30.04.2006 17:30 DMP RKM Rybnik - POLONIA Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-04-30, 21:44

W radio mowili, ze zrobili kartoflisko zamiast toru .... W kazdym wiec badz razie nie mowic mi tu o pechu Rybnika ;oooo .... Gdyby zrobili zwykly tor to by upadkow nie bylo i nasi zawodnicy wiecej punktow by uciulali ....

No, ale mnie to chyba nikt nie przebije ... Moj tata mial radio na stadionie w Toruniu i sluchal meczu z Rybnikiem w trakcie przerwy .... Sluchalo z nami jakiejs 10 osob w poblizu ( byl to bieg 13 akurat ) i sie cieszyli, ze "Tyfusy" ( w Toruniu tak na Bydgoszczan mowia ) przegrywaja 4:2 .... Gdy zrobilo sie 5:1 dla Bydgoszczy od razu wszyscy wookol zaczeli rzucac przeklenstwami .... Za to ja na środku Torunskiego stadionu zaczelem skaldowac "Polonia Bydgoszcz!" .... Patrzyli na mnie z lekkim zniesmaczeniem [[[[[[[;
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2006-04-30, 21:44

Floyd pisze:Jeszcze słówko o Sawinie
moim skromnym zdaniem klub powinien wykupić bilet i wysłac go na długi weekend na jakieś wczasy, przynajmniej oszczędzi nerwów kibicom i jemu samemu. Teraz mecz ze cieńkim Toruniewem więc juniorzy spokojnie go zastąpią

Floyd, przeciez tu chodzi o to ze forme ma, no bo raczej po tylu latach startow wie jak sie fizycznie przygotowac, tylko chodzi tu o sprzet...Zanim wroci do ladu to troche czasu minie, a nie jest tak ze jak zmieni tunera/meczanika nagle zacznie komplety robic

Ozdar pisze:[...]ze "Tyfusy" (w Toruniu tak na Bydgoszczan mowia ) [...]

Powaznie?? :D
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 21:52

No to OZDAR RESPECT dla ciebie na meczu w Toruniu krzyczeć POLONIA BYDGOSZCZ jeszcze na innym meczu. :spoko:
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-30, 21:54

Ozdar pisze:No, ale mnie to chyba nikt nie przebije ... Moj tata mial radio na stadionie w Toruniu i sluchal meczu z Rybnikiem w trakcie przerwy .... Sluchalo z nami jakiejs 10 osob w poblizu ( byl to bieg 13 akurat ) i sie cieszyli, ze "Tyfusy" ( w Toruniu tak na Bydgoszczan mowia ) przegrywaja 4:2 .... Gdy zrobilo sie 5:1 dla Bydgoszczy od razu wszyscy wookol zaczeli rzucac przeklenstwami .... Za to ja na środku Torunskiego stadionu zaczelem skaldowac "Polonia Bydgoszcz!" .... Patrzyli na mnie z lekkim zniesmaczeniem [[[[[[[;

Troche podobna sytuacja do naszej zeszlorocznej "przygody". Wulfik, Arturro, Martucha i ja bylismy na meczu Apator - Unia Leszno. Nasi wtedy jechali w Czestochowie (ten mecz rundy zasadniczej). Z roznych wzgledow kazde z nas nie moglo sie wybrac do Cz-wy wiec sie przejechalismy do Torunia. Oczywiscie caly czas nasluch radiowy na to co w Cz-wie. No i tez byly niezle jaja.. O ile przez cale spotkanie specjalnie sie nie ujawnialismy, to jednak jak Polonia wygrala dwa ostatnie biegi 5:1 i wygrala w calym meczu to wtedy szał radosci :) Co wiecej - Apator ten mecz u siebie z Lesznem wtedy przegral! :D Tak wiec zwała byla niezla - wszyscy siedza ponura i patrza jak np. taki Kosciuch zalatwia Crumpa a my sie cieszymy ze zwyciestwa Polonii. Tylko towarzystwo kolo nas bylo ze tak powiem w miare normalnie i specjalnie zadne ku... w nasza strone nie lecialy :)

