17.04.2006 18:00 - DMP Polonia Bydgoszcz - Unia Leszno

Moderatorzy: Marmar, Huzar

DavidD
kolarz szosowy

Postautor: DavidD » 2006-04-17, 21:04

BRAWO, BRAWO, BRAWO
Wielkie "lanie" w lany poniedziałek.
Liczyłem, że Leszno po przekręcie z Tarnowem zaprezentuje coś więcej.
Gratulacje i oby tak dalej.

Awatar użytkownika
OKI
egzamin na licencję

Postautor: OKI » 2006-04-17, 21:06

wie ktoś czy dzisiejszy meczy będzie w bydgoskiej i ewentualnie kiedy?
3.0 V6 i`m lovin`it! :)

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 21:21

Krakus pisze:Brawo dla kiboli z prostej :| niema jak to napierdalac sie miedzy soba!

Między sobą to tylko dlatego że jakiś "dziadek" zwrócił im uwagi i pokazał jeden paluszek tym z dolu niby kibicom!! i sie zaczelo, a wszsytko przez to ze Ci wczesniej zaczeli ten dym z bramom !!

jak tacy k..a twardzi jestescie to do zawiszy wyskoczcie a nie rzucacie sie na swoich

na tych to ostatnio sie z czyms rzucili, i chyba Ci sami potym co tu pokazali

A co do meczu to juniorzy fantastiko ;) Tarnów czekamy :)
Ostatnio zmieniony 2006-04-17, 21:48 przez Garsija, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
oldboy79
szkółka żużlowa

Postautor: oldboy79 » 2006-04-17, 21:22

Damian pisze:noo to nasi pokazali klase :) gratulacje dla Marmara za trafienie wyniku :) ja w sumie terz blisko bylem bo typowalem 58-32.

PS.a nie rzucacie sie na swoich .... normalnie pogratulowac wszytko sie dzialo lawke pode mna wiec dobrze widzialem!! w tylu sie rzucac na starszego czlowieka....??? bez komentarza

Ja byłem z dziewczyną obok i widziałem co sie działo.Zajście sprowokował koleś siedzący w koszulce w niebieskie pasy nie chuligan tylko jakiś piknik,któremu nie pasowało przez cały mecz że ekipa stoi.Co do szubina to właśnie chłopaki z szubina w początkowej fazie brali udział co było słychać po krzykach(coś z cyklu Szubin itp).
Moim zdaniem wszystko byłoby inaczej gdyby był sektor wydzielony tylko dla kibiców stojących nie byłoby tego rodzaju scysji.
Co do oprawy wszystko było ok.Trzeba zastanowić sie nad scaleniem dopingu ale parę razy już wyszło.Dużo ludzi jest za
Przyjdz na prosta i dopingiem wspomagaj Bialo-czerwonych

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 21:23

Ale po co ta hooliganka, ktora nagle chce sie pokazac i ogrodzenie rozwala przy wyniku wysokim?! chca sie swiatu pokazac?! szok, żal ...

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-04-17, 21:26

Garsija pisze:
jak tacy k..a twardzi jestescie to do zawiszy wyskoczcie a nie rzucacie sie na swoich

na tych to ostatnio sie z nozem rzucili, i chyba Ci sami potym co tu pokazali

Jak nie masz o czymś pojęcia to sie nie wypowiadaj, żadnego noża nie było to nie Kraków!!
p.s.
STOP KRAKOWSKIM NOŻOWNIKOM!!
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 21:30

Dobra Fighter , bylo jak bylo, a jacy sa dzis pokazali !!, juz nigdzie nie mozna isc poogladac ukochanych druzyn i druzyny !!

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-04-17, 21:31

Fighter pisze:
Garsija pisze:

Jak nie masz o czymś pojęcia to sie nie wypowiadaj, żadnego noża nie było to nie Kraków!!
p.s.
STOP KRAKOWSKIM NOŻOWNIKOM!!
POZDRAWIAM

Pewien jestes ze noza nie bylo??

