07.05.2006 17.00 DMP Włókniarz Cz. - Polonia Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

margot27
miniżużlowiec

07.05.2006 17.00 DMP Włókniarz Cz. - Polonia Bydgoszcz

Postautor: margot27 » 2006-05-03, 23:54

Przed nami kolejne bardzo ważne spotkanie chcąc walczyć o złoto w tym sezonie.Czeka nas wyjazd do Częstochowy,która w tym sezonie nie zachwyca czego najlepszym dowodem była wysoka porażka w Tarnowie z "krajową" Unią.
Liczę,ze ten mecz bedzie potwierdzeniem doskonałej dyspozycji naszej młodzieży i zaczniemy od mocnego uderzenia na początek.Jak Andreas dojdzie do formy po kontuzji a Pepe, Kostek i Krystian pojada podobnie do meczu z Toruniem to możemy przywieść 2 punkty z "jaskini Lwa" :wink: .
Włókniarz zawodzi i jadą praktycznie bez lidera bo nawet na początku chwalony Hancock pokazuje bardzo przecietna dyspozycję a do tego Lee,Ułamek czy beznadziejni Sullivan z Drabikiem nie mówiąc o dużo gorszej młodzieży i...bardzo możliwe jest świetowanie drugiego wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie!
Tylko Polonia :D :!:

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-04, 00:08

Wlokniarz zawodzi, ale na wyjazdach, a ktora druzyna, poza Tarnowem na nich nie zawodzi? :D W tym sezonie atut wlasnego toru jest nader istotny, gdyz przewaznie mecze koncza sie wygranymi gospodarzy (wyjatkiem sa mecze w Rybniku i Unia Tarnow jako gosc :P )
Dlatego wolalbym byc jednak ostrozny co do naszych szans w czestochowie! :wink: Jesli Andreas dojdzie do pelni formy po kontuzji, a Sawina upora sie z tymi problemami, to powinno byc dobrze! :)

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-05-04, 00:18

Jeśli każdy z Polonii pojedzie tak jak jeździ na dzień dzisiejszy, a Sawina tak jak pojechał w Szwecji (2*,2,3,1*,2) co daje bardzo dobry wynik w porównaniu do ligi polskiej, to z wygraną nie powinno być problemów... Ale obawiam się że tak łatwo nie będzie mimo wszystko.

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-04, 12:56

Będzie ciężko jak cholera bo Hencock, Ułamek, Richardsson czy nawet Sullivan jak się obudzi to ci żuzlowcy jak na razie spisuja sie u sibie bardzo dobrze, juniorów na pewno mają nieco słabszych od naszych ale.....wiadomo troche potrenują dopasują sie do toru i mogą pojechać dosyć przyzwoicie - choć jak na razie szału nie robią...

W naszej drużynie jestem spokojny o Piotra bo wiadać, że prezentuje dużą zwyżkę formy już od meczu z Rybnikiem, starty ma bardz dobre a na dystansie już wyprzedzić go trudno, więc są podstawy aby liczyć na bardzo dobry dwucyfrowy wynik Pepe tak około 11-12 pkt :wink:

Pewnie w Parze z Pepe pojedzie Sawina i sądze, że wiecej niż kilka "oczek" nie uciuła, ale kto wie? za duzo czasu na przygotowanie sprzetu i jakieś wielkie zmiany nie ma czasu bo mecz tuż tuż. Ciekawe czy Zdzisiu Rutecki da choć raz w jego miesjce Siopka, jaesli Sawina będzie jezdził po raz kolejny poniżej oczekiwan

Kostek myslę, że także już się "obudził" i jezdzi coraz to coraz lepiej i licze na podobny wynik jaki wykręcił we Wrocławiu około 9 pkt ale już w 5 startach :P

Krystian myslę, że prezentuje sie od początku sezonu bardzo dobrze, aż mnie to dziwi, ale widac ze podchodzi do tego wszystkiego bardzo powaznie i stąd dobre wyniki. Razem z Kostkiem raczej beda startować na Hencocka i Drabika i mysle, że dobrze by było aby nie przegrywali tych biegów a może uda sie pokonac Hencocka ? bo Drabik napewno w ich zasięgu :wink:

Anderas myśle, że po kontuzji jeszcze nie dojdzie do siebie bo na to potrzeba dużo więcej czasu ale na torze w Częstochowie czuje się dobrze i może uda się wywalczyć dwucyfrowy wynik :)

Emil byc może wystartuje od razu w biegu młodzizeowym razme z Buczkiem(myslę, że Krzysiu go wygra) to Emil być moze powalczył by z któryms z zawodników z Częstochowy, ale jesli by sie nie udało to trudno jednak licze, że punkcik zdobędzie( tym bardziej, że pierwszy raz na tym torze i dopiero się uczy i poznaje nowe obiekty):)

Buczek jak juz wspomniałem dobrze by było aby górował nad juniorami drużyny przeciwnej , może powalczył z jakimsi seniorami (Drabik, Richardsson) to będzie szczyt marzeń :wink:

Wydaje mi sie, że Siopek może znów nie pojechać, no chyba , że słabo będzie sie spisywał Emil czy Sawka to napewno szanse otrzyma.

