Polscy sędziowie

Sprawy związane z polskim i międzynarodowym speedway'em
Awatar użytkownika
Krzysiek
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Krzysiek » 2005-09-11, 21:00

"Bardzo niebezpiecznie wyglądający upadek Protasiewicza i Golloba przy wejściu w drugi wiraż. Kontrowersyjna decyzja sędziego, który z powtórki wyklucza Protasiewicza." na stronce http://www.sportowefakty.pl/ekstraliga.htm

"Marek Wojaczek, który nie cieszy się zbyt wielkim uznaniem wśród żużlowców startujących w cyklu Grand Prix, popełnił fatalny błąd w 10. biegu, kiedy to zamiast wykluczyć Jacka Golloba, który spowodował groźną kolizję z Piotrem Protasiewiczem, nie dopuścił do powtórki wyścigu poszkodowanego "Pepe"... "Śmiech na sali" - dosadnie skwitował decyzję Wojaczka krajowy lider Polonii i trudno się z jego słowami nie zgodzić..." na stronce http://zuzel.interia.pl/news?inf=665356
A pod zdjęciem jest jeszcze dodane: "Jacek Gollob (na zdjęciu przed Krystianem Klechą) spowodował bardzo groźny upadek Protasiewicza."

To mówi chyba samo za siebie.

NWS
rower treningowy

Postautor: NWS » 2005-09-11, 21:01

krzysiek-spe pisze:I za co wykluczyli Protasa? za to, że kiedy wyprzedzał jacka ten zaczął się składać do łuku?

to byl atak barkiem, on nawet nie probowal sie skladac, zreszta to bylo jeszcze na prostej
faul zaslugujacy na kare meczu
Tomek kiedys nawet taka kare zarobil za podobna jazde ale to taka mala dygresja

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2005-09-11, 21:07

Przecież J.Gollob to kawał gnoja, po tym bezpardonowym wejściu na Piotrka powinien zostac wykluczony nie tylko z tego biegu jaki i z całych zawodów...Ja nie wiem, tego powalonego Wojaczka powinno się usunąc od sędziowania na jakiś czas , albo wogóle go z tej roli wywalic, Jacek ewidentnie wepchnał Protasa w płot dlatego , żeby go "zniszczyc" i ułatwic szanse Tarnowian...Całe szczęście , że Pepe zdążył wypuścic motocykl z rąk bo inaczej to mógłby...( nie będę kończył) :( :( ...Precz z Wojaczkiem do cholery :evil: :evil: :evil: :evil:
Obrazek

Awatar użytkownika
zEtA
egzamin na licencję

Postautor: zEtA » 2005-09-11, 21:15

Faul Jacka ewidentny . WOjaczek - zgroza . Lepiej niech kupi sobie nowe okulary. Zachowanie Protasa też nie przystało na kapitana . Postawa niektórych bydgoskich kibiców też nie lepsza. jak ktoś sfauluje naszych to dramat , a w innym przypadku to trzeba kolesiowi pokazać kto rządzi ? Takim zachowaniem niewiele zdziałasz . Faul był , ale od razu chamski ? Widziałem 10 razy groźniejszych w tym sezonie , więc nie przesadzajcie . Rozumiem że nasza porażka boli , ale bez przesady :/ Żużel to nie sport dla panienek , a Protas niestety jest za elegancki na torze . To taki mały offtopic :P
Szkoda gadać ogólnie. Ch*** dzień :/

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2005-09-11, 21:27

Wojaczek to wojaczek i koniec.
Wie lepiej.

Meczu tak czy siak Polonia by nie wygrala, ale...
te pewne 2, jak nie 3 pkt Protasa, postawilyby Polonie
w zdecydowanie lepszym swietle przed rewanzem.

I tu, w tym miejscu nalezy mowic o wypaczeniu wyniku meczu
przez sedziego.

Awatar użytkownika
Agusiaa
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: Agusiaa » 2005-09-11, 21:31

Jak on mogl wykluczyc Protasa! golym okiem bylo widac ze Gollob chcial wdusic go w bande barkiem! Musieli niezle Tarnowianie dac w lape albo ten sedzia jest naprawde taki durny i slepy!

