie. Niech posypie głowę popiołem i zaszyje się gdzieś w lesie i przemyśli co trzeba zrobić. Na jego miejscu zrezygnowałbym ze startów w Anglii, które obciążają PePe. Jedynym argumentem za tym, aby Piotr tam jeździł są pieniądze.

Robert Sawina - Jak drużyna jedzie to Robert nie jedzie. Jak drużyna dołuje to Sawka daje czadu. ;) Nie wiem dlaczego Robert nie podzielił się wskazówkami odnośnie toru, podczas gdy Krystian Klecha dla Polsatu Sport mówił, że nie może rozgryźć tego toru - może jednak odnoszę mylne wrażenie, a Sawka to świetny startowiec. Jednakże brawo za ten występ i szczerze chciałbym, aby było takich jak najwięcej !!!

Robert Kościecha - Najważniejsze było to, że w ogóle istniał na torze. Szkoda błędów, bo potracił punkty. Nie prezentował się jakoś szczególnie wspaniale, ale też nie składał broni.

Krystian Klecha - Dwa biegi i dwa zera. Daleko mi jednak od skreślania Krystiana po tym występie. Szkoda, że nie radził sobie z częstochowskim torem. Czeka go praca na tego typu torów, bo najlepsi radzą sobie na każdym rodzaju nawierzchni.

Andreas Jonsson - Ja wciąż wierzę, że jego słabsza postawa to wynik urazu z jakim przyszło mu startować. Szkoda, że tak słabo prezentował się na starcie i nad tym elementem AJ musi zdecydowanie poćwiczyć.

Marcin Jędrzejewski - Wykazywał wolę walki w biegu młodzieżowym, ale po przegranym starcie ciężko było czegokolwiek dokonać.

Krzysiu Buczkowski - Szkoda przegranego wyścigu młodzieżowego, bo statystyki teraz wyglądają gorzej. ;) Zabrakło tych 2-3 oczek, żeby jego dorobek punktowy wyglądał jak na najlepszego juniora w kraju przystało.

Emil Sajfutdinov - Pokazał się raz na torze i myślałem, że wywinie jakiś numer, jednak nie udało się. Będziemy musieli poczekać na występ ze Rzeszowem. ;)

---

zETA pisze:Może pieniądze ładowane w miejscowych ulubieńców jak AJ , Pepe , Krycha czy Sawka lub transfer Kostka nie były najlepiej ulokowane .

Widocznie za mało zainwestowałeś. :D

---

Gratulację dla drużyny Włókniarza! Wygrywają zawsze lepsi. ;) Dobrze, że nie polegliśmy tak wysoko jak "Jaskółki" w Toruniu. Z przegranej trzeba wyciągnąć wnioski. Niech się chłopaki przejadą na strzelnicę postrzelać z łuku - nie żartuje. Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!

pzdr.
Ostatnio zmieniony 2006-05-07, 20:59 przez Bleemek, łącznie zmieniany 2 razy.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-07, 20:22

Bleemek zgodzę się z jednym . Napewno AJ widać , że chciał atakował . Nie wiem czy to wina silników czy dopasowania , może kontuzji ale AJ nie istnieje na starcie . W takiej sytuacji nawet Crump sobie by nie poradził . Ja nie wierzę jednak , żeby AJ w tym sezonie miał znacznie lepszy sprzęt . On się gubi z tym sprzętem już od póltora roku i nie może dojść z nim do ładu ...

A Rutecki poraz kolejny mnie zaskoczył in minus. Wpuścił nie rozgrzanego Emila , a Siopek który prezentował się o wiele lepiej od buczka w 1 biegu nie dostał już szansy ...

michalox
rower treningowy

Postautor: michalox » 2006-05-07, 20:22

Ja mysle ze nasi wlodarze za bardzo zaufali Andreasowi, gdyz nie wzieli wariantu jaki sie mogl stac a mianowicie kontuzja i brak formy. Jak juz wczesniej pisalem dlaczego niezaopatrzyli sie jeszccze jednego oobcokrajowca, chocby tylko podpisac kontrakt to nic nie kosztuje. Widzimy jakie roszady moze Tarnow robic jak Tony chory byl to przyszedl Nichols, Burza sie nie spisywal to przyszedl Dryml. Z zawodnikami bez formy bedzie trzeba walczyc co najwyzej o utrzymanie.

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-07, 20:27

Aj Michał to już było tyle razy poruszane , że lepiej byśmy tego już nie rozgrzebywali ponownie . Mam nadzieję , że zarząd wyciągnie wnioski na przyszły sezon , choć watpie, bo nasi będą wszystkich oprócz Tarnowa gromić u siebie i zarzad bedzie myslal ze nie ma problemu . No nic szkoda , że w tym roku nie ma Play Offów . My to mamy pecha z tymi zmianami . W zeszłym roku bylibyśmy DMP , gdyby nie PO a teraz chyba wariant bez PO nie jest dla nas najkorzystszy .

michalox
rower treningowy

Postautor: michalox » 2006-05-07, 20:32

Spoko musialem pominac kilka tematow...Wiec wyniki z tego ze prezesy znow pewnie biora spora kase do swoich kieszeni.

Floyd
należy do PBNF

Postautor: Floyd » 2006-05-07, 20:35

A Rutecki poraz kolejny mnie zaskoczył in minus. Wpuścił nie rozgrzanego Emila , a Siopek który prezentował się o wiele lepiej od buczka w 1 biegu nie dostał już szansy ...

no właśnie,
chciałem to samo napisać
w ogóle nie wiem w co gra Rutecki. Czy Marcin wyrządził mu jakąś krzywdę, że ten po raz kolejny go olewa?

Protas - do wora

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-07, 20:51

Rutek to ja nie wiem na co on czekał z taktycznymi aż będzie za póżno chyba.Czemu Emila nie wystawił drugi raz ???? chłopak by zmienił zębatki i może by pojechał.

zxy
rowerek trójkołowy

Postautor: zxy » 2006-05-07, 20:54

Ale żeśta dostali w d....... Apator Mistrz

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2006-05-07, 20:59

zxy pisze:Ale żeśta dostali w d....... Apator Mistrz

Racja dzisiaj Apator pocisnal z Tarnowem a wrecz rozjechal. Ale nie napinaj sie tak bo ci żyłka peknie...
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”