03.05.2006 17.45 DMP Polonia Bydgoszcz - KS Toruń

Moderatorzy: Marmar, Huzar

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2006-05-04, 21:09

Każde skierowanie sie zarządu przeciwko kibicom Polonii (ultras)spowoduje spokój na 2-3 spotkania co potem znowu kary klub bedzie placil za zachowania kibiców.Trzeba pomyśleć o czymś długotrwalszym.Zakazy stadionowe nic i tak nie dadzą bo ultras i tak wchodzą jak chcą.Myśle,że działacze czytając te forum dojdą do jakiś wniosków.Czas pokaże.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-04, 22:00

Ludzie nad czym wy tu się rozwodzicie bierzmy przykład juz sprawdzony z angielskich stadionów.Zresztą to już ktoś pisał.Żadne tam rozmowy czy mediacje nic nie dadzą bo jak ktoś chce zadymy to ją zrobi.A takich nie brakuje.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

krystian_83
rowerek trójkołowy

Postautor: krystian_83 » 2006-05-04, 22:16

Ja wam powiem ,że rak już nas zżera.Piłkarskie burdy będą u nas w podobnym nasileniu za 2,3 lata.Oni już czują,że można przyjść i sobie pochulać i gówno im się zrobi. W dupie to mam, jest w Polsce jak jest to jest chore i w polskim przypadku chyba nieuleczalne. Debil debilem zostanie. Bohaterowie w 10 stłukli jednego chudzielca,pewnie duma na ławkach ich rozpiera. Te sterydy wkute w dupe im odwalają do głowy. Pocieszam się, że większość z nich będzie mnie prosiła za 20 lat żebym do wina dorzucił 50gr albo co najwyżej mi opony szorowała.Amen.

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2006-05-04, 22:37

Derby sie rządzą swoimi prawami ,a poziom waszych wypowiedzi jest żenujący.Tak samo jak zachowanie wczorajsze pseudokibiców Polonii.Co do tych pseudo to chyba każdy klub czy piłkarski czy żużlowy ich posiada.OK niech sobie bedą tylko bez zadym na stadionach.

Endrju^^
rowerek trójkołowy

Postautor: Endrju^^ » 2006-05-04, 23:24

chcieli byscie zeby ochrona byla wszedzie tam gdzie sie cos dzieje tego sie nie da zrobic.Po pierwsze bylo za duzo ludzi z torunia i to w wiekszosci przyjechlo ich wielu nei po to by dopingowwac tylko miec co opowiadac na swoim osiedlu ze kogo oni nie rzucili i kogo nie ujebali.Na moje to ochrona naprawde sie starala pomijajac pare bledow pozdro

Joł 21
rowerek trójkołowy

Postautor: Joł 21 » 2006-05-05, 00:58

Byłem na meczu a przed chwilą oglądałem to wszystko jeszcze raz w polsacie i aż łzy się cisną na oczy...rodziny z dzieciakami, fajna atmosfera a tu takie "bydło", które nazywa siebie ultras albo hools :shock:... aż brakuje słów na totalną głupotę i bezrozumnośc tych debili!!!!

Jeśli zarząd (który może nie zdaje sobie sprawy z problemu ? bo niby skąd skoro nie rozmawia w ogóle z kibicami) nic nie zrobi z tym , można już śmiało powiedzieć powtarzającym się problemem, to frekwencja drastycznie spadnie -- juz czytałem wypowiedzi niektórych kibiców którzy po wczorajszym meczu nie przyjdą na stadion ;( bo się poprostu boją!

A swoją droga do czego to doszło, że na meczach zawiszy jest bezpieczniej niż na żużlu.

Pozdro dla wszystkich prawdziwych fanów.

Awatar użytkownika
alfor
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: alfor » 2006-05-05, 11:32

aby wyprostować sprawę piro Net Fansów

na stadionie była ale na prostą na dotarła
z powodu ochrony która dzielnie "monitorowała" :evil:
każde nasze ruchy , a nikt nie jest idiotą aby za jedną zasraną
racę beknąć jakiś chory zakaz, czy nawalić sobie w kartotece
(praca na pewnych :D stanowiskach czy uczelnie o pewnym :D profilu
wymagają świadectwa o niekaralności)

w kontekscie całego meczu to chyba dobrze że z rac czy strobo nic nie wyszło bo sytuacja była i tak napięta jak baranie jaja (akcja żułwi
po 13 biegu) a piro mogło by tylko sprowokować do bardziej
agresywnych zachowań po obydwu stronach