A tak pozatym to bys sie na gg odezwal :P

Awatar użytkownika
oldboy79
szkółka żużlowa

Postautor: oldboy79 » 2006-04-17, 21:32

Garsija pisze:

Admin bana dla tego typa.Próbuje zrobić z kibiców Polonii nożowników i wprowadza zamęt.
Moja krótka uwaga do ciebie puknij się w łeb.
Z tego co ja wiem to koleś jak spier
***ł to zawisnął na płocie, a lokalny rywal to wykorzystał i chciał z Polonii kibiców zrobić nożowników.
Ostatnio zmieniony 2006-04-17, 21:37 przez oldboy79, łącznie zmieniany 3 razy.
Przyjdz na prosta i dopingiem wspomagaj Bialo-czerwonych

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2006-04-17, 21:33

Garsija pisze:Dobra Fighter , bylo jak bylo, a jacy sa dzis pokazali !!, juz nigdzie nie mozna isc poogladac ukochanych druzyn i druzyny !!

Po prostu Ktoś zapwenił ci dodatkową atrakcję między biegami bo odrobina adrenalinki nikomu nie zaszkodzi, a ty narzekasz....:)
POZDRAWIAM
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 21:34

Nie nie probuje robic nozownikow, zle zrozumieliscie z tym nozem, chodzi o ta glupie wojne w tym miescie ale co tam ... jest jak jest ... niech Polonia wygrywa a my bedziemy szczesliwi :)

Damian
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: Damian » 2006-04-17, 21:44

oldboy79 pisze:Co do szubina to właśnie chłopaki z szubina w początkowej fazie brali udział co było słychać po krzykach(coś z cyklu Szubin itp).

jako ze sam jestem z szubina to nie bardzo wiem o co ci chodzi z tymi chlopakami z szubina....

ja tam swoje widzialem,wiem dokladnie co sie stalo i o co poszlo.....niestety tak to u nasz wyglada.po kilku latach bede musial zmienic miejsce na stadionie bo nie chce siedziec w takim towarzystwie.wiem ze powinnismy sie skupic na sportowej stronie wydarzenia ale po prostu jestem dzis tak wkurwiony ze lepiej nie pytac....
"By czuć upadek, z wysoka spaść trzeba
Być na dnie, by móc sięgnąć nieba" K.Staszewski

1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002,200?
lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem!!!!!!

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 21:46

Nie dziwie sie Tobie Damian i ze wqwiony mocno ale fakt idziesz posiedziec obejrzec widowisko dopingowac druzyne ... a tu moze sie krzywda Tobie zdarzyc :( a gdyby tam małe dzieci przebiegały ktore czesto tam lataja na dole i byly wsrod zadymy?! no coz niektorych to nie interesuje ...

POLONIA !!!!

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-04-17, 21:51

Garsija pisze:Nie dziwie sie Tobie Damian i ze wqwiony mocno ale fakt idziesz posiedziec obejrzec widowisko dopingowac druzyne ... a tu moze sie krzywda Tobie zdarzyc :( a gdyby tam małe dzieci przebiegały ktore czesto tam lataja na dole i byly wsrod zadymy?! no coz niektorych to nie interesuje ...

POLONIA !!!!

Takie male sprostowanie a Ci co biegaja w tych hustach to kto?? Dzieci!!

RODOWITY_BYDGOSZCZANIN
rower treningowy

Postautor: RODOWITY_BYDGOSZCZANIN » 2006-04-17, 21:53

POWIEM KROTKO: GOWNO WIECIE O CO CHODZI W SPRAWACH Z ZAWISZA I SIE KURWA WYPOWIADACIE.PO CO ???

ZAJMIJCIE SIE WYPELNANIEM PROGRAMOW ,A NIE DYSKUSJA KTO MIAL NOZE I CZY JESTESMY MOCNI NA ZAWISZE CZY TEZ NIE.ITD ITP

DLA WASZEJ WIADOMOSCI PLOTKA O NOZU JEST KOMPLETNA BZDURA,ALE MY WAM SIE NIE MUSIMY TLUMACZYC.

