Zmiany w Speedway Ekstralidze dot. kibiców

Sprawy związane z polskim i międzynarodowym speedway'em
zabka
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: zabka » 2008-01-05, 14:59

KibicPolonii-ja i tak uważam,że to bardzo dobry pomysł(choć nie wiem,czy akurat się sprawdzi na stadionach żużlowych),jakoś kibice na zachodzie nie buntują się przeciw karnetom i uważam,że to dobre rozwiązanie również w Polsce.Mam znajomych,którzy doczekali sie takowych karnetów np. na San Siro i są bardzo zadowoleni,ponadto oglądając mecze Ac Milan czy inne nie widzę jakoś grobowej atmosfery na stadionie.Jednak nie mamy co tutaj porównywać stadionów piłkarskich oraz kibiców piłkarskich do stadionów żużlowych i kibiców tego pięknego sportu!:)

Ps. prawdziwi kibice,czy też chuligani,którzy mają zakazy stadionowe...,ponadto w Polsce również wiele osób ogląda mecze w tv,gdyż albo nie stać ich na kupno biletów albo po prostu boją się zabrać swoją rodzinę na mecz ...

Coolek
początkujący junior

Postautor: Coolek » 2008-01-05, 18:02

Ja nie chce sie wyklocac, czy zmiany dobre czy nie. Chcialbym jednak, zeby ludzie, ktorzy podejmuja tak wazne dla kibicow decyzje pamietali, ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu.

zabka
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: zabka » 2008-01-05, 19:00

Zobaczymy jak będzie, póki co nie zaprzątam sobie tym głowy...do miłego w Rybniku:)a Ci ludzie i tak zrobią jak będą uważali za słuszne nie patrząc na zdanie kibiców<niestety>:(

Wróć do „Generalnie o żużlu”