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2005-09-11, 21:36

Benza taka droga,
to mu slak zatankowal do pelna 98 otkanow
i jeszcze ze 3 karnistry :P

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2005-09-11, 21:55

Ja tylko odnosze wrazenie, ze "pan" sedzia podjal decyzje typowo pod publiczke... nie wazne jak bylo... wazne, zeby pozniej nie bylo dymow... :evil:

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2005-09-11, 22:05

Widze ze temat zalozylem jak najbardziej w pore!

Moje zdanie jest takie same Jak PePe niewiem za co ci panowie dostaja ten dopisek międzynarodowi, ale jest to smiech na sali co oni prezentuja!!

Awatar użytkownika
Agusiaa
rowerek trójkołowy
Kontaktowanie:

Postautor: Agusiaa » 2005-09-11, 22:09

ja nie wiem jak wogule jego mozna sedzia nazywac! pamietam z eniedawno jak sediowal mecz Stali to tez popelnial bledy jak by ogladal inny mecz niz ludzie. PePe ma calkowita racje! Smiech na sali!
Gorące pozdrowienia z Gorzowa ! :D:D :*

Awatar użytkownika
Fighter
miniżużlowiec

Postautor: Fighter » 2005-09-12, 01:34

To że musi zostawić miejsce to są zasady Fair play, tego nie ma w Regulaminie że musi zostawić miejsce przy bandzie, poza tym Gollob prowadził więdc zgodnie z przepisami sprawa była jasna.co nie zmienia faktu że WOJACZEK CO MA W GACIACH FLACZEK :)
POZDRO
"Lepiej byśmy stojąc umierali niż na klęczkach mamy żyć"

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2005-09-12, 06:25

Na stadionie wyraźnie było widać, że ta stara ..... po prostu wydrukowała mecz! i przez to zaogniła sytuację na trybunach...
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2005-09-12, 09:48

Az za bardzo - szkoda ze TV nie umieszcza kamer na wejsciu w drugi luk, a powinna - protas prosciutko jechal jak tylko mozna, a Jace wynosilo od wewnatrz i pojechal tak jakby nikogo tam nie bylo. Perfidnie wszedl w Protasa i motocyklem i barkiem. Jeszcze takiego wejscia nie widzialem. Jka lecieli to sie balem o Protasa i w myslach sobie mowie polamay, ale na szczescie nic sie nie stalo, a potem wtgladalo tak jakby rzucil okularami w Jacka ale sie tylko zamachnal - i to spowodowalo oburzenia i agresywnosc tarnowskich kibicow. Skandal na cala Polske i swiat :evil:
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
siemin
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: siemin » 2005-09-12, 09:52

Co do naszych sedziow miedzynarodowych(śmiech) stracilem szacunek juz dawno! Grodzki jak poprowadzil mecz GKM Grudziadz - Apator Torun w 96! Ten mecz wogole sie nie powinien sie odbyc! A zawodnicy objechali 11 biegow! Tor nie nadawal sie do jazdy! Chyba 3zawodnikow ukonczylo zawody z kontuzjami! A Wojaczka przestalem szanowac jak pokazal swoja wyzszosc nad Crumpa wykluczajac go nieslusznie 2 razy! We wczorajszym meczu tylko potwierdzil tylko swoj brak profesjonalizmu!! A jazda Jacka Golloba...kompletnie bez wyobrazni :!: :x
Kocham to miasto i kocham ten klub! GKM GRUDZIADZ
FC Barcelona-Campeones de Primera Division Para Sampre!Visca el Barca!
9-04-95 Tego dnia wszystko sie zaczelo :-)

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2005-09-12, 12:28

Z klatki, która znajduje się w Tarnowie doskonale było widać jak Jacek perfidnie wjeżdża w Protasa, który go właśnie mijał :!: a wykluczenie Protasa z tego biegu to po prostu kpina. Jak tak można sędziować panie Wojaczek ? :evil: :evil: :evil:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
osa
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: osa » 2005-09-12, 12:36

Poziom prowadzenia zawodów naszej eksportowej pary "sędziów" "międzynarodowych" jest żenujący. Wystarczy popatrzeć ile błędów popełnili sędziując zawody GP, w których swoimi decyzjami krzywdzili zawodników. Oczywiście nie ponosząc za swoje błędy jakiej kolwiek konsekwencji.Tak samo sędziując mecze ligowe. Powinni zostać przesuwani do sędziowania jakiś zawodów o pietruszkę albo zawieszani na parę zawodów. Szkoda że finał sędziują obaj. Wolałbym mniej znanych sędziów z nazwiska, którzy "odjechali" by zawody i nikt by o nich nie pamiętał.