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 21:57

Mateusz pisze:
Ozdar pisze:No, ale mnie to chyba nikt nie przebije ... Moj tata mial radio na stadionie w Toruniu i sluchal meczu z Rybnikiem w trakcie przerwy .... Sluchalo z nami jakiejs 10 osob w poblizu ( byl to bieg 13 akurat ) i sie cieszyli, ze "Tyfusy" ( w Toruniu tak na Bydgoszczan mowia ) przegrywaja 4:2 .... Gdy zrobilo sie 5:1 dla Bydgoszczy od razu wszyscy wookol zaczeli rzucac przeklenstwami .... Za to ja na środku Torunskiego stadionu zaczelem skaldowac "Polonia Bydgoszcz!" .... Patrzyli na mnie z lekkim zniesmaczeniem [[[[[[[;

Troche podobna sytuacja do naszej zeszlorocznej "przygody". Wulfik, Arturro, Martucha i ja bylismy na meczu Apator - Unia Leszno. Nasi wtedy jechali w Czestochowie (ten mecz rundy zasadniczej). Z roznych wzgledow kazde z nas nie moglo sie wybrac do Cz-wy wiec sie przejechalismy do Torunia. Oczywiscie caly czas nasluch radiowy na to co w Cz-wie. No i tez byly niezle jaja.. O ile przez cale spotkanie specjalnie sie nie ujawnialismy, to jednak jak Polonia wygrala dwa ostatnie biegi 5:1 i wygrala w calym meczu to wtedy szał radosci :) Co wiecej - Apator ten mecz u siebie z Lesznem wtedy przegral! :D Tak wiec zwała byla niezla - wszyscy siedza ponura i patrza jak np. taki Kosciuch zalatwia Crumpa a my sie cieszymy ze zwyciestwa Polonii. Tylko towarzystwo kolo nas bylo ze tak powiem w miare normalnie i specjalnie zadne ku... w nasza strone nie lecialy :)

No to mieliście szczęście ,mój kumpel nie miał tyle szczęścia komórkę mu zabrali i troche dostał .Też w Toruniu w podobnej sytuacji.

brindel
kolarz torowy

Postautor: brindel » 2006-04-30, 21:59

Ozdar pisze: Za to ja na środku Torunskiego stadionu zaczelem skaldowac "Polonia Bydgoszcz!" .... Patrzyli na mnie z lekkim zniesmaczeniem [[[[[[[;

Ja bym się bał skandowac Polonia na stadionie Apatora (chyba, że bym nie był sam :D)

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2006-04-30, 22:01

To zakladam piekny zuzlowy scenariusz - moze sie spelni:

Wygralismy dzis i dalej:
- wygrywamy w srode
- Tomek w sobote wygrywa SGP we wroclawiu
- Polonia w niedziele wygrywa w Cz-wie
- Apator przegrywa u siebie w niedziele z Unia Tarnow :D

Piekny scenariusz co?? :D

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 22:03

Z tą czewą tylko będzie kłopot jak z rekinkami tak sie męczyliśmy.

brindel
kolarz torowy

Postautor: brindel » 2006-04-30, 22:06

Lawrence pisze:To zakladam piekny zuzlowy scenariusz - moze sie spelni:

Wygralismy dzis i dalej:
- wygrywamy w srode
- Tomek w sobote wygrywa SGP we wroclawiu
- Polonia w niedziele wygrywa w Cz-wie
- Apator przegrywa u siebie w niedziele z Unia Tarnow :D

Piekny scenariusz co?? :D

Ja bym tylko zamienił, że PePe zamiast Tomka :D

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-04-30, 22:08

jacogra pisze:Z tą czewą tylko będzie kłopot jak z rekinkami tak sie męczyliśmy.

to fakt-ale tam już będziemy z andreasem i o klasę lepszymi juniorami od gospodarzy. to zwycięstwo jest oczywiście możliwe, ale muszą jechać sawka i kostek!

chciałoby się takiego roberta jak w tejże częstochowie w rundzie zasadniczej ubiegłego roku... ale to raczej w tej chwili nierealne...
Ostatnio zmieniony 2006-04-30, 22:12 przez gadget, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 22:10

Ja bym nie miał nic przeciw jak PePe by wygrał ale to między bajki można włożyć, a wygra Riki.

