30.04.2006 17:30 DMP RKM Rybnik - POLONIA Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-05-01, 14:09

Peter pisze:
Teraz nie jedziemy w Toruniu, tylko z Toruniem u siebie. Aha, nie każdy ma tyle kasy żeby jeździć za swoimi aż do Rybnika, dlatego słuchamy relacji takich pseudoradiów pik

eee Chłopaki. Zrzutka 50 lub 60 chopa po 20 złotych i jazda w Polske. :D
A jak mocie jakieś znajomości to jeszcze taniej :D
A tak na serio Stowarzyszenie Kibiców z Rybnika rozesłało po polsce prośbe do klubów że w ramach współpracy by kibice przyjezdni byli wpuszczani za darmo. Szkoda że z Bydgoszczy nie nadeszła żadna odpowiedź (lub negatywna sam jużnie wiem :D ).

50/60 osób po 20 złotych to zdecydowanie za mało na opłacenie wyjazdu do Rybnika. Znajdź mi takiego przewoźnika, który pojedzie za takie pieniądze do Rybnika. Opłata na głowę do Rybnika to minimum 55 złotych.

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-01, 14:39

Mecz naszczęście wygrany , ale mnie raziły błędy naszego trenera .

Po pierwsze , poraz kolejny stawia na Emila Sajfudinowa . To już dla mnie jest spory błąd , bo uważam że Siopek jest o wiele lepszy. Ale OK , to jeszcze można przebaczyć . Dla mnie sytuacją nienormalną jest fakt , że stawia się na Rosjaniana , następnie zastępując go Buczkiem , Siopkiem ( dla mnie to głupota totalna , bo jak młody zawowdnik ma wygrywać z zawodnikami już spasowanymi , jeśli dostaje szanse dopiero w 7 czy 8 biegu tak jak nasz wychowanek ) , po czym znowu pod koniec spotkania p.Rutecki stawia na Emila i znów pojawia się problem spasowania . Nie wiem czemu , ale w Bydgoszczy nie chce się stawiać na wychowanków , Siopek w większości klubów już w zeszłym sezonie miałby miejsce w składzie , a kiedy wydaje się że już wreszcie po udanum początku nowego sezonu jest wartościowym zawodnikiem naszego składu to stawia się na Rosjaniana . Coraz bardziej podejrzewam , że Bydgoszczanie podpisali z nim jakiś nienormalny kontrakt z jakąś zagwarantowaną ilością startów , bo inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafie . No od biedy jeszcze można by próbować tłumaczyć , że Emil ma świetne starty a Siopek słabe , ale jakie to ma znaczenie jeśli Siopek jest zawodnikiem lepszym i mógłby coś zdziałać na dystansie a starty też nie są złe w jego wykonaniu.

Brak konsekwencji to olbrzymia wada naszego kołcza. Choćby w ostatnim meczu najpierw zmienił Sawkę Buczkiem , by potem za ZZ wstawić kogo ? Sawkę . No i ja się pytam , jak ten zawodnik ma się lepiej spasować z torem ? W parkingu ?

Kolejna sytaucja Kostek dwa pierwsze biegi jedzie słabo , wręcz bardzo słabo , przegrywa nawet 5-1 , po czym bieg po biegu jest zawodnikiem zastępujacym a dodatkowo w tym biegu dobrze jeżdzący Buczek w tym biegu nie jest zmiennikiem juniora , jedzie nie spasowany Siopek , czemu nie Emil w takim razie , skoro jeździł od początku ? ...

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-05-01, 15:12

[quote="zEtA"]Mecz naszczęście wygrany , ale mnie raziły błędy naszego trenera .

