SGP 2006!!!!

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2006-05-21, 12:38

Fajne zawody wczoraj . Napewno zawiódł Rickardsson . Sądziłem że w Eskilstunie się odbuduje i wygra , a tu prosze nawet nie było mistrza w półfinałach . Największy przegrany to Hancock . Wygrać 6 biegów , by przegrać w finale ? Strasznie musi to denerwować . Z drugiej strony gdyby nie upadek AJ to Brylant by go pokonał w półfinale . Naprawdę cieszę się że Brylant w końcu jeżdzi mądrze i nie szarpie bez sensu , tylko kalkuluje. Nie można było tak wcześniej ? Wczoraj nawet w 2 biegach mimo że był szybszy nie próbował nawet atakować tylko pilnował swojej pozycji . Medal jest w zasięgu ale napewno nie złoty , bo ten przypadnie na 100 % Jazonowi . Srebro chyba też poza zasięgiem , bo Greg jest fantastyczny w tym roku . Z walki o medale raczej wypadł już Hampel i Rickardsson , choć wierzyć mi się nie chce że on będzie już tak cieniował . Co do naszych , to bardzo dobrze jeździł AJ , choć tradycyjnie słabe starty . A Pepe ? Nie ma co komentować , chociaż jeden bieg mu wyszedł jak rzadko kiedy . 3 pkt można uznać za sukces , bo po 3 rundach ma tyle samo punktów co Lindgren czy 1 pkt mniej ma KAsper w 1 zawodach ...

SGP w tym roku będzie o tyle ciekawe , że jeśli T0mek będzie trzymał się 3-4 miejsca , to może zdobyć medal rzutem na taśme wygrywając ostatnie zawody w Bydgoszczy ;-) Jason Penigra godnie zastąpił Rickiego na pozycji zdecydowanego lidera cyklu . Jeździ jak maszyna ...

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2006-05-21, 13:22

No juz dawno nie skakalem przed telewizorem ogladajac Grand Prix. Tomek jezdzi jak dawniej, ale na razie trzeba zacowac spokoj, co by nie zapeszyc, bo... prawdziwy egzamin dopiero przed Tomkiem, czyli sztuczne tory...

Wyraznie bylo wczoraj widac, ze czworka finalsitow odstawala od pozostalych. To byla bezsprzecznie najlepsza czworka zawodow i dobrze sie stalo, ze wszyscy weszli do finalu. Troche szkoda, ze Tomek jechal z trzeciego pola. Smiem twierdzic, ze gdyby jechal z drugiego badz pierwszego, to bylby przynajmniej o ten jeden stopien wyzej na podium...

Grand Prix znowu zaczyna byc interesujace. W kontekscie klasyfikacji generalnej wielka szkoda, ze najwieksze jak na razie straty Tomek poniosl we Wroclawiu... tylko 9 pkt., a gdyby udalo mu sie dojsc do finalu, to byloby przynajmniej 7 wiecej. Ale jest dobrze, chociaz pewnie znowu, jak to mialo miejsce pod koniec lat 90-tych, przyjdzie mi sie strasznie denerwowac ogladajac relacje z GP. Ale o to chodzi;)

Awatar użytkownika
inzynier
szkółka żużlowa

Postautor: inzynier » 2006-05-22, 21:29

_SCOOTER_ pisze:Gdyz zastosowal by zasade 1szego luku.

Nie żebym się czepiał detali ale możesz mi po swojemu zinterpretować (dla mojej ciekawości) "zasadę 1 łuku" ?
Tor w Eskilstunie jak wielu z Was wie, jest bodajże jedynym torem w Europie (a kto wie może i na świecie), gdzie w 1 łuk wchodzi się na większej szybkości w stosunku do innych torów żużlowych ale to tak na marginesie...
Nie patrz na zegarek i tak nie odzyskasz czasu straconego w pracy.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-05-22, 22:47

Wszystko wyjasnilem w tamtym poscie .Tylko wkradl sie chochlik z mojej winy .:) I zamiast slowa Gdyż powinno byc Gdyby Sorki moja wina :( Reszta chyba jest dla Ciebie zrozumniala :roll: :?:
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

Żuraw 1944
rowerek trójkołowy

Postautor: Żuraw 1944 » 2006-07-03, 21:54

MAM PYTANIE DO OBEZNANYCH.A WIęC: GDZIE I W JAKI SPOSóB MOGE KUPIć BILETY NA TEGOROCZNE GP W BYDZI :?: ODPISZCIE BO MI BARDZO NA TYM ZALEżY, CZY TRZEBA JUZ ZAMAWIAć CZY PRZED ZAWODAMI SA JESZCZE W KASACH DO SPRZEDARZY :?: POZDRO Z RZESZOWA :D
Tylko Stal ZKS!!!

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2006-07-03, 22:08

tickeventum.pl

Wróć do „Mecze i zawody 2006”