30.04.2006 17:30 DMP RKM Rybnik - POLONIA Bydgoszcz

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

30.04.2006 17:30 DMP RKM Rybnik - POLONIA Bydgoszcz

Postautor: osa » 2006-04-24, 14:14

IV kolejka i mecz bardzo ważny dla Polonii i układu w tabeli. Rybnik po 3 kolejkach spisuje się tak jak wszyscy zakładali. Dla zawodników Polonii jest to mecz wyjazdowy, w którym powinni powalczyć o komplet punktów i odrobienie straty z wczorajszego meczu z Tarnowem. W meczu z Rybnikiem powinniśmy być spokojni o naszą młodzież i Krystiana. Miejmy nadzieje, że Pepe się obudzi i poprowadzi wreście zespół do zwycięstwa. Z tego co wygląda powinniśmy zastosować w Rybniku z/z za Jonssona i mam nadzieje że trener i działacze mądrze ustawią zawodników,bo jak nie to im sam to narysuje :twisted: Według mnie powinniśmy do Rybnika pojechąć w takim ustawieniu:
1. Sawina
2. Jonsson z/z
3. Kościecha
4. Klecha
5. Protasiewicz
6. Jędrzejewski
7. Buczkowski
8. Emil

Trzeba wrescie rozdzielić parę Robertów bo już 3 kolejki a ta para nic nie jedzie razem. W takim układzie za z/z wskakują Kostek,Klecha,Pepe,Buczek. Myślę, że jeżeli nasi zawodnicy będą mieli starty co prawie 2 biegi to nie będą mieli z problemem dopasowania się do nawierzchni
Ostatnio zmieniony 2006-04-28, 13:27 przez osa, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-24, 14:18

Ja bym zrobil takie ustawienie:
1.Protasiewicz
2.Z/Z
3.R.Sawina
4.K.Klecha
5.R.Kosciecha
6.E.Sajfutdinov
7.M.Jędrzejewski
8.K.Buczkowski

Wiem ze sie ze mna nie zgodzicie ale taki jest moj typ rozstawienia zawodnikow.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 14:27

A ja bym zrobil takie oto ustawienie

1-Z/Z
2.Klecha
3.Pepe
4.Sawka
5.Kostek
6.Buczek
7.Siopek
8.Emil
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: osa » 2006-04-24, 14:34

Brian25 pisze:Ja bym zrobil takie ustawienie:
1.Protasiewicz
2.Z/Z
3.R.Sawina
4.K.Klecha
5.R.Kosciecha
6.E.Sajfutdinov
7.M.Jędrzejewski
8.K.Buczkowski

Dla mnie przy tym ustawieniu Pepe już ma 1 start mniej, bo nie może jechać jak z/z. No i dokładanie to Protasa kogoś do jazdy w parę :?
Obrazek

Obrazek

Lampeq
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: Lampeq » 2006-04-24, 15:22

Dla mnie przy tym ustawieniu Pepe już ma 1 start mniej, bo nie może jechać jak z/z. No i dokładanie to Protasa kogoś do jazdy w parę

Niby dlaczego?

Zawodnicy pod numerami 1 i 2 jadą ze sobą trzy razy. Pozniej w biegu 12 1. jedzie z 6. , a bieg pozniej 5. z 2. :)

Ja proponuje takie ustawienie :

1. Kosciecha
2. z/z
3. Protasiewicz
4. Sawina
5. Klecha
6. Jędrzejewski
7. Buczkowski
8. Sajfutdinow

Mecz bez Jonssona bedzie ciezki, Rybnik juz wyczuł "padline" i zrobi wszystko, zeby w koncu wywalczyc jakies ligowe punkty.

Druga sprawa - jestem pewien, ze Czernicki przygotuje tor pełen niespodzianek.

pozdro

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-04-24, 17:03

Nie wydaje mi się żebyśmy mieli pewne zwycięstwo... Chociaż mam nadzieję że będzie inaczej. Skoro dajecie swoje ustawienia to wg. mnie powinno być takie:

1.Jonsson z/z
2.Sawina
3.Kościecha
4.Klecha
5.Protasiewicz
6.Buczek
7.Siopek
8.Emil

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-24, 17:48

Mamy szanse oby juniorzy dobrze pojechali i będzie Git:) i licze że Pepciu sie przubudzi:) [/b]
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 17:50

Bks Polonia pisze:Mamy szanse oby juniorzy dobrze pojechali i będzie Git:) i licze że Pepciu sie przubudzi:) [/b]

Do tego by musiał sie przebudzic Kostek i w końcu Sawka to mamy szanse inaczej ciezko widze to :(
Obrazek

www.hattrick.org

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-24, 17:51

ale rybnik słaby jest wogóle to nei jest skład na extralge(chdozi mi o rybnik:D)
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 17:54

Myslisz ze wygramy w Rybniku przy jezdzie takiej jaka prezentuja Kostek z Sawka :?: :?: To chyba sie mylisz
Obrazek

www.hattrick.org

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-24, 17:59

o jenny:/ scooter zobaczysz że wygramy trzeba w to wierzyć a nawet jak nie to mozemy zaśpiewać CZY WEGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE W MOIM SERCU BYDGOSZCZ I POLONIA BKS :)

(P)OZDRO
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 18:02

No Pewnie ze wierze w swoja druzyne :!: :!: :D Nawet bez Aj ale będzie cięzko :( Tak jak w to ze będziemy w finale DMP 2006
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-04-24, 18:25