jaszcze sprawa do kibiców któży się zachwycają toruńskimi
balonikami :!: :!: :!:

w tamtym roku kupiliśmy 500 białych i 500 czerwonych baloników
dla naszego i sąsiedniego sektora i na okreslony znak mieliśmy
robić show :peace: i co ???
kompletna klapa
wszyscy w koło FC(cały FC dzielnie machał :D plus znajomi co dało
razem 50-60os.) mieli świetną zabawę z puszczania , przebijania
i innego debilnego wykożystania gumowego sprzętu
a z oprawy wyszło gówno, więc stwierdziliśmy ,ze nic
nie robimy dla "kibiców" z boków bo i tak mają to w dupie
i niczego nie szanują (np. naszych wydanych pieniędzy).
a jedyną receptą na ten stan rzeczy jest powiększanie szeregów FC
i dalsza wspólna zabawa w kibicowanie i zachęcanie do niej innych wesołych :wink: kompanów zużlowego szaleństwa.
peace & love for all :):)
alfi

Rafs Biało -Czerwony
turysta rowerowy

Postautor: Rafs Biało -Czerwony » 2006-05-05, 12:57

alfor pisze:aby wyprostować sprawę piro Net Fansów

na stadionie była ale na prostą na dotarła
z powodu ochrony która dzielnie "monitorowała" :evil:
każde nasze ruchy , a nikt nie jest idiotą aby za jedną zasraną
racę beknąć jakiś chory zakaz, czy nawalić sobie w kartotece
(praca na pewnych :D stanowiskach czy uczelnie o pewnym :D profilu
wymagają świadectwa o niekaralności)

w kontekscie całego meczu to chyba dobrze że z rac czy strobo nic nie wyszło bo sytuacja była i tak napięta jak baranie jaja (akcja żółwi
po 13 biegu) a piro mogło by tylko sprowokować do bardziej
agresywnych zachowań po obydwu stronach

Jednak??
Jednak zostaliście zastraszeni przez zarząd czyli ochronę(suma sumarum).Trzeba było dać piro ultrasom oni by odpalili przy okazji ich piro.Efekt mógłby być dobry.Czyli od teraz Net F@ns nie bedzie używał rac.

Co do dopingu to żadnej piosenki u was nie słyszałem tylko:
pepe,siopek,polonia bydgoszcz,bedzie 5:1,apator wibrator.Taki doping to żenada
Może warto by było zaczerpnąć parę piosenek od ultrasów i razem zaśpiewać przecież chodzi o doping jednego klubu.

artgot
rower treningowy

Postautor: artgot » 2006-05-05, 13:29

"Pomóżmy Polonii pozbyć się chuliganów" artykuł z Gazety Wyborczej

Kod: Zaznacz cały

Kamery zamontowane na stadionie Polonii nie pokazały bandytów, którzy rozrabiali podczas derbów z Adrianą Toruń. W takim razie to my wskażemy ich policji.

Wiceprezes bydgoskiej Polonii Leszek Tillinger przyznał nam wczoraj: - Kamera będąca częścią systemu monitoringu naszego stadionu nie pokazuje dokładnie tego fragmentu sektora B naprzeciw głownej trybuny, gdzie działy się najgorsze burdy

Przypomnijmy, że obiekt przy ul. Sportowej jest obecnie monitorowany przez dwie kamery.

Jedna pokazuje sektor znajdujący się najbliżej wyjazdu z żużlowego parkingu. Obiektyw drugiej miał być nakierowany na środkową część tej samej trybuny, na której siadają najgroźniejsi kibice bydgoskiego klubu, tzw. ultras.

To właśnie kilkunastu z nich wyłamało bramę ewakuacyjną między widownią a pasem bezpieczeństwa wokół toru a potem pobiło jednego z ochroniarzy. - Takich, którzy tylko czekali na bójkę, albo chcieli ją sprowokować było blisko tysiąc. Burda zaczęła się, kiedy nagle grupa kibiców z Torunia próbowała przedostać na sektor bydgoski, nasi kibice także skierowali się stronę gości - mówi podinspektor Bogusław Jankowski, naczelnik sekcji prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy. Fukcjonariusze zatrzymali sześciu kibiców z Bydgoszczy, a do policyjnej izby dziecka trafił nieletni, który uszkodził ogrodzenie - Wszyscy staną przed sądem grodzkim - zapowiada Jankowski - Mamy nagrania z kamery - mówi naczelnik. - Prędzej czy później zidentyfikujemy i zatrzymamy pozostałych, winnych burdzie na stadionie.

