03.05.2006 17.45 DMP Polonia Bydgoszcz - KS Toruń

Moderatorzy: Marmar, Huzar

radekk
rower treningowy

Postautor: radekk » 2006-05-04, 15:12

Siedziałem koło wyjazdu dla polewaczki. Widziałem to pobicie ochroniarza i zastanawia czemu inni ochroniarze którzy tam stali (było ich więcej) mu nie pomogli tylko uciekali przed tymi idiotami? Po co wogóle taka ochrona, która ucieka.

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-05-04, 15:17

radekk pisze:Siedziałem koło wyjazdu dla polewaczki. Widziałem to pobicie ochroniarza i zastanawia czemu inni ochroniarze którzy tam stali (było ich więcej) mu nie pomogli tylko uciekali przed tymi idiotami? Po co wogóle taka ochrona, która ucieka.

jezeli tam siedziales to napewno widziales tego "ochroniarza" który tam stał 50 kilo wagi i z 160cm wzrostu wyobrazasz sobie go jak leci i pomaga koledze bo ja niee

radekk
rower treningowy

Postautor: radekk » 2006-05-04, 15:19

eQ pisze:
radekk pisze:Siedziałem koło wyjazdu dla polewaczki. Widziałem to pobicie ochroniarza i zastanawia czemu inni ochroniarze którzy tam stali (było ich więcej) mu nie pomogli tylko uciekali przed tymi idiotami? Po co wogóle taka ochrona, która ucieka.

jezeli tam siedziales to napewno widziales tego "ochroniarza" który tam stał 50 kilo wagi i z 160cm wzrostu wyobrazasz sobie go jak leci i pomaga koledze bo ja niee

Przecież tam było ich conajmniej kilku i to nie takich 50 kilo wagi i uciekali jak zające. Żenada.

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2006-05-04, 15:24

Uważam ,że temat jest do zamknięcia.Dużo zostało powiedziane,ale bez sensu to drązyć.
Moim zdaniem winę za owe zajścia ponoszą:
Zarząd,Ochrona,Kibice czyt.pseudo Polonii jaki Apatora,

Endrju^^
rowerek trójkołowy

Postautor: Endrju^^ » 2006-05-04, 17:01

nie wiecie gdzie mozna znalzezc wiecej zdjec z tych zadym?

Awatar użytkownika
Adrenalina
turysta rowerowy

Postautor: Adrenalina » 2006-05-04, 17:10

Dla mnie powinni od razu z tych pistoletów walic :evil: DEBILE :!:

A co do meczu myślałem że Toruń większy opór stawi ale cieszę się ze zwycięstwa Poloni.

Pozdrawiam

Rafs Biało -Czerwony
turysta rowerowy

Postautor: Rafs Biało -Czerwony » 2006-05-04, 17:44

Jest pomysł by wyeliminować zadymy z naszego stadionu.Panowie wszystko zależy od zarządu.Mianowicie zamiast ochrony postawić na środku prostej chłopaków tych większych z Ultrasów.Oni by sobie coś dorobili a i by był spokoj.Pomysł ten sie sprawdził na Lechu i innych stadionach.Oczywiście musiałoby być wszystko ustalone,żeby sie nie powtórzyły akcje jak te z wczoraj.Moim zdaniem mogło to by przynieść dobre rezultaty.Nie wykluczyło to by odpalania piro w czasie zawodów ,ale przynajmnie nie musiałaby interweniowac Policja.Nikt by nikogo nie prowokował.Oczywiście chodzi ote sektory na prostej resztę mogłaby obstawiaś Sigma.

