17.04.2006 18:00 - DMP Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno

Moderatorzy: Marmar, Huzar

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-18, 13:16

Ale zadna nowoscia nie jest ze zarowno w sektorze Ultrasow jak i sektorze Net Fans przez wiekszosc meczu sie stoi wiec jak ktos chce ogladac stamtad zawody to musi sie z tym liczyc ze w czasie biegow "wszyscy wstaja pomagaja"... :)
A jak ktos chce caly mecz siedziec no to pozostaje jeszcze cala reszta stadionu przeciez, w tym takze sporo prostej. Wystarczy usiasc 1-2 sektory obok i jest ok.

scopi
rowerek trójkołowy

Postautor: scopi » 2006-04-18, 13:17

Prawie 60 tysięcy widzów oglądało wielkanocne zmagania 2. kolejki żużlowej ekstraligi. Dla porównania dwukrotnie większą liczbę spotkań piłkarskiej przedświątecznej kolejki piłkarskiej Orange Ekstraklasy zobaczyło niespełna 48 tysięcy. (www.sport.interia.pl)
i niech ktos mi powie ze zuzel to niej sport POLAKÓW :)

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-18, 13:21

No tak ja rozumiem na chwile wstać tez wstaje, ale są delikwenci co stoją przez cały mecz przed toba a to nie jest to co chce oglądac.
Zresztą wszystim nie dogodzisz.To już taki naród jak drużyna dobrze pojechała to trzeba na coś innego ponarzekać. :D
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
jacogra
szkółka żużlowa

Postautor: jacogra » 2006-04-18, 13:27

A tak a propo tego incydentu na prostej ,to mam pytanko czy monitoring na stadionie już jest.Bo jak byłem na KA to na pierwszym łuku na pasie zieleni widziałem jakiś maszt chyba z kamerą (mogę się mylić).
Życie to nie bajka nie głaszcze cię po jajkach.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-18, 13:36

scopi pisze:Prawie 60 tysięcy widzów oglądało wielkanocne zmagania 2. kolejki żużlowej ekstraligi. Dla porównania dwukrotnie większą liczbę spotkań piłkarskiej przedświątecznej kolejki piłkarskiej Orange Ekstraklasy zobaczyło niespełna 48 tysięcy. (www.sport.interia.pl)
i niech ktos mi powie ze zuzel to niej sport POLAKÓW :)

Niezle, niezle. To na Polska Orange Ekstraklase nie przychodzi tylu ludzi co na cztery stadiony zuzlowe, do tego jeszcze dodac okolo 12 tys. ludzi z Poznania.... a jesli dodaj ilu kibicow w ogole byla na tej kolejce tzn. z Ekstraligi, 1 ligi i 2 ligi to wyjdzie gdzies okolo 100 tys. ludzi :shock: :wow:

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-18, 13:39

Tak, tyle ze nalezy pamietac o tym, ze byla to inauguracyjna kolejka! Juz slychac w necie, ze po tak lichym wystepie Unii w Bydgoszczy, czesc kibicow zdecyduje sie pozostac w domach! :D

Tom12ek
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Tom12ek » 2006-04-18, 13:52

A w ogóle Krzysztof Kasprzak to się nie popisał, od razu odwrócili sie od niego kibice, ciekawe tylko na jak długo :P .

Oczywiście chodzi mi o to co powiedział.

radekk
rower treningowy

Postautor: radekk » 2006-04-18, 14:02

jacogra pisze:
Brian25 pisze:
wiksmig pisze:Kiedy Ci ludzie zrozumieją? To sektor dopingujący i tam się stoi. Ja mam miejsce na prostej, ale troche dalej od młynu i zawsze wszyscy stoją, cała prosta stoi więc nie rozumiem pretensji. Chyba hooliganom trzeba więcej walk organizować, bo potem na meczach się wyżywają :D. Jednak nie możemy w ten sposób robić, że swój bije swojego, to katastrofa :!: Rozumiem, że jacyś hooligani czy ktoś, by wzieli tego pana wyrzucili z sektora, ale żeby zaraz bić :shock: . Jednak chuligan, to chuligan i on nie zrozumie. Szkoda.

Co do hooliganów BRIAN zgadzam się z toba w całej rozciągłości ale co do tego sektora dopingującego to równie dobrze można krzyczeć na siedząco nie zasłaniając widowiska innym.A po za tym po to są ławki by na nich siedzieć.A jak już ktoś tak bardzo musi stać to na korone no ludzie.Albo niech zrobią sektor bez ławek skoro to taki problem USIĄŚĆ. :D
Na mecze przychodzą nie tylko zagorzali kibice ale równierz rodziny z dziećmi nie odstraszajmy ich.

Wyscig żużlowy trwa około minuty, jest ich pietnaście. Masz wielki problem postać przez 15 minut? Ja tam nie stoje w tym sektorze, ale dobrze, że ktoś próbuje robić doping.

Awatar użytkownika
Brian25
szkółka żużlowa

Postautor: Brian25 » 2006-04-18, 15:14

radekk napisal:

Wyscig żużlowy trwa około minuty, jest ich pietnaście. Masz wielki problem postać przez 15 minut? Ja tam nie stoje w tym sektorze, ale dobrze, że ktoś próbuje robić doping.