Po pierwsze , poraz kolejny stawia na Emila Sajfudinowa . To już dla mnie jest spory błąd , bo uważam że Siopek jest o wiele lepszy. Ale OK , to jeszcze można przebaczyć . Dla mnie sytuacją nienormalną jest fakt , że stawia się na Rosjaniana , następnie zastępując go Buczkiem , Siopkiem ( dla mnie to głupota totalna , bo jak młody zawowdnik ma wygrywać z zawodnikami już spasowanymi , jeśli dostaje szanse dopiero w 7 czy 8 biegu tak jak nasz wychowanek ) , po czym znowu pod koniec spotkania p.Rutecki stawia na Emila i znów pojawia się problem spasowania . Nie wiem czemu , ale w Bydgoszczy nie chce się stawiać na wychowanków , Siopek w większości klubów już w zeszłym sezonie miałby miejsce w składzie , a kiedy wydaje się że już wreszcie po udanum początku nowego sezonu jest wartościowym zawodnikiem naszego składu to stawia się na Rosjaniana . Coraz bardziej podejrzewam , że Bydgoszczanie podpisali z nim jakiś nienormalny kontrakt z jakąś zagwarantowaną ilością startów , bo inaczej tego wytłumaczyć sobie nie potrafie . No od biedy jeszcze można by próbować tłumaczyć , że Emil ma świetne starty a Siopek słabe , ale jakie to ma znaczenie jeśli Siopek jest zawodnikiem lepszym i mógłby coś zdziałać na dystansie a starty też nie są złe w jego wykonaniu. [quote]
Ponieważ Rybnik to najłatwiejszy wyjazd(przynajmniej teoretycznie) i gdzieś ten Junior musi sie Objeżdżać , Poza tym Emil jak Będzie w wieku Siopka może jeżdzić już Troszkę lepiej niż on teraz , więć niewiem dlaczego chłopakowi Blokować roziwjanie się . SIopek Jeżdzi w meczach u siebie i Ma wystarczającą ilość startów by się objeżdżać i nabierać doświadczenia a Dla EMila jaka jest Lepsza szansa rozowju od Startów w najsilniejszej Lidze świata???Niech sobie Emil jeżdzi...Jeszcze Będziecie na Płotach Flagi Rosji Wieszać...:)
POZDRAWIAM
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-01, 18:43

Do ZETY Może Rutek myślał że Emil jest przyzwyczajony do takich torów dziurawych.
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-02, 11:02

Jak już informowaliśmy we wczorajszym spotkaniu kontroli trzeźwości został poddany lider bydgoskiego klubu Piotr Protasiewicz.

Badanie alkomatem nie wykazało obecności alkoholu w organiźmie zawodnika. Oburzenia tym faktem nie kryją kibice RKM Rybnik, którzy twierdzą, że działacze RKM składając ten ośmieszyło tylko ich klub w oczach całej żużlowej Polski. Istnieją domniemania, że pod wpływem alkoholu był lekarz klubowy drużyny bydgoskiej czego jednak do końca nie udało się potwierdzić. Dodatkowo fani RKM Rybnik mają pretensje do osób składających protest, iż złożono go w momencie, kiedy RKM złapał” wiatr w żagle”. No cóż, nie od dziś wiadomo, że organizacja w śląskim klubie nie jest najwyższych lotów.

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-05-02, 11:58

Wcale sie nie kibica z rybnika nie dziwie jak juz klub próbuję szukac wygranej w taki sposób a nie na torze to zeczywiscie WSTYD :!:

siemanko

Cola
rower treningowy

Postautor: Cola » 2006-05-02, 14:13

Brian25 pisze:Istnieją domniemania, że pod wpływem alkoholu był lekarz klubowy drużyny bydgoskiej czego jednak do końca nie udało się potwierdzić.

domniemania -czyli mooże byc zupełna fikcja,więc po co hałas o domniemania,niewiadomo czyje zresztą

1-grunt że 2 punkty powędrowały do Bydg.
2-mimo osłabienia Polonia poradziła sobie na obcym torze i jechali lepiej od Rybniczan
3-lider Protasiewicz pojechał jak lider
4-nie podoba mi się ta moda na protesty w ostatnich latach,dziwne że tylko niektóre kluby składają te protesty

historyjka alkomatowa -kazdy sądzi podług siebie...może tam zdarza się ze zawodnicy sa na cyku :wink:
ale posądzić PROTASIEWICZA...szok...szczyt bezmyślności