A AWANTURA Z OCHRONA BYLA KONIECZNA BO ZAWINELI NASZEGO KUMPLA I OD TEJ PORY -WOBEC TAKIEGO ZACHOWANIA OCHRONY -TE AWANTURY Z OCHRONA BEDA NA PORZADKU DZIENNYM.

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2006-04-17, 21:55

RODOWITY_BYDGOSZCZANIN pisze:POWIEM KROTKO: GOWNO WIECIE O CO CHODZI W SPRAWACH Z ZAWISZA I SIE KURWA WYPOWIADACIE.PO CO ???

ZAJMIJCIE SIE WYPELNANIEM PROGRAMOW ,A NIE DYSKUSJA KTO MIAL NOZE I CZY JESTESMY MOCNI NA ZAWISZE CZY TEZ NIE.ITD ITP

DLA WASZEJ WIADOMOSCI PLOTKA O NOZU JEST KOMPLETNA BZDURA,ALE MY WAM SIE NIE MUSIMY TLUMACZYC.

A AWANTURA Z OCHRONA BYLA KONIECZNA BO ZAWINELI NASZEGO KUMPLA I OD TEJ PORY -WOBEC TAKIEGO ZACHOWANIA OCHRONY -TE AWANTURY Z OCHRONA BEDA NA PORZADKU DZIENNYM.

Powiedz mi co to da?? Ze takie jazdy beda na porzadku dziennym??

ser
rowerek trójkołowy

Postautor: ser » 2006-04-17, 22:12

Takie "grzeczne" są relacje w internecie, że wszyscy dobrze pojechali, ale gdybyśmy wiedzieli ze Polonia zdobedzie 60 pkt, to pewnie nikt by nie obstawial że Kostek zdobdzie mniej niz 10, a zdobyl dużo mniej... :(

Jestem pod wielkim wrazeniem juniorów. kto jeszcze pamieta ze parę lat temu, gdy jakis nasz junior przyjechal choc raz w meczu na 3 miejscu to to byl wielkli sukses :) (patrz sezon 2003)

Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » 2006-04-17, 22:26

Prosze pisac o meczu w aspekcie sportowym - o tym co sie dzialo na torze, a dystkusje nt. tego co sie dzialo na widowni przeniesc na gg czy gdzie tam chcecie.
Kolejne posty odnosnie "zadymy" bede kasowac.

Garsija
rowerek trójkołowy

Postautor: Garsija » 2006-04-17, 22:36

To tak, fajnie że ludzików przyszło, za tydzień licze na komplecik. LIczyłem na juniorów jak większość w biegu pierwszym i 5:1 a wiec ok :) W wyścigu drugim ostro zaatakował Krystian, obawiałem się że sędzia go wykluczy jednak tego nie zrobił ... uff:) Kostek i Sawka troche musieli pomeczyc sie z Miskowiakiem w kolejnym starcie ... Akcja Siopka gdy Pepe 2krotnie spojrzal sie gdy ten do niego dolaczyl :D oby tak czesciej :D, Krzyś Kasprzak na dystansie ograny przez Buczka !!! (bieg 6)

Naprawde fajne widowisko, w kolejnych biegach nie brakowało mijanek, błędów itp A zwycięstwo przekonywujące :)

Bardzo ładnie zachował się Damian Baliński w wyścigiu dla niego pechowym 13 , gdy upadł na pierwszym łuku gdyż nie miał szans przedostac sie przez bydgoszczan! Nie leżał dalej a wstał dzieki czemu sedzia biegu nie przerwal, Szacunek !! Oby takiej jazdy Fair-Play jak najwiwecej !!

wojekt
miniżużlowiec

Postautor: wojekt » 2006-04-17, 23:00

Meczyk bardzo fajny .Wszystko było wporzo.Wynik ,oprawa i doping.Na minus zadymka ale to było i tak w cieniu tego wszystkiego co nam przyniosło radość.

Wróć do „Mecze i zawody 2006”