23.04.2006 18:00 - DMP Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Dav20
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Dav20 » 2006-04-24, 13:58

A mnie zastanawia co zrobili kibice odpalajac race podczas biegu ..... zatsanawiam sie jak PBNF mogl na to pozwolic .... a moze nie wiecie ..... jakie mogly byc tego konsekwencje ???
Wolna Wola = co za dziw... :D

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-24, 14:02

Dav20 pisze:A mnie zastanawia co zrobili kibice odpalajac race podczas biegu ..... zatsanawiam sie jak PBNF mogl na to pozwolic .... a moze nie wiecie ..... jakie mogly byc tego konsekwencje ???

Konsekwencje bylyby takie ze przerwaliby wyscig a moze i nawet caly mecz. Ja pamietam taki incydent kiedys za czasow kiedy w Polonii jezdzil Tomek Gollob, kiedy to kibice odpalili race wtedy kiedy to zawodnicy Polonii wygrywali wyscig 4:2 a w powtorce zwyciezyli 5:1, nie pamietam w jakim to bylo roku i z kim nasza Polonia jezdzila pamietam tylkko ze taki przypadek sie zdarzyl, ale sam przyznasz ze oprawa byla imponujaca szczoglnie kiedy to odbywala sie prezentacja zawodnikow.

Darkpol
kolarz torowy
Kontaktowanie:

Postautor: Darkpol » 2006-04-24, 14:10

Dajmy spokój juz z tym, zawalili mecz który powinni wygrać na Tarnowie straciliśmy w sumie 5 oczek bo nie wierze w zwycięstwo Poloni w Tarnówku trzeba wziąść sie w garść i wygrać wszystko co jest możliwe bo tych punkcików moze zabraknąć .
Wiadomą jest to ze Pepe ma kompleks Gollobów i spala sie gdy usłyszy to nazwisko a co dopiero jak jedzie w biegu z którymś z nich. Liczę na mecz ze w Rybniku i na to że nie bedziemy jedyną drużyną która tam polegnie(chociaż juz kiedyś to przerabialiśmy).
Nie bede oceniał zawodników bo większość z was już to zrobiła, i mam nadzieje ze mecz z Apatorem nie bedzie ostatnim na który niektórzy z nas się pofatygują oglądając naszych "asów".
Pozdrawiam Wszystkim kiboli czarnego sportu - najważniejszej dyscyplinie w tym kraju.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-24, 14:15

Polonia przegrala mecz na wlasne zyczenie. Unia Tarnow jest bardz, bardz, ale to bardzo silna druzyna z czego przekonala sie tez Unia Leszno przegrywajac 43:47 (ale w 100% nie jestem pewien) dopiero potem glupie zachowanie Jacka Golloba i Lukasa Drymla pozwolilo leszczynskiej Unii zyciezyc mecz ktory w sportowej walce przegrali. Jedno jest pewne w nastepnych meczach czyli z Rybnikiem na wyjezdzie i w derby z Apatorem musimy wygrac.

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-04-24, 14:33

Brian25 pisze:Polonia przegrala mecz na wlasne zyczenie. Unia Tarnow jest bardz, bardz, ale to bardzo silna druzyna z czego przekonala sie tez Unia Leszno przegrywajac 43:47 (ale w 100% nie jestem pewien) dopiero potem glupie zachowanie Jacka Golloba i Lukasa Drymla pozwolilo leszczynskiej Unii zyciezyc mecz ktory w sportowej walce przegrali. Jedno jest pewne w nastepnych meczach czyli z Rybnikiem na wyjezdzie i w derby z Apatorem musimy wygrac.

Brian25 zejdź na ziemię. To nie głupota zawodników z Unii T-ów, tylko ustawianie ligii przez panów Grodzkich ( tu się zgadzam z Czekańskim ).
popatrz uważnie na wypowiedzi pomeczowe sędziego i działaczy z Leszna, i chyba sam dojdziesz do takich wniosków. Jajacek wyniósł silnik, Lukas 1 motorek, a "zielonemu stolikowi" Grodzkiemu wpadło do głowy sprawdzanie, bo brakowało "...dużej ilości motorków..." To na kilometr śmierdzi, zresztą odsyłam do tekstu z zeszłeego tygodnia wspomnianego Bartola w SportowychFaktach. Co do Bydzi, to już pisałem, że jestem spokojny o Wasze wyniki w następnej kolejce. Jak dużo, to nie wiem, ale napewno wygracie w Rybniku, bo druga linia zaczyna jeździć. Jestem optymistą i czekam na finały DMP 2006 z Bydzią. :wink: Może zakład o pyfko w Tarnowie :D oczywiście na FINALE :D