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-30, 22:17

Wyczytane na rybnickim forum:

Protasa wzieli na alkomat, bo podobno lekarz zawodow wyczul "cos" od niego, jak go badal po tej wywrotce w 8 biegu.

A moze doktorek mial cos wypite i mu sie poczulo. Albo PePe uzywa jakiej kolonskiej...

:rotlf:

Ktora wersja sie bardziej trzyma kupy? :D

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 22:19

gadget pisze:
jacogra pisze:Z tą czewą tylko będzie kłopot jak z rekinkami tak sie męczyliśmy.

to fakt-ale tam już będziemy z andreasem i o klasę lepszymi juniorami od gospodarzy. to zwycięstwo jest oczywiście możliwe, ale muszą jechać sawka i kostek!

chciałoby się takiego roberta jak w tejże częstochowie w rundzie zasadniczej ubiegłego roku... ale to raczej w tej chwili nierealne...

Ja to bym chciał takiego Smolińskiego zamiast kostka chłopak się marnuje.

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-30, 22:23

Ja chcialem juz Niemca w Bydgoszczy po jakze udanym dla niego finale IMSJ we Wroclawiu!

Niestety dzialacze obrali inna droge.. :roll:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 22:26

Tak w ogóle to Runego chciałem ale coś nie błyszczy w tym sezonie.

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2006-04-30, 22:26

jacogra pisze:
gadget pisze:

teraz to tak można napisać. ale ja pamiętam jak byliśmy w zeszłym roku w zielonce i tamtejsi kibole mówili do nas: weźcie kogo chcecie od nas, a dajcie nam sawinę. ja wierzę, że on się jeszcze odrodzi!!! a co do kostka - no cóż - tu już są pewne wątpliwości, choć jego dzisiejszy występ nie był zły.

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2006-04-30, 22:26

bartekdm pisze:Wyczytane na rybnickim forum:

Protasa wzieli na alkomat, bo podobno lekarz zawodow wyczul "cos" od niego, jak go badal po tej wywrotce w 8 biegu.

A moze doktorek mial cos wypite i mu sie poczulo. Albo PePe uzywa jakiej kolonskiej...

Co do tego badania alkomatem...

Tonacy brzytwy sie chwyta - brzytwa czasem bywa za ostra :D

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-30, 22:29

Dla mnie to niepojete, jak w ogole mozna sie chwytac takich sposobow, zwlaszcza wtedy, kiedy druzynie zaczyna isc (RKM prowadzil wowczas jednym punktem i bylo widac, ze byl w gazie!) :?: :roll:

No ale pytanie mozna skierowac jedynie do rybnickich dzialaczy! :P

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2006-04-30, 22:30

gadget pisze:[...]ja wierzę, że on się jeszcze odrodzi!!! a co do kostka - no cóż - tu już są pewne wątpliwości, choć jego dzisiejszy występ nie był zły.

Nie byl zly?? Toz to przeciez rewelka - zrobic 12+1 na wyjezdzie....
O to chodzilo :D Brawo Kostek, a o Sawce bedziecie jeszcze odszczekiwac swoje wywody na jego temat...

I tacy sa kibice... Jak zawodnikowi idzie dobrze to glaszcza go, a jak zle to psy wieszaja....Z zawodnikami trzeba byc nie tylko jak wygrywaja, bo jezdzaa dla nas i to dzieki nim mamy takie widowiska

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-30, 22:31

gadget pisze:
jacogra pisze:
gadget pisze:

teraz to tak można napisać. ale ja pamiętam jak byliśmy w zeszłym roku w zielonce i tamtejsi kibole mówili do nas: weźcie kogo chcecie od nas, a dajcie nam sawinę. ja wierzę, że on się jeszcze odrodzi!!! a co do kostka - no cóż - tu już są pewne wątpliwości, choć jego dzisiejszy występ nie był zły.

No sorki ale ja do Sawki nic nie mam i o nim nic nie pisałem.Jeszcze pojedzie ten nasz Robercik jak nowe enginy dostanie.No i tak się składa że mecz z czewą będzie.Czyżby powturka z 2005.Dzisiaj Rkm(ZKŻ) za tydzień czewa jak rok temu.HM historia lubi się powtarzać.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”