SGP 2006!!!!

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
eQ
szkółka żużlowa

Postautor: eQ » 2006-04-22, 22:30

stary sie okaze jutro ja jednak go oklaskami nagrodze za to ze dobrze teprezentowal polske w dzisiejszym GP do zobaczenia na meczu :)

siemanko

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-04-22, 23:01

SUUUPER
Normalnie szok to jest ten Tomek jakiego nie widziałem już chyba ze 3 lata...
W dzisiejszym Gp nie obyło się również bez upadków...Nieaatakowany upadł Protas 8) no cóż Ktoś musi być ostatni żeby kto inny mógł święcić triumfy...:D:D
Jak chcecie To pajace gwizdajcie!! Nie obchodzi mnie to ode mnie on dostanie jak zawsze OWację na Stojąco..
Wielkim Nalezy się zawsze owacja na stojąco, na to samo zasługuje Crump i Ricki Po prostu wielkich trzeba szanować, bo więcej już takich wielkkich możemy nie dożyć...
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2006-04-23, 01:09

Tomek bardzo ładnie rozpoczoł sezon świetny występ brawo Tomek jesteś najlepszym polskim żużlowcem przynajmniej na razie !!! Dobry występ również Jonssona blisko było do półfinału ale mówi się trudno . Szkoda mi tylko pepe znowu nie mógł się odnaleźć :(:(

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-04-23, 07:08

Osa: było blisko :)

Tomek zawsze i wszędzie brawa ode mnie zdobędzie :D

Fighter: widać nie widziałeś meczu z Leszna, jak Tomek objeżdżał Adamsa... to było niesamowite, już po tych zawodach stwierdziłem, że w tym roku zdobędzie medal IMŚ... jak będzie zobaczymy :D, ja tam dopóki Tomek nie zakończy kariery będę wierzył w jego złoto :D
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Cola
rower treningowy

Postautor: Cola » 2006-04-23, 07:40

Fighter pisze:SUUUPER
W dzisiejszym Gp nie obyło się również bez upadków...Nieaatakowany upadł Protas 8) no cóż Ktoś musi być ostatni żeby kto inny mógł święcić triumfy...:D:D
Jak chcecie To pajace gwizdajcie!! Nie obchodzi mnie to ode mnie on dostanie jak zawsze OWację na Stojąco..
Wielkim Nalezy się zawsze owacja na stojąco, na to samo zasługuje Crump i Ricki Po prostu wielkich trzeba szanować, bo więcej już takich wielkkich możemy nie dożyć...

Fighter i jak tu się z Tobą nie zgodzić!!! :D
Tak poza sprawą podpalonych kurtek (bo mam inny pogląd-bardziej juz rodzicielski) to jak czytam Twoje dotychczasowe posty-to myślę:Facet ma rację!!!

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-23, 12:11

Marmar w końcu od dosyc dawna Tomek myślał na torze.I chwała mu za to ;) W takim stylu to mogłem nawet przegrac te piwo . :D Zobaczymy co dalej pokaze w GP narazie ma umnie plusa
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

zabka
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: zabka » 2006-04-28, 22:27

A ja trzymam za Tomka...bo na Protasa to nie ma co liczyć...jego występy w GP to chyba wielka pomyłka...

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-29, 06:40

żabka pisze:A ja trzymam za Tomka...bo na Protasa to nie ma co liczyć...jego występy w GP to chyba wielka pomyłka...

Ale czemu odrazu pomyłka przynajmniej jak będziemy odwracac tabele GP jak klepsydre to zawsze będzie na 1szym miejscu polak czyż nie ?? :P :rotlf:
Obrazek

www.hattrick.org

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

zabka
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: zabka » 2006-04-29, 11:05

bueheh..SCOOTER...ty to masz głowe :rotlf: :rotlf: :rotlf:

sebcio80
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: sebcio80 » 2006-05-07, 14:55

zapraszam do obejrzenia zdjec z GP Europy

http://www.sebafoto.com

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2006-05-07, 16:52

Heh tych Szwedow tezmam na zdjeciach - zaraz wrzuce je :)

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-05-07, 18:41

Nie no co ja widze. na jednym stoisku szalik Gollobowski. Jakbym wiedział to bym dał komuś kase żeby mi kupił :roll:

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-05-20, 23:07

To się PePe nie spisał.Za to mile zaskoczył mnie Hampelek no i T.G. ostatnio jest w gazie.Znowu Wojaczek dał dupy w tym półfinale spokojnie mógł puścić Jonsona.
Co się dzieje z Rikim on dzisiaj był cieniem siebie samego.A przecież jechali w szwecji ?.Czyżby wielki mistrz sobie odpuścił :( ?
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2006-05-21, 08:02

Mimo że mamy skrzywienie na Jonssona , bo to nasz człowiek, to decyzja o wykluczeniu była słuszna.Z drugiej strony Jonssonowi sie nie dziwie , zamulił strat to co miał zrobć kombinował jak mógł a mógł niewiele bo albo przyjechac 4 albo połozyc sie i liczyc na drapane :wink: .