Policjanci i sąd grodzki nie będą jednak mogli skorzystać z kamer zamontowanych na stadionie, dlatego publikujemy dziś dwa zdjęcia, na których widać dobrze chuligańskie wybryki.

Zidentyfikowanie bandytów, a potem ich ukaranie to jednak pierwszy i łatwiejszy krok do zapewnienia bezpieczeństwa na stadionie Polonii. Drugi to egzekucja zakazu wstępu na trybuny. Klub otrzymał z policji listę osób z tzw. zakazem stadionowym.

- A czy umiecie ich wyłapać i nie wpuścić na stadion - pytamy Tilligera.

- Nie jesteśmy w stanie tego zrobić - bezradnie przyznaje wiceprezes bydgoskiego klubu - Szansę na poprawę sytuacji widzę w zaostrzeniu kar - dodaje.

Foto1 ->http://miasta.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3324369
Foto2 ->http://miasta.gazeta.pl/aliasy/mod/zoom.jsp?xx=3324370

Awatar użytkownika
alfor
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: alfor » 2006-05-05, 13:37

Jednak??
Jednak zostaliście zastraszeni przez zarząd czyli ochronę(suma sumarum).Trzeba było dać piro ultrasom oni by odpalili przy okazji ich piro.Efekt mógłby być dobry.Czyli od teraz Net F@ns nie bedzie używał rac.

rafs
czy jesteś analfabetą i nie potrafisz czytać :? :?: :(

nie było fizycznej możliwości dostarczenia rac na prostą :!: :!: :!:

tak NF nie będzie uzywał rac, ale styropianu, połamanych ping-pongów
starych szmat, worków foliowych, opon samochodowych, zużytych pampersów i uszkodzonych toy-toyi a do tego magnezji (dla efektów wizualnych) i na to zasmażka i jeszcze więcej zasmażki!!!!!!!

i tak wiesz lepiej :rotlf: :rotlf: :rotlf:

powodzenia na dalszej drodze zycia

kończę wstydu oszczędzam :rotlf: :rotlf:
czytającym
peace & love for all :):)

alfi

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2006-05-05, 14:54

wojekt pisze:Każde skierowanie sie zarządu przeciwko kibicom Polonii (ultras)spowoduje spokój na 2-3 spotkania co potem znowu kary za zachowania kibiców.Trzeba pomyśleć o czymś długotrwalszym.Myśle,że działacze czytając te forum dojdą do jakiś wniosków.Czas pokaże.

No dobrze, ale przed derbami nic to nie da. Każdy wie że są zadymy na derbach !!! Siedziałem przy głownej trybunie od strony przyjezdnych. Co to za ochrona ma byc , fakt może kilku umięśnionych , ale część takie lalusie i co oni moga zrobic , a co do tego ochroniarza to było głupie ...
Policja powinna od razu spałowac kibiców apatora, żeby ne stawiali oporu, oni tak pajacują bo są w wielkiej grupie , jakby tak każdego pojedynczo trzymać to by nie udawał pajaca. Minusem jest to że za mało było ochrony na stadionach i na policji ( działajacych)

Ale odnosza csie do niektórych kibiców apatroa, to że mówili ,, Polonści ustawili mecz pod swój tor " to było przegięcie, była ulewa i pokazaliśmy że na każdym torze umiemy jeździc , czy to jest twarda nawierznia czy przyczepna
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-05, 15:21

wojekt pisze:[
]
.Wracając do spikera żenada.Tego typa powinni zmienić ,chociaż nie bo po jego wypowiedziach pół stadionu kula sie ze śmiechu.
cyt,,prosze nie odpalać rac w czasie zawodów,,
,,dopingujmy obie drużyny,,itp,itd
Na innych stadionach to spiker pomaga robić doping drużynie swojej.Inaczej bybyło gdyby on był wędrowniczkiem ale on od lat na Polonii speaka.No i sprzedał sie Hydrozagadce