Fighter pisze:Jeszcze Będziecie na Płotach Flagi Rosji Wieszać...

postaram się ich nie wieszać,a pod zaborami Rosji juz za mojego życia raczej nie będziemy :wink:

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-02, 14:35

Ponieważ Rybnik to najłatwiejszy wyjazd(przynajmniej teoretycznie) i gdzieś ten Junior musi sie Objeżdżać , Poza tym Emil jak Będzie w wieku Siopka może jeżdzić już Troszkę lepiej niż on teraz , więć niewiem dlaczego chłopakowi Blokować roziwjanie się . SIopek Jeżdzi w meczach u siebie i Ma wystarczającą ilość startów by się objeżdżać i nabierać doświadczenia a Dla EMila jaka jest Lepsza szansa rozowju od Startów w najsilniejszej Lidze świata???Niech sobie Emil jeżdzi...Jeszcze Będziecie na Płotach Flagi Rosji Wieszać...

Fighter z tego co wiem to Sajfudinow nie jeżdzi ani w Angli ani we Szwecji a tamte ligi są silniejsze od naszej według mnie :) Poza tym mam parę innych watpliwości co do Twojego postu .

Po 1 Siopek pojechał 3 biegi w meczu z Lesznem i 1 z Tarnowem , nie wiem więc czy jest to jakaś duża liczba biegów .

Po 2 Ja tam wolę jednak jako rodowity Bydgoszczanin i Polak by w tym klubie stawiano na młodych wychowanków niż na nawet jeszcze młodszych Rosjan itd. Do objeżdzenia się nadaja się mecze MDMP czy Lig młodzieżowych w lidze powininen jechać lepszy a napewno taki jest Siopek . Zresztą on musiał swoje pokazać , żeby dostać szansę na jazde w Elidze , Sajfudinow ma tu jazde za darmo , bo żeby on chociaż punktował porządnie ( nie wymagam od niego tego , bo który 16 latek to robił ? ) ...

Po 3 Można spytać dlaczego blokuje się drogę do rozwijania się Siopka ? Chłopak naprawdę zeszłym sezonem i tym pokazał , że powinien w swoich macierzystym klubie dostać porządną szanse ...

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-05-02, 14:43

Pijany lekarz?

Są domniemania, że doktor spożywał alkohol w czasie pracy. Nie można tego oczywiście stwierdzić, gdyż nikt nie przeprowadził badania alkomatem. Jednocześnie nie można wyciągać z tego żadnych konsekwencji. Można jednak wezwać pracownika na dywanik i spytać go uczciwie czy pił; jeśli nie to albo jest "czysty" albo się nie przyznaje (głęboko zastanowi się nad następnym piciem w miejscu pracy); jeśli tak to dostaje warunek - jeśli jeszcze raz mu się to zdarzy to kończy swoją karierę w klubie.
Moim zamiarem nie jest oczernianie lekarza, lecz wypadałoby się zabezpieczyć na przyszłość przed ewentualnymi błędami lekarskimi, gdy lekarz byłby pijany.

---

Siopek

Sądzę, że wytłumaczeniem postępowania trenera Ruteckiego - Emil odjeżdżał więcej biegów w meczach z Tarnowem i Rybnikiem) jest fakt, że "Siopek" zaliczył dosyć groźny upadek w Gorzowie Wlkp. i mógł jeszcze odczuwać jego skutki - mimo jazdy w finale kraj. el. do IMEJ w Gnieźnie. W innym przypadku przyznaje Wam racje - "Siopek do składu - Trenerze - Siopek do składu!" :)

pzdr.
Ostatnio zmieniony 2006-05-02, 14:47 przez Bleemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Siłą klubu są jego kibice

www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-05-02, 18:19

Właśnie prędzej oni chlali jak pepe co za ludzie są w tym rybniku a szczególnie ten Sołtyszek miesza równo . Jednym słowem grają nie uczciwie !!!! :?