Szanse w wygraniu można upatrywać w tym iż mamy lepszych juniorów , i drugą linie( hmmm. Krystian może Kostek?) bo siła liderów Hencock, czy Ułamek się równowazy z Andreasem czy z Pepe albo nawet na mala korzysc dla nas. Liczę że, po emocjonującym meczu wygramy ale nie wysoko
Obrazek

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-05-04, 14:14

Fakt, na papierze to wszystko tak wygląda, ale tak jak napisałeś na początku - o wygraną będzie bardzo ciężko, bo gdzie przeciętny włókniarz ma wygrywać, jak nie u siebie??? Myślę, że nasze 40 pkt jest pewne, a co dalej, to zobaczymy w niedzielę :twisted:

//po co cytowac caly dlugi post kogos jak sie odpisuje zaraz pod nim :?: pomysle czasem troche..

MCu
kolarz szosowy

Postautor: MCu » 2006-05-04, 18:13

Marma Polskie Folie Rzeszów - Złomrex Włókniarz Częstochowa 47:43
Złomrex Włókniarz Częstochowa - RKM Rybnik 55:35
Atlas Wrocław - Złomrex Włókniarz Częstochowa 53:37
pierwszy mecz im sie udal .
drugi u siebie ale przeciwnik nie za bardzo mocny
trzeci dostali jak polonia
z unia leszno sie nie odbyl wiec tak na prawde nie wiadomo jacy mocni sa u siebie na stadionie
na moje mecz na styku bedzie
decydowac beda biegi nominowane 46 - 44 chyba dla czestochowy :(

banita05
rower treningowy

Postautor: banita05 » 2006-05-04, 19:31

Pierwszy mecz w Rzeszowie nie udał się Włókniarzowi to Stal jest tak słaba co widać po ostatnich wynikach .

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-05-04, 19:40

Spokojnie Panowie, spokojnie (; ... Drabik moim zdaniem nic nie powinien zrobic, Sullivan jest spookooojnie do objechania, problem moze byc z Hanckockiem, Richardsonem i Ulamkiem .... Szczegolnie z tym ostatnim. Dwoch pierwszy sadze iz pare razy przegra z naszymi liderami (:. Za to na ten mecz wystawilbym chyba Siopka zamiast Emila .... Tutaj potrzeba doswiadczenia ( Wiem, wiem Siopek tak wiele tego nie ma, ale wiecej od Emila ) by poradzic se na obcym torze. A Emilowi nie musi wyjsc wystep w Cze-Wie ....

W kazdym wiec badz razie - niech wygra lepszy (:
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-05, 11:37

Tak nie przesadzajcie z tym doświadczeniem Emila że go nie ma.
W rojsji na gorszych torach się najeździł i to widać bo kąsa wszystkich.
Puścić Emila z Siopkiem a Sawka niech se odpocznie.Te jego tłumaczenia z silnikami już są nudne,przed sezonem tak płakał że chce tyle kasy bo musi sobie zapewnić park maszynowy itd.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-05, 15:10

jacogra pisze:Tak nie przesadzajcie z tym doświadczeniem Emila że go nie ma.
W rojsji na gorszych torach się najeździł i to widać bo kąsa wszystkich.
Puścić Emila z Siopkiem a Sawka niech se odpocznie.Te jego tłumaczenia z silnikami już są nudne,przed sezonem tak płakał że chce tyle kasy bo musi sobie zapewnić park maszynowy itd.

Dla mnie obojętnie czy Pojedzie Siopek czy Emil oboje są na podbnym poziomie najlepiej niech pojadą po 2 biegi i wtedy bedzie się kobinować.
Z Sawki jeszzce bym nie rezygnował...
Powiem tylko tak :
Że jakby taki SAWKA trafił się jakięs 4 Lata temu to już by jezdził na Niebieskich Motorach pewnego zawodnika..Teraz tylko pozostaje czekać az sam sobie ze sprzetem Poradzi...:/
PPOZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-05, 16:26

Fighter: Zapewne słyszałeś(a może nie) :wink: ,że Sawina ma specjalnie robione motory(ramy) pod swój wzrost więc na niebieskich motorach sobie nie pojeździłby raczej hehe - no i pozostaje czekać, aż sam dojdzie do ładu ze sprzętem, bo silnika nikt mu nie urzyczy na całe zawody, a jak sam widzisz podstawianie maszyny też nie wypali :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Roti
miniżużlowiec

Postautor: Roti » 2006-05-05, 16:29

Witam wszytskich bydgoszczan
i na wstępie zapraszam do Częstochowy na mecz!