MCu
kolarz szosowy

Postautor: MCu » 2006-05-04, 17:57

wszyscy kibice nie maja respektu ani szacunku do ochrony a to ze sie nie rzucili na kibicow to dlatego zeby nie bylo wiekszej burdy jak sa zadymy na stadionach to chyba zadko ochrona bierze w tym udzial tylko policja wkracza bo ma wiekszy respekt wsrod kibicow. jezeli ochrona zaczyna uspakajac odrazu ida piesci w ruch bo nikt ich sie nie boi taka jest prawda troche stalem jako ochroniarz w klubach i wiem co pijani ludzie sobie mysla o ochronie ale zawsze to oni zle konczyli verte
Ps a co do Matuszka wywiescie transparent MATUSZAK MUSI ODEJSC czy cos w tym stylu to mu da do myslenia zeby nie pierdoli glupot przez mikrofon bo tak na prawde to pierdoli strasznie

artgot
rower treningowy

Postautor: artgot » 2006-05-04, 18:04

Rafs Biało -Czerwony pisze:Jest pomysł by wyeliminować zadymy z naszego stadionu.Panowie wszystko zależy od zarządu.Mianowicie zamiast ochrony postawić na środku prostej chłopaków tych większych z Ultrasów.Oni by sobie coś dorobili a i by był spokoj.Pomysł ten sie sprawdził na Lechu i innych stadionach.Oczywiście musiałoby być wszystko ustalone,żeby sie nie powtórzyły akcje jak te z wczoraj.Moim zdaniem mogło to by przynieść dobre rezultaty.Nie wykluczyło to by odpalania piro w czasie zawodów ,ale przynajmnie nie musiałaby interweniowac Policja.Nikt by nikogo nie prowokował.Oczywiście chodzi ote sektory na prostej resztę mogłaby obstawiaś Sigma.
Wszystko jedno byly by bantydow nie bylo :!: Chodze na zuzel od malenkosci ale takie czegos jak wczoraj nie widzialem :shock: Wszystko juz prawie zostalo powiedziane na temat zadym dodam ze stalem na C pod brama gdzie ochrona spychala "naszych" do bramy ja nie dostalem ale kolega dostal z palki w kolano :evil: No niestety w bydzi zuzel robi sie coraz mniej rodzinny i o ile popieram to ze nasi poszli bronic piknikow to reszty juz nie za bardzo

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2006-05-04, 18:09

A niby w czym Matuszak przeszkadza? w tym ,że mówi aby dopingowac całą czwórkę , czy cos w stylu( kibice Polonii dopingują swoich a przyjezdni swoich) przecież wiadomo, że spiker nie powinien faworyzwować żadnej drużyny więc jest obiektywny jako tako... A co do rac to poprostu chodzi aby nie odpalać w przerwach przed biegami bo one sa dośc krótkie a zapalenie rac powoduje sie przeciąganie tych przerw (zawodów) itd. itp. 8)
Obrazek

Rafs Biało -Czerwony
turysta rowerowy

Postautor: Rafs Biało -Czerwony » 2006-05-04, 18:13

MCu pisze:wszyscy kibice nie maja respektu ani szacunku do ochrony

jezeli ochrona zaczyna uspakajac odrazu ida piesci w ruch bo nikt ich sie nie boi taka jest prawda troche stalem jako ochroniarz w klubach

Ps a co do Matuszka wywiescie transparent MATUSZAK MUSI ODEJSC czy cos w tym stylu to mu da do myslenia zeby nie pierdoli glupot przez mikrofon bo tak na prawde to pierdoli strasznie

Jeżeli ludzie z zarządu mają jaja to zadzwonią do odpowiedniej osoby o spotkanie każdy wie o kogo chodzi.Bo to jest moim zdaniem odpowiednie rozwiązanie tego problemu.Jest jeszcze jedna forma siłowa,ale ona nakręci spiralę nienawiści pomiędzy ultrasi>>zarząd,ale przecierz nie o to chodzi.
Co do rac są zazwyczaj odpalane po 13 biegu.Chyba przerwa jest wystarczająca.Raca pali sie około minuty,wiec nie wiem o co Matuszak się srał na meczu.Co ty gadasz że nie powinien faworyzować drużyny gospodarzy.Chyba raczej powinien tak jak jest na innych stadionach.
Poieram również przedmówcę ,ze to jest wszystko wina zarządu ,ze nie spotkał sie z kibicami przed sezonem.