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 15:38

Tera ja sie wypowiem co do wczorajszego meczu niechce mi się cytować co nie ktorych idiotycznych postow i cytatów ze stron 11-13 .Bo szkoda moich paluszkow :? Teraz ja się odniosę co do wczorajszego meczu 8) Który był dla nas pechowy i nie ma co ukrywać przegraliśmy myśle z 3 powodów .
1-Słaba jazda co nie ktorych zawodnikow
2-Przez glupie szkolne błedy co nie ktorych zawodników
3-Przez chamską jazdę J.Kołodzieja "miszcza" :bije: i odnowienie kontuzji AJ :cry:
A teraz opisze szerzej odnośnie wczorajszego meczu :
Postawa Kostka byla wczorja tragiczna widać już od KA że jest to zawodnik tylko i wyłacznie startowcem .Gdy mu nie wyjdzie start to nie umie walczyc na torze gdyż to jest sierota dla mnie i wont z tego klubu albo pajacyku naucz sie walczyc na torze jak prawdziwy Fighterzy typu Klecha,AJ,Buczek,Siopek,Buczek,czy też Sawina to dzieki niemu zdobyles 2-3 pkt po cieżkiej wywalczonej przez Sawinie miejsca dla Ciebie a Ty sie wcisnąles tam bo nic ci innego nie pozostalo .I nie Tlumaczcie Kostka że mial udany wystep wczorja gdyby nie defekt i co niektorzy by Tomka z Kołodziejem by wygrał bo rozbawiacie mnie do rozpuku łez :lol:
To Tyle co do Kostka
Z PePe też chciałem pojechać lecz on jest po częsci usprawiedliwony bo nawet chyba najsilniejszy psychiczny człowiek by nie mógł jechać tego dnia ;(.Gdyby jego dzieci były w szpitalu i to jeszcze pod kroplowkami po cieżkim zatruciu organizmu.Wiec jego opuszcze dziś choć nie ukrywam że mam żal że nie zdobył chociąz tych 10pkt A i nie tlumaczcie go dlaeko jazda z Krsko jest profesjonalista .Chciał jeżdzić w GP to musi sobie tezpo ukladac logistycznie swój plan powrotu na mecze ligowe :evil:
Co do Sawiny owszem wczorja sie nie pokazał ale jego punktu nie oddaj tego co robił na torze a walczył do końca mimo slabego sprzetu a nie formy jak to niektorzy piszą .Chłopak ma wole zwyciestwa gdy tylko jestem na treningu to on ostatni schodzi z toru trenuje do poznych godzin wieczornych jak np w piatek .To on wyprowadził Kościeche który nie umnie jeżdzić parowo i przeszkadzał min Buczkowi który był szybszy na dystansie .Kostek nie błaznuj się na torze :!: :!:
A myśle za Sawina znajdzie się jeszcze na torze.Choć nie ukrywam że wczoraj było lepiej wystawic pare razy za Sawke Siopka
Klecha pojechał rewelacyjnie ale to wiedziałem już przed meczem on jeżdzi niczym kiedys Loram czyli do końca wlaczy bez żadnego respektu dla Zawodników z przeciwnej drużyny.Przypomina mi sie text kumpla BartkaDm gdy Klecha w biegu chyba 13 jechał z Buczkiem przeciwko Nichllsowi i Drymlowi i powiedzial w tym biegu przydałby sie defekt Scoota ja mowie spokojnie będzie 5-1 każdy patrzał ze znajomych zę zdziwieniem na mnie i co sie okazalo 5-1 bo to wojownicy na torze :!: :!:
AJ-mimo nie wygranego wczorja biegu na torze to myśle ze gdyby nie kontuzja AJ gdzie "miszcz"Kołodziej nie zostaiwl miejsca przy siatce szybszemu AJ gdzie musiał niezle przychamowac AJ pod siatka gdzie przy okazji odnowila mu się kontuzja nogi .A Jonsson tylko nie obwinia Kołdiego bo jest dobrze wychowany i nie zgania na innych jak niektorzy zawodnicy .Co do reszty zawodnikow jestem bardzo zadowolony i tu musze przeprosić Buczka gdzie na poczatku sezonu mnie nie przekonywal do siebie ale po wczorjaszym meczu .Zadziwil mnie na duzy +
Co do Emila wiedziałem ze zrobi swoje patrzac na jego jazde choćby w sparingach to jest wojownik jakich potrzebujemy i Kostek powienien się uczyć od niego :!: :!: Siopek pojechał wczorja za mało a szkoda.:(
Co do Tomka pojechał wczorja rewelacyjnie nic dziwnego w kocnu wyjał swoja Jave na ktorej wygrywa GP .To co pokazał wczorja na Torze.To sie nazywa perfect .Choć niewiele brakowalo byAJ z Krycha wygral 5-1 ale Tomek wygrał doswiadczeniem na torze :) To Tyle co mialem do powiedzenia
Sorry za błedy
A Polonia jescze pojedzie w Finale DMP 2006[/img]
Obrazek

www.hattrick.org

Polecam :D
Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.
Widziec ich miny bezcenne :D

