23.04.2006 18:00 - DMP Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów

Moderatorzy: Marmar, Huzar

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-04-24, 10:10

i wychodzi to o k czym mowili niektorzy przed sezonem ze mamy za za krotki sklad,zadnego rezerwowego solidnego zawodnika,brak nam prawdziwych liderow bo jonson jezdzi slabo przegrywa u siebie z nicholsem i kolodzijem ,to ma bytc lider?! watpie w to i to nawet bardzo,protas tak samo,sawina bez komentarza i kosciecha teaz mnie nie przekonuje,trzeba bylo panowie tylinger i sawarski kupic jakiegos obco dobrego a nie pieprzyc ze nie moze byc za duzo konkurencji!teraz nam to wychodzi bokiem i mamy za swoje!liderzy jezdza jak fujary i tyle!teraz jak jonson ma kontuzje to kim go zastapimy no kim???zle transfery i brak lawki to bedzie glowna przyczyna ze w tym sezonie poza 4 niestey,jestem tego pewien a za rok pora wziasc pozadnego lidera bo jonson nim nie jest i tworzyc jakas konkurencje bo niee mamy zadnego pola manewru!

Awatar użytkownika
aergis
rower treningowy

Postautor: aergis » 2006-04-24, 10:32

Butelki leciały po 15 biegu w Tomasza i Janusza, widać je doskonale w TV, nawet gdy wjeżdżali do parkingu poleciala jeszcze jedna.

A co do meczu To faktem też jest że jakoś PePe nie może uznać tego weekendu za udany. Spodobała mi się wypowiedź Hliba w TV który za swoją zlą postawe nie wini sprzętu, tylko mówi szczerze że to on nie mógł się spasować z torem i to jego wina.

I porażka wynikła ze złej postawy całego zespołu z Bydgoszczy, a nie z hamskich ataków jak to niektórzy nazywają. Pomyślcie też obiektywnie że mogło być gorzej gdyby Drml jechal dobrze, Hlib też i Rickardsson za Nichollsa.
Ale to sport i raz sie wygrywa raz przegrywa, wczoraj poprostu nie wyszło Bydgoszczy dlatego 2 pkt. pojechały na południe.

Życzę też powrotu do zdrowia A. Jonssonowi i pociechom PePe i czekamy na następne Grand Prix mam nadzieje i będe kibicował mu z całego serca.

asia26
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: asia26 » 2006-04-24, 10:38

matko, co to porażka w wykonaniu protasiewicza i sawiny??!!!! chyba najlepiej zostawić ich tragiczny występ bez komentarza.
protas niech lepiej sobie podaruje występy w GP, bo znajac go, to będize się spalał psychicznie w kazdej rundzie, a jeżeli na drugi dizęń będize miał jechać w meczy ligowym, to polonia na jego punkty liczyć na pewno nie może!!!
o sawinie - było widać już pod koniec zeszłęgo seoznu, ze jego forma się kończy. zachodzę w głowę - jak mogli nie zauważyć tego działącze bydgoskiego klubu???!!!!! a teraz kto go zastąpi???
co dow yciągania wniosków z przegranej z tarnowem, to myślę, ze tak łatwo im (zawodnikom) to nie przyjdzie, bo skoro w dzisiejszej wyborczej jest wypowiedź kościechy, który stwierdza, że jeszcze to nie był jego najlepszy mecz, ale czuje, ze zaczyna się rozkrecać!!!! o jakim rozkręcaniu on mówi??!!! chyba nie o takim, jaki zaprezentował w biegu XV????!!!
mecz w rybniku też już można spisać na starty... będziemy pewnie jedynym zespołem, który przegra z rkm... smutne, ale... taka właśnie jest polonia[/i]

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2006-04-24, 10:39

Edziu: pomyśl.... wiesz co to ZZ :)

Wszyscy wieszają psy na Polonii... ludzie trochę opamiętania, nie jeden mecz jeszcze wygramy... nie jeden przegramy, normalna rzecz... wczoraj op prostu brakło trochę szczęścia... a byłoby zupełnie inaczej.

Wygramy w Tarnowie 47:43 i po sprawie :D

ps. i po co nam dłuższa ławka, to nie potrafię zrozumieć :P
pps. Jojo był rewelacyjny, może i jeździł ostro, ale nie hamsko
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-24, 10:54

Czytajac to podforum mozna wyciagnac jeden wniosek - sporo osob (nie powiem ze wiekszosc bo ciezko to ocenic) po prostu nie umie przegrywac (pogodzic sie z porazka) i tak jak napisal Marmar - od razu wiesza psy po jednej przegranej. Tacy z was kibice ze az sie rzygać chce...

Moglbym sie wdac w polemike z asia26, edziem itd.. ale szkoda zycia. Takich bzdur juz dawno nie czytalem. Chociaz bylo to do przewidzenia. Na poczatku zeszlego sezonu (po porazce w Toruniu) tez niektorzy wieszali juz psy na druzynie.. A co potem bylo potem - kazdy wie. Chcialbym wtedy widziec miny tych osob jak weszlismy do finału DMP.