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-09-12, 12:53

Wulfik pisze:Z klatki, która znajduje się w Tarnowie doskonale było widać jak Jacek perfidnie wjeżdża w Protasa, który go właśnie mijał :!:

A na powtórkach w polsacie sport można zobaczyc fantastyczny atak barkiem na rozpędzonego Pepe dodatkowo podparty jeszcze wyniesieniem sie goloba na zewnętrzną tak aby nie zostawic Pepe miejsca pod bandą :evil: Gdyby ten manewr nastąpił ciut wczesniej albo Pepe był ciut wolniejszy nawet nie prubuje myślec co by sie stało z Piotrkiem :evil: :evil: :evil: Tylko po co oglądać powtórki :evil: :evil: :evil:
Polscy sędziowie to k*** sprzedawczykowie :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil:

NWS
rower treningowy

Postautor: NWS » 2005-09-12, 12:57

mnie zastanawia tylko jedno czy ogladal powtorke, by chyba w polsacie mowili ze szedl obejrzec do nich, ale nie jestem tego pewien

jesli nie ogladal no to z daleka powiedzmy mogl zle zinterpretowac sytuacje (oczywiscie bardzo sie "starajac")
a jesli ogladal no to coz pozostawie to bez komentarza

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2005-09-12, 12:59

Tam gdzie My siedzieliśmy było widać jak PePe jest przed Jackiem, a ten praktycznie od krawęznika wynosił się pod bandę i skasował Protasa. Poza tym nie wiem czy było to fair, że karetka stała tak długo na torze. Podobno po upadku zawodnik w ciągu 4 min. powinien zostać przebadany, a to trwało znacznie dłużej bo Tomuś braciszkowi musiał motor przygotować do biegu :evil:

p.s. Niestety powtórki jeszcze nie miałam czasu obejrzeć bo o 7 byliśmy w domq i trzeba było odespać wyjazd :D i mam pytanko: czy będzie retransmisja tego spotkania na zwykłym Polsacie ?
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-09-12, 13:00

Na forum CKM Włókniarz toczy sie takze goraca dyskusja.Wszyscy są bardzo zbulwersowani.A oto jeden z wpisów Kibica z Tarnowa:
Angelo pisze:Niestety macie rację. W pierwszej chwili jak był upadek to krzyknąłem do kumpla "ten Gollob jest poj...." Potem, kiedy spiker powiedział, że Wojaczek dokładnie obejżał powtórkę i wyklucza Protasa to pomyślałem, że z mojego miejsca nie wszystko było widać. Ale specjalnie siedziałem do 3 w nocy żeby obejżeć to jeszcze raz i wyraźnie widać na powtórce, jak Gollob jadąc przy krawężniku prrzy wyjściu z 1 łuku spogląda gdzie jest Piotrek i daje prosto pod bandę. Panie G. WSTYD!!! Panie Wojaczek - Młodzieżową Ligę Południa Sędziować !!! I jeszcze jedno. Dziesięciu ochroniarzy przy każdej bramie, mnie się zabiera 2-litrową butelkę coli bo "gabaryty za duże" a na stadion dostaje się gość, który rzuca szkalną butelką w Protasa. Na szczęście nie trafił.
P.S. Przem@s, Cobra, inni kibicujący Bydgoszczy: Przepraszamy za Jacka Golloba i niektórych kibiców.

Prawdopodobnie bedzie powtórka w tygoodniu ale na Polsat2 niestety na Co do meczu to Polsacie juz nie bedzie :( Ale prawdopodobnie bedzie ta sytuacja jescze wielokrotnie pokazywana :evil:
Wiecej nie trzeba dodawac :(
Ostatnio zmieniony 2005-09-12, 15:19 przez Cobra, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Generalnie o żużlu”