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-04-24, 16:32

scooter, oglądnij ten mecz w telewizji to zobaczysz dlaczego AJ nie obwinia Koldiego o swoją kontuzję. Polsat powtarzał ten bieg do znudzenia, stąd pewność że żadnego kontaktu między nimi nie było. Dodatkowo popatrz na wcześniejszy bieg Andreasa, to też zauważysz w tym samym miejscu ( w którym później złamał stopę ) miał ogromne kłopoty po udeżeniu w dołek. Polecam. Nic nie zmieni tego, że jest kontuzjowany, a obwinianie kogokolwiek ( może jeszcze toromistrza ? ) jest bezcelowe. Życzę Andreasowi szybkiego powrotu do zdrowia, bo się jeszcze bardzo przyda Poloni, skoro ma się spotkać w finale z Unią. Oby, chętnie popatrzę, a mój zakład z poprzedniego postu mogę poszerzyć o Ciebię.
Pozdr,

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-24, 16:44

Ja też życze Andreasowi szybkiego powrotu do zdrowia:)
POLONIA BYDGOSZCZ

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 17:06

Nogard ogladlaem w TV też do znudzenia .I wiem swoje :!: :!: Ja rowniez czekam na final z Tarnowem by ktos wreszcie pokazal "miszczowi" Jak sie jezdzi :!: :!: Tak chamsko jak on to tylko Nicki ,Balinski umnie .I wiem swoje ze przez "kołdiego "
Obrazek

www.hattrick.org

Jeżdzić do Torunia slużbowym autem na Krzyżackich tablicach a z przodu mniec szalik Polonii.

Awatar użytkownika
aergis
rower treningowy

Postautor: aergis » 2006-04-24, 17:18

Oj chyba mlody i nerwowy jestes scooter, i nie umiesz oceniac obiektywnie i za przeproszeniem gówno sie znasz na żużlu, ze obwiniasz Janusza, ale to twoja sprawa przestań się tylko tak napinać, nikt oprócz Ciebie nie widzi jego winy.

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-24, 17:21

_SCOOTER_ pisze:Nogard ogladlaem w TV też do znudzenia .I wiem swoje :!: :!: Ja rowniez czekam na final z Tarnowem by ktos wreszcie pokazal "miszczowi" Jak sie jezdzi :!: :!: Tak chamsko jak on to tylko Nicki ,Balinski umnie .I wiem swoje ze przez "kołdiego "

Fajna teoria. Z tego wynika ze wiesz lepiej od Andreasa... WOW!

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-04-24, 17:29

_SCOOTER_ pisze:A Polonia jescze pojedzie w Finale DMP 2006[/img]

Oj na pewno nie pojedzie, tego możesz być pewien.

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 17:43

Tom12ek pisze:Oj na pewno nie pojedzie, tego możesz być pewien.

Będzie w Finale to poczatek sezonu .I zobaczysz jeszcze w finale będziemy :!: :!:
Co do kontuzji Jonssona to co miał powiedziec .On nie nalezy do takich osob które obwiniaja zawodnikow .Ale ja to widze inaczej bo gdybys przyjrzal sie dobrze to bys widzial nastepujacą rzecz..
Otóz rozpedzony AJ jechał przy siatce Kołdi nie zostawił mu miejsca przy siatce przez to musial przychamować .I co za tym idzie podwinela mu sie noga ;( Gdyby mu zostawil mniejsce przy siatce nie musiał by tego robic .Co za tym idzie przemknał by kolo niego i noga by sie nie podwinela .Oczywsice teraz mądrala z Tarnowa będzie sie smiać .
Tak przy okazji do Tarnowa wiedze na temat zużla mam sporo juz chodzilłe za czasów Dołomisiewczia i Kapustki jeśli wiesz kto to wogole jest :!: :!: :evil: :x [/b]
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-04-24, 18:20

_SCOOTER_ pisze:

Będzie w Finale to poczatek sezonu .I zobaczysz jeszcze w finale będziemy :!: :!:
Co do kontuzji Jonssona to co miał powiedziec .On nie nalezy do takich osob które obwiniaja zawodnikow .Ale ja to widze inaczej bo gdybys przyjrzal sie dobrze to bys widzial nastepujacą rzecz..
Otóz rozpedzony AJ jechał przy siatce Kołdi nie zostawił mu miejsca przy siatce przez to musial przychamować .I co za tym idzie podwinela mu sie noga ;( Gdyby mu zostawil mniejsce przy siatce nie musiał by tego robic .Co za tym idzie przemknał by kolo niego i noga by sie nie podwinela . [/b]