Będzie Bardzo ciężko...
w biegu Juniorskim Pawlaszczyk, który raczej jest nie do Objechania u siebie w Biegu juniorów.
Wszyscy z Rybnika sa w stanie zrobić tyle Punktów ile my z Tarnowem czyli np. Chromik 7, Poważny 7 ,Pawlaszczyk 6, Smolinski 11,CZerwinski 5 , Romanek 6,Gafurov 6.. więc nie będzie lekko , a Rybnik u siebie jeszcze troszkę namiesza, będą zespoły , Które tam sie Potkną...
Ale wierzyć trzeba.......
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-24, 18:43

Szombierski, Powazny, Romanek, Gafurov, Harris, Smolinski, Pawlaszczyk i Gizatulin - sklad moze nie najsilniejszy, ale grozny, zwlaszcza u siebie! Juz widze ten motocross na torze przy ul. Gliwickiej! Bedzie bardzo ciezko! :|

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-24, 18:46

Stacja Polsat Sport pokaze mecz w Tarnowie pomiedzy Unia a Atlasem Wroclaw transmisja zaczyna sie o godz. 16:50.

Teraz mam takie pytanie o ktorej zaczyna sie mecz pomiedzy RKM a Polonia ??

michalox
rower treningowy

Postautor: michalox » 2006-04-24, 18:47

W 1 meczu z Toruniem to wlasnie Smolinski narobil najwiecej klopotow gosciom. Polonia strasznie sie nim nameczy oby dala mu rade.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 19:07

Jak będzie przebiegać leczenie Szweda? - Być może poddam się laserowemu leczeniu, by kość zrosła się jak najszybciej. Rzeczą wiadomą jest to, że nie jestem teraz w stanie występować w meczach. W Elite League zabraknie mnie na pewno podczas całego tego tygodnia - poinformował żużlowiec.
Jest Nadzieja :lol:
Obrazek

www.hattrick.org

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-04-24, 19:25

W gwoli przypomnienia chce powiedziec, ze Kosciecha w meczu z Tarnowem zdobyl 7 punktow ( i pare bonusow co tez wazne ) jeden bieg wygral, raz mial defekt ( a tam by zdobyl jeszcze 2 punkty ), a w biegu 15. nie mial najmniejszych szans, bo jezdzil tam Tomek Gollob i Janusz Kolodziej - nawet jakby Kosciecha probowal walczyc to by sie tylko spocil walczac z Gollobem ;/.

Gdyby byl AJ, to Kosciecha jezdzil by w biegu 14. ( ktory jest dla niego przeznaczony ) i tam by zdobyl 2-3 punkty .... Wiec ja jestem niezwykle zadowolony postawa Kosciechy ... gdyby nie defekt ... Pojechal na swoim poziomie i to nie z byle kim. Brawo Kosciecha!

Nie wiem co Wy od niego chcecie ;/. Chlopak sie stara i jezdzi na poziomnie i w przeciwienstwie do Sawiny punktuje z efektem ( jeden bieg wygrany! ). Imo pojechal bardzo ladnie z Tarnowem.

Co do meczu w Rybniku .... Jak tu przegramy moze nam byc ciezko z walka o medal ;/ ... Powinnismy wygrac ... No i na litosc Boska gdzie Zawodnicy pokroju Powaznyj, Chromik maja zdobyc 7 punktow? Na kim? Na Sawinie? Na Kleszy? Czy na Buczku? My nie mamy zawodnikow, ktorych by Rybnik mogl objechac ;/ ...
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-24, 19:53

Ozdar pisze:Co do meczu w Rybniku .... Jak tu przegramy moze nam byc ciezko z walka o medal ;/ ... Powinnismy wygrac ... No i na litosc Boska gdzie Zawodnicy pokroju Powaznyj, Chromik maja zdobyc 7 punktow? Na kim? Na Sawinie? Na Kleszy? Czy na Buczku? My nie mamy zawodnikow, ktorych by Rybnik mogl objechac ;/ ...

Nie wiem, czy wiesz, ale tacy zawodnicy jak Romanek, Chromik, czy Szombierski to typowi wyjadacze wlasnego toru, na ktorym potrafia wygrywac nie tylko z zawodnikami pokroju Sawiny, Klechy, czy Buczkowskiego! Wlasny tor jest sporym atutem, a trudno przypuszczac, by naszym sie fajnie jezdzilo na kartoflisku, bo takiego toru spodziewam sie w Rybniku! Jesli gospodarze nie maja atutow w skladzie, to beda kombinowac z torem - to oczywiste! Nie zdziwie sie, jak przegramy ten mecz! :|

Ozdar
kolarz torowy

Postautor: Ozdar » 2006-04-24, 20:36

bartekdm pisze:
Ozdar pisze:Co do meczu w Rybniku .... Jak tu przegramy moze nam byc ciezko z walka o medal ;/ ... Powinnismy wygrac ... No i na litosc Boska gdzie Zawodnicy pokroju Powaznyj, Chromik maja zdobyc 7 punktow? Na kim? Na Sawinie? Na Kleszy? Czy na Buczku? My nie mamy zawodnikow, ktorych by Rybnik mogl objechac ;/ ...

Nie wiem, czy wiesz, ale tacy zawodnicy jak Romanek, Chromik, czy Szombierski to typowi wyjadacze wlasnego toru, na ktorym potrafia wygrywac nie tylko z zawodnikami pokroju Sawiny, Klechy, czy Buczkowskiego! Wlasny tor jest sporym atutem, a trudno przypuszczac, by naszym sie fajnie jezdzilo na kartoflisku, bo takiego toru spodziewam sie w Rybniku! Jesli gospodarze nie maja atutow w skladzie, to beda kombinowac z torem - to oczywiste! Nie zdziwie sie, jak przegramy ten mecz! :|

W meczu z Toruniem klasy nie pokazali na swym torze ....
... life is the waterfall is one in the river and one again after the fall ...

Wróć do „Mecze i zawody 2006”