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-04-24, 10:54

lawka jest potzrebna by byla konkurencja a u nas nie ma zadnej i kto teraz pojedzie za jonsona??sklad mamy slaby i taka jest moja opinia i nie musicie sie z tym zgodzic

michalox
rower treningowy

Postautor: michalox » 2006-04-24, 10:58

Na bledach sie uczymy, ale sezon nie skonczony i walczyc beda do konca.
Nie ma zadnej tragedii jesli nie bedzie medalu.

Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce tacy powinni byc kibice Polonii! :D

Awatar użytkownika
Lumpy
rower treningowy

Postautor: Lumpy » 2006-04-24, 11:13

Hej wrzućcie trochę na luz. Porażka pechowa i co zrobić, trudno jedziemy dalej. Świat się na tym jednym meczu nie kończy. Niektórzy by już chcieli cały skład przemeblować. Nie jestem przekonany, czy zawodnik w rezerwie to dobry pomysł. Mają się zabijać na treningach, żeby pokazać który jest lepszy. Albo jak nie wyjdzie jeden mecz to też w odstawke. Przerabiali to już w Toruniu jakiś czas temu i nie wyszło im to na dobre.
Ciekawe jak długa będzie przerwa Andreasa :?: Bo jak (odpukać w niemalowane) to ma być dłuższy okres, to wtedy trzeba będzie pomyśleć o kolejnym obcokrajowcu.

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-24, 11:15

edziu pisze:lawka jest potzrebna by byla konkurencja a u nas nie ma zadnej i kto teraz pojedzie za jonsona??sklad mamy slaby i taka jest moja opinia i nie musicie sie z tym zgodzic

O ja pier....
Edziu wiesz co to jest ZZ (Zastępstwo Zawodnika):?: Jak nie wiesz no to faktycznie masz dylemat kto teraz pojedzie za Jonssona. Zycze powodzenia w rozwiazywaniu tej zagadki :P

banita05
rower treningowy

Postautor: banita05 » 2006-04-24, 11:29

Ludzie wyluzujcie Gollob jeździ tylko w Tarnowie jak przyjedzie Atlas czy Toruń , Polonia wygra bez większych problemów . Myśle że Tomek pokazał wczoraj Waszym działaczom że mają kase nie na tego zawodnika co trzeba .A skoro już wspomniałem o PePe to gość wrócił do formy co mecz upadek . :D

edziu
kolarz szosowy

Postautor: edziu » 2006-04-24, 12:01

mateusz a powiedz mi kim zastapisz jonsona sawina ktory jest w wysmienitej formie czy kosciecha albo protasiewiczem???a moze mlodziez nasza pojedzie na wyjezdzie zajebiscie i bedzie wyrywala z liderami naszych przeciwnikow??!!przejrzyjcie na oczy

banita05
rower treningowy

Postautor: banita05 » 2006-04-24, 12:09

Panie Edziu a gdzie Polonia ma przegrać bez Jonssona w Rybniku chyba nie a na pozostałe mecze Andreas bęzie już gotów czyż nie tak . A skoro wspomniał pan o młodzieży to Buczek na torze pod koło pojedzie a takiego toru należy spodziewać się w Rybniku .

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-04-24, 12:27

aergis pisze:Butelki leciały po 15 biegu w Tomasza i Janusza, widać je doskonale w TV, nawet gdy wjeżdżali do parkingu poleciala jeszcze jedna.

Debile są wszędzie.
Ja się po meczu prawie nie pobiłem z jednym gościem, który strasznie "jechał" po Sawinie ... i szczycił się tym, że rzucał kamieniami w Toruniu.

aergis pisze:A co do meczu To faktem też jest że jakoś PePe nie może uznać tego weekendu za udany. Spodobała mi się wypowiedź Hliba w TV który za swoją zlą postawe nie wini sprzętu, tylko mówi szczerze że to on nie mógł się spasować z torem i to jego wina.

Gorzów nigdy się u nas dobrze nie prezentował. Różnica w przygotowaniu toru. ;)

pzdr.
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2006-04-24, 12:35

spokojnie ludzie na tym meczu sezon sie nie konczy!!!oby lepiej nam poszlo z tarnowem w rundzie fianlowej (bo w przeciwienstwie do niektorych w to wierze). pomimo wczorajszej porazki uwazam ze u siebie jestesmy bardzo mocni, na wyjazdach bedzie ciezko,ale w tym sezonie to wszystkim ekipom bedzie zdobywac punkty na obcych torach (pomijam rybnik),spojrzmy na wyniki na wyjazdach innych druzyn chocby przegrane wlokniarza czy atlasu.dlatego najwazniesze beda punkty bonusowe ktorych podobnie jak w zeszlym roku mozemy sporo nastukac.