To może napisze jak to wygląda od drugiej strony :wink:
Każdy ma w pamięci jeszcze ubiegłoroczny mecz z rundy zasadniczej
i obawia się tego meczu.
A podstawy ku temu są, to chyba widać po tegorocznych wynikach lwów.

Co prawda "lwiątka" z czterech dotąd rozegranych meczy, trzy rozgrywały na wyjeździe i w dodatku na torach głównych faworytów ligi (Wrocław, Tarnów) to jednak forma Sullivana, Drabika i juniorów mocno niepokoi.

O ile tego pierwszego stać na dobry wynik co pokazuje liga szwedzka czy angielska, to jednak jeśli chodzi o Drabika niewielu już wierzy że Drabski się przebudzi. Dlatego też zdecydowana większość kibiców widziała by w niedzlę w składzie Petera Ljunga, dziś już wiadomo że nic z tego bo działacze i trenerzy chcą dać (po raz kolejny!) ostatnią szanse Sławkowi

W Częstochowie wszyscy zdają sobie sprawę że przed Włókniarzem okres prawdy. Niedzielny mecz jak i mecz z Toruniem (21.05) i między czasie zaległy z Lesznem mają dać ostateczną odpowiedź. Czy Włókniarz jest drużyną którą w ogóle stać na awans do czwórki czy jednak trzeba będzie zweryfikować przedsezonowe plany i rywalizować najprawdopodobnie z Rzeszowem o 6 miejsce w lidze.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-05, 18:25

Kartas pisze:Fighter: Zapewne słyszałeś(a może nie) :wink: ,że Sawina ma specjalnie robione motory(ramy) pod swój wzrost więc na niebieskich motorach sobie nie pojeździłby raczej hehe - no i pozostaje czekać, aż sam dojdzie do ładu ze sprzętem, bo silnika nikt mu nie urzyczy na całe zawody, a jak sam widzisz podstawianie maszyny też nie wypali :D

Eee tam dobry Koń to i w błocie pociągnie:):) ,a o podstawieniu maszyny nie ma mowy bo nie ma kto jej podstawić..
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-05-05, 18:41

Roti - nie wiem jak tam z wejsciem do czworki, ale piate miejsce macie raczej jak w banku (: .... Bywam na wielu meczach Torunia i uwierz mi oni niczego dobrego tam nie prezentuja .... Przykladem moze byc mecz z Wroclawiem [;
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-05, 20:37

Składy obu drużyn

Włókniarz Częstochowa:

9. Lee Richardsson
10. Ryan Sullivan
11. Sebastian Ułamek
12. Sławomir Drabik
13. Greg Hancock
14. Mateusz Szczepaniak
15. Christian Hefenbrock
16. Marcin Piekarski

Budlex Polonia Bydgoszcz

1. Piotr Protasiewicz
2. Robert Sawina
3. Robert Kościecha
4. Krystian Klecha
5. Andreas Jonsson
6. Marcin Jędrzejewski
7. Krzysztof Buczkowski
8. Emil Sajfutdinow
Ostatnio zmieniony 2006-05-06, 09:46 przez Kartas, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-05-05, 20:46

Czyli to pewne że Emil pod 8? Bo w końcu w biegu juniorskim pojedzie Siopek... :P .

14. Michał Szczepaniak - ale nie wiedziałem że Michał jeździ w barwach Włókniarza tak ja to napisał niejaki Kartas...

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-05, 21:02

Dobra pomyliło mi sie, normalna rzecz...Ps. nie jestem rodzajem niejakim :!: :evil:
Obrazek

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-05-05, 21:35

No przepraszam Ciebie, Kartas. :P

Awatar użytkownika
Roti
miniżużlowiec

Postautor: Roti » 2006-05-05, 21:37

Kartas pisze:13. Greg Hencock

I jeszcze to bo mnie razi w oczy :wink:

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2006-05-05, 22:35

Pewnie nadal nie wie, o co chodzi ...

BTW - określenie "niejaki" nie oznacza rodzaju ... ale to taki "szczegół" ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Wróć do „Mecze i zawody 2006”