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: osa » 2006-05-21, 08:43

JD pisze:Mimo że mamy skrzywienie na Jonssona , bo to nasz człowiek, to decyzja o wykluczeniu była słuszna.Z drugiej strony Jonssonowi sie nie dziwie , zamulił strat to co miał zrobć kombinował jak mógł a mógł niewiele bo albo przyjechac 4 albo połozyc sie i liczyc na drapane :wink: .

No widzę, że ktoś też miał takie samo zdanie jak ja, bo oglądałem GP w tv i pomału myślałem że nie znam się na żużlu :) Próbowałem wytłumaczyć znajomymi i nie mogłem ich przekonać, że w tej sytuacji Wojaczek podjął słuszną decyzję. Według mnie wykluczenie Jonssona było prawidłowe i ta sytuacja nie była wcale podobna do tej w której upadł Hancock
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-05-21, 10:36

Zgadzam sie z Osą i JD maja racje .Lecz rowniez mogl w takiej sytuacji powtorzyc bieg w 4 osobowym skladzie .I nikt by nie mnial za ta decyzje pretensji do sedziego .Gdyz zastosowal by zasade 1szego luku.Gdyz praktycznie ktos kto patrzyl uwaznie na 1szym luku bylo domino .I nasz Jonsson nie mnial jak sie zlozyc .:(.Co do Golloba to w koncu po prau latachwidze jak ten czlowiek mysli na torze.:D Czyz nie mogl on wczesniej tak myslec na torze .Teraz to juz by byl multimedalista w IMS :D .Hampel gdyby nie jechal w polfinale w biegu z Gollobem podejrzewam ze tez by awansowal do finalu:D Ricki byl cieniem samego siebie . Podobala mi jazda mojego ulubionego zawodnika Hancocka widac ze przezywa 2-ga mlodosc .Crump juz poza zasiegiem .Juz chyba teraz mozna powiedziec z 99% z dokladnoscia ze bedzie IMS a o srebro powinni powalczyc Hancock Tomek i NIcki .Dzis pokaże Nickiemu Klecha jak sie jezdzi heheh
Rewanz za mecz z Zielonka :P
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: osa » 2006-05-21, 10:46

Ja jeszcze dołożę 5 groszy. Od początku tego sezonu GP podoba mi się spokój jaki prezentuje Tomek. Pełen luz w czasie zawodów,przed kamerą jak udziela wywiad, a już wogóle rozbawiła mnie sytuacja jak pokazali Tomka jak sobie podskakiwał :P w boksie po wygranym biegu i chyba się rozgrzewał. Widać, że czuje się mocny i wreście psychicznie też daje rady.
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-05-21, 10:58

Spokojnie, spokojnie, Crump nie może być niczego pewien, dopiero 3 GP minęły... jeszcze go Tomcio wyprzedzi w generalce... w końcu moja Finlandia nie może się zmarnpwać ;)
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:

"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."

"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-05-21, 11:39

Wszystko wszystkim ale widac ze w tym roku licza sie tacy zawodnicy jak Pedersen-Hancock-Gollob-Crump .Lecz niestety Crump ich wyprzedza no mozna powiedziec o pol prostej i szczerze watpie by ktorys go dogonil z wymienionej 3-czki .25 pkt przewagi to juz duzo mimo ze to dopiero 3 runda GP
I powoli zmnieniam zdanie o jezdzie Golloba podczas GP jezdzi jak za dawnych czasow to mi sie podoba .Przezywa 2-mlodosc na tych GM tak jak Herbie :D
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-05-21, 12:35

_SCOOTER_ pisze:szczerze watpie by ktorys go dogonil z wymienionej 3-czki .25 pkt przewagi to juz duzo mimo ze to dopiero 3 runda GP

Tyle, że nad Pedersenem ma tylko 15 pkt. przewagi, ale to drobny szczegół :P A Hancock równie dobrze mógł zamienić się miejscami z Crumpem w dwóch ostatnich GP, więc jeśli nic by się z formą nie zmieniło to bym go nie skreślał tak szybko. Pechowo troche startuje Adams, ale zobaczymy... Wszystko może się jeszcze zmienić...
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

Wróć do „Mecze i zawody 2006”