Jako jedyny w Bydgoszcz ma Uprawnienia i lcencję na Spikerkę, a na jakims tam szczeblu rozgrywek musi być spiker z Papierai i ekstraliga chyba wymaga właśnie spikera z Licencją(nieważne że pewnie przestarzałą lub fuksem zdobytą)i dlatego ten pan nas Meczy swoimi wypocinami i durnymi komentarzami...
POZDRO
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

wierus
rowerek trójkołowy

Postautor: wierus » 2006-05-06, 10:13

Witam, dorzuce tylko swoje trzy grosze do dyskusji o kibicach. Na mecz przyszedlem z 7 letnim dzieckiem, i podczas meczu duzo bylem w stanie wytrzymac (siedzielismy nad ultrasami) , ale gdy 7 letnie dziecko musialo patrzec jak pol metra od niego!!!!jakis czlowiek (choc nie wiem czy zasluguje na takie miano , bo to chyba zwierze bylo) bije drugiego lancuchem przez glowe i jak pozniej ja i kilka innych osob mamy ciuchy i rzeczy zabrudzone od krwi a dzieciak ma koszmary nocne i nie moze sie od tamtej pory uspokoic to wybaczcie!!!Uwazam, ze miejsce tych ludzi na pewno nie jest na stadionie. Jak sie chca tak sie zachowywac niech sie umawiaja gdzies w lesie i niech sie nawet zabijaja. Wiecej dziecka na mecz juz nie wezme, nie chce by kiedys ono dostalo lancuchem.
Inna sprawa, ze po zamontowaniu dmuchanych band widocznosc zmiejszyla sie znacznie:((i wlasciwie tylko z odcinka prostej naprzeciw glownej widac walke w kazdym miejscu toru!!!Moze czas pomyslec o przebudowie stadionu?Bo niedlugo stadion opustoszeje jesli kibice beda miec wybor albosiedziec wsrod zwierzat albo siedziec i nie widziec walki na luku przez bandy.[/u]

Tomikx
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Tomikx » 2006-05-06, 10:59

Właśnie najgorsze jest to że ultrasi potrafią pobić kibiców własnej drużyny bez większego powodu :evil:
Najważniejsze to nie wierzyć politykom

Makos
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Makos » 2006-05-06, 12:19

Kto na derby zabiera dzieci? :| Jeszcze siada nad ultrasami...
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-05-06, 12:39

Można by zadać pytanie:

Kto na derbach robi zadymę i po co?

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

eqi
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: eqi » 2006-05-06, 12:45

Bleemek pisze:Można by zadać pytanie:

Kto na derbach robi zadymę i po co?

pzdr.

Ja wiem tylko tyle,że gaśnica poleciała w ochroniarza i sie na niego rzucili za Zawisze kibic z Zawiszy.

wierus
rowerek trójkołowy

Postautor: wierus » 2006-05-06, 12:46

czyli wedlug ciebie zawody nie sa dla kobiet i dzieci? a tylko dla komandosow? ja sadzilem i bylem do tego przyzwyzajony, ze na zuzel moze isc kazdy. Widac od jakiegos czasu juz nie. Jeszcze troche a na mecze trzeba bedzie przychodzic w opancerzeniu. Uwazam, ze jakiekolwiek stadionowe bojki a tym bardziej te pomiedzy wlasnymi kibicami!!!nie pasuja do zuzla. Jesli sytuacja z 'prawdziwymi' kibicami bedzie sie rozwijac to niedlugo bydgoska polonia skonczy tak jak zawisza.
Nie wiem czy ktos jeszcze zwrocil uwage, ze czesc z naszych kochanych ultras mialo na twarzach chusty z napisami 'white power', coz miejmy nadzieje, ze nie oznacza to, ze rowniez na zuzel wkracza rasizm i tym podobny 'patriotyzm'.

Aleksa
rower treningowy

Postautor: Aleksa » 2006-05-06, 12:46

nie wiem o kiedy ty chodzisz na żużel ale ja odkąd skonczyłam 3 lata i zawsze myślałam że tak powinno być - najlepiej jest kiedy się z tym bakcylem dorasta i takich kibiców jest najwięcej, więc się nie dziwię że kiedy dorastają zabierają swoje dziecie - ja na pewno tak zrobię, a dodatkowo kazdy kibic ma swoje ulubione miejsce i to nie jego wina że jacyś psychopaci przychodzą na mecz tylko żeby się wyładować - można to zrobić w inny sposób- przez doping - bo w Polonii bardzo kuleje-aż zazdrość czasem wzbiera jak inni kibice dopingują swój klub
jedna rada to zmienić miejsce na stadionie-ale wtedy to ty przegrasz z bandą pomyleńców

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-05-06, 13:51

wierus pisze:Nie wiem czy ktos jeszcze zwrocil uwage, ze czesc z naszych kochanych ultras mialo na twarzach chusty z napisami 'white power', coz miejmy nadzieje, ze nie oznacza to, ze rowniez na zuzel wkracza rasizm i tym podobny 'patriotyzm'.

Z tego co mi wiadomo to nie jest napis "white power" tylko "White Red Brothers".

Wróć do „Mecze i zawody 2006”