MCu
kolarz szosowy

Postautor: MCu » 2006-05-04, 18:21

ogolnie to matuszak pierdoli czasami trzy po trzy gada by gadac wsluchaj sie to bedziesz wiedzial co gada mi nie chodzi o to ze powie zeby dopingowac cala 4 zawodnikow tylko o caloksztalt. tak naprawde to sa lepsi komentatorzy od niego np. wilk z radia gra:)

Lewy
miniżużlowiec

Postautor: Lewy » 2006-05-04, 18:31

Nie popieram pewnych zachowań jakie miały wczoraj miejsce i nie mam zamiaru ich tłumaczyć . Szef ochrony sam mi wczoraj powiedział że koleś z ochrony niepotrzebnie wyskoczył z tą gaśnicą i to sprowokowało resztę do awantury . Co do rozmów działaczy z ultrasami ( ich przedstawicielami)jakieś dwa tygodnie temu otrzymałem informację telefoniczną że chce się ze mną spotkać i porozmawiać , pan M.Bąkowski i że się skontaktuje. Jakoś do dziś nikt nie zadzwonił mimo zapewnień zarządu NF że bardzo działaczom na tym zależy. Przekazałem tę informację reszcie chłopaków i był to dla nich swego rodzaju bodziec do dalszej lepszej pracy ponieważ stwierdzili że wreszcie działacze ich zauważyli. Niestety co jakiś czas pytali się mnie jak tam rozmowy a ja mogłem powiedzieć tylko jedno - NIKT NIE DZWONIŁ- . W czasie wczorajszego meczu prosiłem dowodzących ochroną aby nie stawiali nikogo przed sektorem to napewno zmiejszy to ryzyko powstania jakiejkolwiek burdy , stało się inaczej ochroniarzy postawili i kibice zrobili sobie z nich obiekt do rzucania puszkami i innych prowokacyjnych zachowań. Tak więc reasumując : kibice nie chcą być złem koniecznym i warto aby działacze to zrozumieli .

A co do oprawy NF , to jeszcze 30 minut przed meczem rozmawiałem z JD i zapewniał mnie że piro jest na stadionie i będziecie odpalać wtedy kiedy my skończymy. Coś więc jest nie tak ?

asia26
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: asia26 » 2006-05-04, 19:48

cieszę się, że polonia rozegrała tak dobry mecz. ale oczywiście nigdy nie może być za dobrze... chodze na żuzel od 11 lat i nigdy jeszcze nie byłam świadkiem takich zadym... aż brakuje słów na hamstwo, totalną głupotę i bezrozumnośc tych debili!!!! badna bydła i nic więcej (mam na myśli tych bezmózgowców na prostej przeciwległej do startu). chociaż nazywanie ich tak, to obrażanie bydła. nie mieści mi się w głowie, jaki w nich jest poziom agresji, skoro "atakują" w jakimś zwierzęcym szale i rzucają się na ogrodzenie (pomijam, ze w tym roku to juz chyba po raz drugi). takich debili, których twarze, cow idac chyba z kilometra, są myślą niezmacone, powinno się od razu obstawiać policjantami i w razie czego pałować... bo do takich prostaków nic innego chyba nie przemawia, bo skoro według nich to co robią, to sposób na kibicowanie! sorry, ale mózgi u nich nie rozwinęły się nawet w stopniu minimalnym... żenujące i przykre, ze taki sport traci na popularności przez takich oszołomów, zresztą w całej Polsce.