hanys51
rowerek trójkołowy

Nie chcem ale muszem hihihihi.Cola to do Ciebie

Postautor: hanys51 » 2006-05-03, 08:22

Nie wiem czy byłeś na meczu w Rybcu? Ja tak i Twoje stwierdzenie,że Bydgoszcz była lepsz naprawdę mnie zdenerwowało.Jak wcześniej pisałem jestem obiektywnym kibicem i nie zgodzę się z Tobą,że Bydzia była lepsza.Conajmniej na tym samym poziomie jezdziła co nasi.Nie mówię tu o Protasie i Klechu którego bardzo ale to bardzo podziwiam,bo chłopak jezdzi napr bardzo dobrze i fer czego nie można powiedziec o Kośc.Także sorki ale na przyszłość nie pisz takich bzdur,bo mecz wygrał wam głównie sędzia,no i dobra jazda Protasa i Klechy.Ps Sawiny nie skreślajcie,bo takiego zawodnika sam chciałbym mieć w Rybcu.Pozdrawiam i życzę wszystkiego co dobre.Hanys51

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Re: Nie chcem ale muszem hihihihi.Cola to do Ciebie

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-05-03, 10:00

hanys51 pisze:,bo mecz wygrał wam głównie sędzia,

Ciągle piszesz ze wygrał nam mecz sędzia ale nie podajesz żadnych argumentów .Więc slucham o wypowiedz .Gdyż ja uważam że wygrała tego dnia lepsza drużyna jako była POLONIA BYDGOSZCZ
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-05-03, 10:22

Sorki, ale to wy przygotowaliście tor na którym nasi się ciągle przewracali. co do sędziego to jeżeli już to wam pomógł że na taki tor zezwolił, bo gdyby nie upadki byście wyżej przegrali...

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-05-03, 10:30

Och, nie wracajmy juz do dyskusji nad torem, wszak nie bylismy :arrow: nie widzielismy, a sam @marmar mowil, ze tor jest do jazdy! :evil: Poza tym, jak wiemy, na slasku caly praktycznie weekend padalo i ciezko bylo przygotowac cos lepszego, zreszta betonu, nawet przy sprzyjajacych warunkach atmosferycznych i tak by nie przygotowali!

Wygralismy i to sie liczy, troszeczke ze szczesciem (defekt Smolinskiego), a jak wiemy, ono sprzyja lepszym! :wink:

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2006-05-03, 12:13

No jasne :lol: wszyscy nasi zawodnicy byli pod wpływem alkoholu :lol: dlatego wygraliśmy, bo na trzeźwo po takim torze nie dałoby się jechać :lol: do tego grupa bygoskich kibiców przywiozła na śląsk ze sobą kilkanaście skrzynek, tak aby wystarczyło alkoholu dla działaczy, zawodników lekarza i całej reszty ekipy :lol: :rotlf: żałosne te chwyty rybnika :evil: pewnie im głupio, ze Polonia wygrała mimo słabej postawy Sawiny i braku Jonssona, a o wygranej zadecydowali nasi młodzieżowcy :twisted:

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-05-15, 17:55

Awatar użytkownika
Stanley1986
kolarz szosowy
Kontaktowanie:

Postautor: Stanley1986 » 2006-05-15, 22:08

hmm... dziwne, że po dwóch tygodniach zachciało im się tych weryfikacji robić... jeszcze się okaże, że w listopadzie zweryfikują mecze i się okazę, że nam Rybnik mistrza zdobył... heheh
----------------------------------------
http://stanley1986.blog.onet.pl

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-05-15, 22:22

Stanley1986 pisze:hmm... dziwne, że po dwóch tygodniach zachciało im się tych weryfikacji robić... jeszcze się okaże, że w listopadzie zweryfikują mecze i się okazę, że nam Rybnik mistrza zdobył... heheh

hmmm gdyby to był mecz z tarnowem albo z toruniem i ten punkt by zaważył o punkcie bonusowym ciekawe czy by było to dla ciebie dziwne i podchodził bys do tego tak lekceważąco a po za tym dobrze ze tak sie stalo późno bo późno ale sie stalo regulamin to regulamin nawet gdyby było to na nasza niekorzyść...

Wróć do „Mecze i zawody 2006”