My wytrzymamy, ale wez rowniez pod uwage ze na mecze zuzlowe przychodza rowniez starzy ludzie majacy nawet powyzej 60 roku zycia a moze i nawet starsi i dla tych ludzi jest ciezko nawet postac te 15 minut
Ostatnio zmieniony 2006-04-18, 15:15 przez Brian25, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2006-04-18, 15:14

To też chodzi o dzieciaki w wieku np. 5 lat. One posiedziec na kolanach mogą i widzą, ale jak wstaną... A podnieść takiego pięciolatka to też nie tak łatwo, a będzie przy okazji zasłaniał innym... Wiadomo, że jak są wielkie emocje to się wstaje, sektor PBNF jest w zasadzie bardziej stojący niż siedzący :) No ale jedyne co można poradzić rodzinkom to, żeby siadały po naszej lewej stronie, bo po prawej raczej nie można się spodziewać siedzenia cały mecz, nie wspominając o wiadomo czym, co nie wykluczone, że się może znowu zdarzyć, ale nie rozmawiajmy teraz znowu o tym samym...

A co do Ksaprzaka to się więcej po nim spodziewałem, ale chyba najbardziej mnie zawiódł Adams, bo liczyłem na dużo dużo więcej, chociaż nie wypadł tragicznie, no ale myślałem, że będzie trudniejszy do pokonania jednak...
Na koniec i tak łezka w oku lekko się kręci...

MCu
kolarz szosowy

Postautor: MCu » 2006-04-18, 15:39

Co do biegu gdzie Klecha podciol niby Lorama to w sumie zrobil tak samo jak Loram go zatakował 2 okrazenia wczesniej tylko ze Loram sie wywrocil liczac na wykluczenie Klechy bo raczej nie mial by szansy obronienia tej pozycji siedzilem na wejsciu w ten luk i widzilem to dobrze odnosnie kasprzaka to co chlopak ma pokazac jak jezdzi na rezerwie i trener go wstawia akurat w tym meczu 3 razy i to juz praktycznie jak wynik jest przesadzony z reszta dobrze ze byl na rezerwie bo moze inaczej wynik bylby mniej korzystny dla nas. ogolnie mecz super i wynik nie odzwierciedla tego co bylo na torze a bylo co ogladac. od kiedy pamietam zawsze byly zgrzyty z tymi co przychodza i siadaj kolo mlyna ale to tak bylo i bedzie.szczerze mowiac jakies 15 lat temu tez tak bylo i 10 lat temu tez i teraz tez tak jest. wnoisek zlikwidowac lawki albo przesniesc sie na koniec prostej .Verte

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-04-18, 15:46

W tym fragmencie z meczu jest akcja Krystiana na Marka Lorama:

http://www.telewizjaleszno.pl/strona/ad ... a_Unia.wmv

pzdr.

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-18, 15:49

Brian25 pisze:radekk napisal:

My wytrzymamy, ale wez rowniez pod uwage ze na mecze zuzlowe przychodza rowniez starzy ludzie majacy nawet powyzej 60 roku zycia a moze i nawet starsi i dla tych ludzi jest ciezko nawet postac te 15 minut

Ja problemu nie widze stadion jest dosc pojemny i jezeli ktos chce siedziec moze usciasc na trybunie głownej sektorze A albo na łukach i problemu nie widze :]
POLONIA BYDGOSZCZ

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-04-18, 15:52

Bks Polonia pisze:

Ja problemu nie widze stadion jest dosc pojemny i jezeli ktos chce siedziec moze usciasc na trybunie głownej sektorze A albo na łukach i problemu nie widze :]

A każdy ma kase żeby tam usiąść :wink:

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-18, 15:57

Bleemek pisze:W tym fragmencie z meczu jest akcja Krystiana na Marka Lorama:

Link albo nie dziala, albo juz wygasl! :?

radekk
rower treningowy

Postautor: radekk » 2006-04-18, 16:08

To jak oni maja siłe dotrzeć na stadion jak 15 minut nie ustoją? :D Do tego nie stoi sie 15 minut non stop, bądź poważny.

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2006-04-18, 16:40

bartekdm pisze:
Bleemek pisze:W tym fragmencie z meczu jest akcja Krystiana na Marka Lorama:

Link albo nie dziala, albo juz wygasl! :?

Link działa. Kliknij prawym i wybierz "zapisz element docelowy jako" lub lepiej wrzuć link do jakiegoś xGeta np. FlashGet.

pzdr.

P.S. Fotorelejszon: http://www.bydgoszcz.gra.pl/reportaze/?w=23

Awatar użytkownika
bartekdm
szkółka żużlowa

Postautor: bartekdm » 2006-04-18, 17:30

Dziala, faktycznie! :o
Po prostu otwieralem linka, zamiast zapisywac na dysk! :roll:

Dzieki! :piwo1:

Bks Polonia
szkółka żużlowa

Postautor: Bks Polonia » 2006-04-18, 17:35

Huzar pisze:
Bks Polonia pisze:

Z tego co sie orientuje cena za bilet na pierwszy luk jest taka sama jak na prosta :D
POLONIA BYDGOSZCZ

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2006-04-18, 18:01

Bks Polonia pisze:
Huzar pisze:

Z tego co sie orientuje cena za bilet na pierwszy luk jest taka sama jak na prosta :D[/quote]

Miałem na mysli sektor A i główną :wink:

Wróć do „Mecze i zawody 2006”