Awatar użytkownika
oldboy79
szkółka żużlowa

Postautor: oldboy79 » 2006-05-04, 19:49

Moim zdaniem powinno dojść do rozmówi pomiędzy w/w.Tylko czy obie strony na to stać.Pomysł z kibicami zamiast ochrony na prostej trafny.Bo trzeba pamiętać ,ze restrykcje pomogą na 1,2 mecze góra ,ą postawienie kibiców mogłoby gwarantować spokój na dłużej.Można np spróbować na jeden mecz jak to wyjdzie.Zostawiam to w gesti w/w.
Pozdrawiam!!
Przyjdz na prosta i dopingiem wspomagaj Bialo-czerwonych

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-04, 20:02

Powiem tylko tyle w Angli w czasie " rewolucji " Hoolsów każdy , który wdarł się w jakieś bójki miał areszt , 5 tys funtów kary i zakaz wchodzenia na stadion. Tak samo powinno być w Polsce. Jeśli nie radzi sobie ochrona to niech pomoże im policja . Ktoś napisał monitoring nic nie daje. Mówię temu komuś , że daje gdyż podczas meczów na zachodzie idzie relacja LIVE do pokoju firmy ochroniarskiej i ten który popsuł kamere jest natychmiast przez policje brany na komende . Żeby było jasne ja też nie przepadam za policją , jak pewnie większość z nas :P ale obrzucanie puszkami w ochroniarza w czasie meczu jest chore , dlatego że kare nie ponosi ochroniarz tylko klub . Jestem ciekaw co taki KIBIC powie potym jak toruński GKSŻ odbierza nam punkty , których zabraknie powiedzmy do mistrzostwa ?

P.S. Oprawa toruńskiego fanklubu byla bardzo fajna . Zwłaszcza schemat z balonami . W pojedynku fan Clubów na/pewno górą goście :p

Lewy
miniżużlowiec

Postautor: Lewy » 2006-05-04, 20:09

Panowie , bardzo proszę być obiektywnym. Puszki i butelki oraz wiele innych rzeczy latały na pas bezpieczeństwa na obrembie całego toru a nie tylko na prostej. Szkalujcie więc zachowanie wszystkich a nie spychacie wszelkie zło na Ultrasów.

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-04, 20:12

Ale ja nie twierdzę że nia masz racji . Każdego takiego kibica powinno się tak traktować na całym stadionie . Sam widziałem że nawet z pobliża trybuny też rzucali ( 2 łuk ) ...

Ultrasi są też Polonii potrzebni , bo co tu nie mówić nakręcąją doping ale musicie się zachowywać po prostu normalnie ...

Aleksa
rower treningowy

Postautor: Aleksa » 2006-05-04, 20:45

z tą całą ochroną to jest jakaś fikcja, jak była policja na stadionie to było chociaz bezpiecznie.. teraz porządku pilnuje szparag co niedawno od cycka mamy odpadł, chodzę na żużel odkąd skończyła 3 lata a więc jakieś 20 lat i pierwszy raz bałam się siedzieć na WŁASNYM STADIONIE i niech mi ktos powie dlaczego ochorna pozwoliła żeby ci z apatora zachowywali się jakby byli kims nietyklalnym (wchodzenie na płot, wędrowanie między kibicami Polonii) i nie dziwi fakt, że to musiało prędzej czy później doprowadzić do burdy-tak że ochrona nie wiedziała co robić - porażka totalna; gdyby nie jeden koleś to by w tą walke wciągnięto małe dziecko - dobrze że są ludzie myślący na tym stadionie; a co do fanów Polonii, generalnie nie popieram zachowań brutalnych ale mimo że 5 lat mieszkam i studiuję w toruniu to na takich meczach normalnie złość mnie rozwala a nie daj boże jak w dodatku mamy taką ochronę jaką mamy, to człowiek sam by się tym najchętniej zajął i pokazał Apatorowi gdzie ich miejsce

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2006-05-04, 21:07

Każde skierowanie sie zarządu przeciwko kibicom Polonii (ultras)spowoduje spokój na 2-3 spotkania co potem znowu kary za zachowania kibiców.Trzeba pomyśleć o czymś długotrwalszym.Myśle,że działacze czytając te forum dojdą do jakiś wniosków.Czas pokaże.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”