To że podwinęła mu się noga podczas "przyhamowywania" to zbieg Okoliczności:) równie dobrze mogła mu się podwinąć w trakcie podjeżdżania pod taśmę przed startem...Więc Troszkę Obiektywizmu !!
Widze że dalej Nie potraficie Spojrzeć obiektywnie tylko dalej żyjecie zakimiś zabobonami...
Chyba że w tRakcie sezonu nasi juniorzy się objeżdżą i zaczną Punktować.. bo innej Możliwości(poprawa Sawiny i Kościechy)nie wierzę, Zresztą już kiedyś wam pisałem Moją przedsezonową wizję tego sezonu,chciałbym żeby się nie sprawdziła ale cóż.. na razie prawie wszystko zgodnie z przewidywaniami....
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-04-24, 18:27

_SCOOTER_ pisze:

Będzie w Finale to poczatek sezonu .I zobaczysz jeszcze w finale będziemy :!: :!: [/b]

Nie będziemy w finale, bo w tym sezonie nie ma Finału przecież...

jesusatan
rowerek trójkołowy

Postautor: jesusatan » 2006-04-24, 18:31

na poczatku witam wszystkich.
do napisania zmusily mnie wypowiedzi niektorych z was, a mianowicie zastanawiania sie czy warto jeszcze bedzie pojsc na zuzel, skoro polonia przegrywa. i wy (ci do ktorych teraz pisze wiedza kim sa) mienicie sie kibicami????? ja chodze na zuzel od '89, bylem swiadkiem wielu porazek ale i wielu sukcesow i jakos nigdy nie przeszlo mi nawet przez mysl zeby sie od mojego klubu odwrocic plecami tylko dlatego iz im nie szlo. kibicem albo sie jest na zawsze, albo nigdy. bo tak fajnie jest przyjsc na mecz kiedy klub zdobywa mistrzostwo. taaa, ludzie wtedy wrecz zapierdalaja na stadion, bo tacy z nich "wielcy kibole". tylko gdzie sa ci sami ludzie kiedy polonia walczy o utrzymanie, albo jedzie w meczu "o pietruszke" lub z zespolem z gory skazanym na pozarcie? (zastanawiam sie ilu z nich przyjdzie na rybnik).
polonia przegrala z tarnowem, przyczyn bylo kilka, nie bede ich teraz wymienial bo widze ze ten temat juz byl poruszany.
NIC SIE NIE STALO! do konca sezonu daleko i jestem przekonany ze bedzie dobrze.
pozdrawiam wszystkich kibicow i zycze wiecej nadzieji ale tez i obiektywizmu:)))

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 18:32

Wiem otym mialem na mysli 1sze 2 miejsca na koniec sezonu DMP2006
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-24, 18:41

Scooter, to Ci sie nawet ten Kapustka przypomnial? :D WOW! :o :wink: :piwo1:

Awatar użytkownika
_SCOOTER_
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: _SCOOTER_ » 2006-04-24, 18:55

bartekdm pisze:Scooter, to Ci sie nawet ten Kapustka przypomnial? :D WOW! :o :wink: :piwo1:

Tak bo temu .....z Tarnowa chciałem coś mu uświadomić .Wielki znawca żużla niby............. :lol:
Obrazek

www.hattrick.org

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-24, 19:38

Tak sobie czytam te posty i zdziwiła mnie wypowiedź ASHLEY

"I jeszce jedna sprawa - nie zauważacie lęku, respektu wszytkich zawodników przez Tomkiem Gollobem? czemu wszyscy się z nim cackają? boją się go wypchnąć, zadrzeć z nim na torze? on może a sam jest nietykalny...jakieś chora bariera psychologiczna - jakoś w Grand Prix ludzie z nim jeżdzą aż milo, zero respektu i tak powinno być w lidze

To nie nadczłowiek tylko żużlowiec - jeździ świetnie, ale to w dużej mierze wina jego przeciwnikówktórzy mu na to pozwalają"
Pewnie że wielu zawodników ma jakiś problem z T.G. ale żeby zaraz specjalnie go w bande.Każdy chce żyć nawed żużlowcy.Mi się niepodoba to co czasami robi Tomek ale kiedyś kosa trafi na kamień.Nawed jeśli ta kosa nazywa się T.G.
Podobał mi się emil zero respektu i zachamowań będziemy mieli z niego jeszcze wiele pociechy.Wkońcu też "miszcz".
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”