PS.Nie dosc ze mecz przegrany to sie jeszcze kontuzji kolana nabawilem-oficjalna wersja- wszytko przez Marmara hehe :)
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-04-24, 12:42

WItam wszystkich !
Przestańcie nareszcie wylewać żale nad przegranym meczem z kilku tylko powodów :
1. Przegrana była bardzo pechowa, przy całej głupocie menago Unii, zwycięzcą powinna być Polonia.
2. Jestem przekonany, że Andreas szybko się pozbiera po kontuzji ( życzę zdrowia ) i zaprezentuje formę podobną do Tomka.
3. Pech nareszcie musi opuścić Piotra, bo swój limit nieszczęść już wyczerpał. Jak zapomni że jest mgr a przypomni sobie Siebie jako zawodnika Kadry i swoje najlepsze występy. Stać Go na to, nawet w GP.
4. Wasza młodzież wypadła bardzo dobrze, nie tylko w konfrontacji z Zielem i (uważanym za talent ) Hlipkiem, ale przede wszystkim z Drymlem, JaJackiem i Nicollsem.
5. Polonia już więcej nie powinna przegrać meczu w Bydzi, a wczorajszą porażkę odbijecie sobie w Lesznie ( tylko pamiętajcie żeby motorków nie wyprowadzać z parkingu przed odjazdem sędziego ze stadionu !! )
Reasumując, obstawiam finał 2006 w podobnym składzie jak 2005, w kto wygra rozstrzygną zawodnicy na torach !
Pozdrowienia dla kibiców Polonii ! :D

Awatar użytkownika
ashley
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: ashley » 2006-04-24, 13:02

helo wszystkim witam po długiej przerwie!!!

no i okazało się co warta jest nasza drużyna w konfrontacją z taką ekipą jak Tarnów - okazało się, że chyba niewiele, skoro tak naprawdę młodzi staneli na wysokości zadania, dokonując cudów waleczności ( Emil, ogranie Nicholsa w 14 biegu )

reszta no cóż - Sawina jeździ jakby myslał już o końcu kariery, na temat Roberta lepiej nic nie mówić, od początku twierdziłem, że sprowadzanie takich wypalonych zawodników to śmiech na sali..
Andreas też nie ma wybitnej formy, miejmy nadzieje, że nie będzie długo pauzować bo przyjdą kolejne porażki na naszym torze i to jedna po drugiej :evil:
no i Pepe - starał się walczył owszem, lecz chłopak zwyczajnie sie boi chyba atakować - czemu nie wypychał lub nie uderzył w Tomka w ostatnim biegu? On z pewnością by tak uczynil - pamietacie zapewnie co zrobił Tomek Piotrkowi na 2 gim łuku w zeszłym sezonie, nie było cackania się...

I jeszce jedna sprawa - nie zauważacie lęku, respektu wszytkich zawodników przez Tomkiem Gollobem? czemu wszyscy się z nim cackają? boją się go wypchnąć, zadrzeć z nim na torze? on może a sam jest nietykalny...jakieś chora bariera psychologiczna - jakoś w Grand Prix ludzie z nim jeżdzą aż milo, zero respektu i tak powinno być w lidze

To nie nadczłowiek tylko żużlowiec - jeździ świetnie, ale to w dużej mierze wina jego przeciwnikówktórzy mu na to pozwalają

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-04-24, 13:24

ashley pisze:helo wszystkim witam po długiej przerwie!!!

no i okazało się co warta jest nasza drużyna w konfrontacją z taką ekipą jak Tarnów - okazało się, że chyba niewiele, skoro tak naprawdę młodzi staneli na wysokości zadania, dokonując cudów waleczności ( Emil, ogranie Nicholsa w 14 biegu )

Emil?? Ja tam chyba Buczka i Kleche widzialem, ale może inny mecz oglądalem :D

Awatar użytkownika
ashley
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: ashley » 2006-04-24, 13:30

tam jest przecinek! mialem na mysli to co zrobił Emil w pierwszym biegu

nogard
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: nogard » 2006-04-24, 13:34

Ashley, zgadzam się z Tobą, nawet co do metalu, speedwaya i orgazmu :twisted:
Pozdr.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-24, 13:52

Goście z Tarnowa okazali się mocniejszą drużyną wygrywając decydujący XV wyścig 5:1 z Budlex-Polonią i ostatecznie zamykając bilans spotkania na 44:46. „PePe”, który w całym meczu zebrał osiem oczek błyskawicznie wyjechał ze stadionu i dopiero wieczorem skontaktował się, by wyjaśnić sytuację, które przewracają jego życiowe i sportowe plany do góry nogami…

„Chciałoby się powiedziec, że mam za sobą weekend, o którym należy zapomnieć jak najszybciej. Problem jednak polega na tym, że cała ta sytuacja ciągnie się już póltora tygodnia. Zachorowała nam Oliwia. Szpital, leczenie. Stres i nerwy o dziecko. Po pobycie w szpitalu okazało się, że zaraziła się wirusem Rotha. Nie wiedzieliśmy o tym, a w piątek Kasia zadzwoniła do mnie, na Słowenię, że nie jest dobrze, bo Oliwia ma już objawy zatrucia, a całość przeniosła się także na Piotra – juniora.”

Wróć do „Mecze i zawody 2006”