Polscy sędziowie

Sprawy związane z polskim i międzynarodowym speedway'em
Huzar
Wiceprezes PBNF

Polscy sędziowie

Postautor: Huzar » 2005-06-10, 18:21

Jak wiadomo,polski zużel się po********, i zdawało się że gorze jbyć nei może a tu nagle jeszcze doszły problemy z ..... sędziami. W tym sezonie jest sporo dziwnych decyzji..... oto kilka przykładów:

Unia Leszno-Polonia Bydgoszcz 15 bieg-wykluczenie sawiny
Unia Tarnów-Włókniarz Częstochowa bieg ???- wykluczenie M.Rempały
Apator Toruń-WTS Wrocław bieg 15- Wykluczenie Słabonia

Szczególnie ten ostatni przykład daje do myslenia. dzisiaj w Magazynie Żuzlowym pokazany był ten bieg i tylko debil albo polski sędzia mógł nie zauważyć winy Puszakowskiego..... Zwykle uważałem że Atlas przegina z odwołaniami ale teraz mają racje !! A Karwan nic nie zrobi bo wkońcu jest prezesem Apatora i dowidzenia.... I tu nasuwa się pomysł na kolejny wątek o tym że w polskim żużlu nie powinni żądzić prezesis klubów bo mimo iż mówią że traktją wszystkich równo to jednak zawsze bedą wątpliwości .......
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

walczy
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: walczy » 2005-06-10, 18:33

Od dawna wiadomo, że polscy sędziowie to kur.... sprzedawczykowie!!!!

Ja też widziałem 15 bieg w meczu Apator Wibrator - Atlas Wrocław i tam wyraźna była wina Puszakowskiego :!: :!: :!:

W ten sposób Atlas został okradziony z dwóch punktów :|

Oby sędziowie żuzlowi nie poszli śladami polskich sędziów piłkarskich, bo wówczas nie widziałbym sensu aby chodzić na mecze żużlowe gdzie wszystko ustawione jest od pierwszego do ostatniego biegu :evil:
Ostatnio zmieniony 2005-06-10, 18:38 przez walczy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek

dreh
początkujący junior

Postautor: dreh » 2005-06-10, 18:37

taak
i rownie dobrze sedzia mogl puscic 4 w meczu z lesznem jak sie jacek rempala wylozyl, choc bardziej mozliwe bylo to bieg wczesniej z kasprzakiem.
przypominam mecz derbowy z zeszlego roku i co zrobil protas ?

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-10, 19:23

Na polskie sedziowanie nalezy spuscic kurtyne milczenia a pamięć idei fair play uczcic minutą ciszy.Do wspomnianych juz powyzej "pomyłek sedziowskich" nalezy dodac dopuszczenie do rozegrania meczu Apator-Włókniarz na delikatnie móiac torze krosowym,podobnie jak rozegranie meczu ZKŻ-Polonia,oraz wykluczenie Walaska po upadku w Tarnowie kiedy został wywieziony pod płot przez Rempałe.Dopóki sedziowac beda panowie którzy o żużlu uczyli sie z ksiazek i regulaminów dopóty poziom sedziowania bedzie żenujący.Sedziami powinni zostawac żużlowcy którzy pokonczyli kariery.Oni wiedza co czeka zużlowca który wyjedza na nie równy i żle przygotowany tor.Zapewno majac swiadomosc niebezpieczenstwa i zagrozenia bardzo rygorystycznie by przestrzegali regulaminu.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2005-06-11, 02:33

Cobra - akurat co do wykluczenia Walaska w Tarnowie w 100% zgadzam się z decyzją sędziego! Również w kwestii wykluczenia do końca zawodów (choć ja za takie sceny i groźby pod adresem sędziego poszedłbym jeszcze dalej ...). Widać, że przemawia przez ciebie medaliko-fan :P

Rempała pojechał szeroko, ale po pierwsze Walasek miał jeszcze sporo miejsca do bezpiecznej jazdy między Rempałą a bandą, po drugie Walasek był wyraźnie z tyłu i swobodnie mógł zmienić tor jazdy, czego nie uczynił, i wreszcie po trzecie nie było absolutnie żadnego kontaktu między Rempałą a Walaskiem! Grzechowi się wydawało, że potrafi zrobić to, co Tomek Gollob albo Pepcio i odbijając się od bandy uzyskać większą prędkość ... ale żeby coś takiego wykonać trzeba mieć jaja :P No i przez nikogo niezawiniony upadek - a że działo się to w 1 łuku nie miało w tym przyapdku żadnego znaczenia - ewidentna wina Walaska i jego całkowicie słuszne wykluczenie!
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Huzar
Wiceprezes PBNF

Walasek

Postautor: Huzar » 2005-06-11, 08:19

Ja równierz sie zgadzam z decyzją sędziego co do wykluczenia Walaska....... Się mu dzwie że się tak wściekał,tylko to mu zaszkodziło..... :wink:
Obrazek

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-11, 14:12

A tam cicho być :twisted: :twisted: :twisted: chyba mamy tutaj krytykowac decyzje sedziego a nie je popierac :twisted: im wiecej krytyki tym lepiej temat wyglada :twisted: ja tam wiem swoje :P a interwencja Walaska bardzo fajna :twisted: szkoda tylko ze nie pokazywali tego w powtórkach :twisted:

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2005-06-11, 16:12

Cobra pisze:mamy tutaj krytykowac decyzje sedziego a nie je popierac :twisted:

Wiesz,wszyscy tu mówią o tym 15 biegu apator-atlas, a ty wyskakujesz z Walaskiem i mówisz że to nie jego wina,gdybyśmy nic nie powiedzieli to bys myślał że sie z tobą zgadzamy,a tak nie jest więc to mówimy....
Obrazek

Makos
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Makos » 2005-06-11, 17:52

Nie lubie takich tematów typu: polscy sędziowie czy sprzedane mecze :!: :!: :evil: szczególnie jak są one zakładane w temacie o sprawach zawiązanych z naszą drużyną. Żużel jest jaki jest...

Gdyby nie było sytuacji w których trzeba kogoś wykluczyć (lub co zrobić)to sędziowie nie mieli by nic do powiedzenia...Sędzia jest jeden więc zawsze jego decyzje trzeba uszanować nawet jakby to była największa pomyłka :!: :evil: Nie ma co mówić co by było gdyby itp.,itd.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-11, 19:02

huzar pisze:Wiesz,wszyscy tu mówią o tym 15 biegu apator-atlas, a ty wyskakujesz z Walaskiem i mówisz że to nie jego wina,gdybyśmy nic nie powiedzieli to bys myślał że sie z tobą zgadzamy,a tak nie jest więc to mówimy....

Fajnie że mnie oświeciłeś.Jak chcesz sobie dyskutować na temat decyzji sedziego dotyczacej 15 biegu Apator-Atlas to:
1.nie zakładaj tego w dziale Polonia Bydgoszcz bo ten temat tak dotyczy Polonii jak śnieg Afryki
2.Nie zakładaj tematu Polscy sedziowie tylko podaj nazwisko sedziego bo tylko tego dotyczy twój teat
3.Zastanów sie jak nazwac temat i o czym chcesz w nim dyskutowac a takze zastanów sie o czym chcesz konkretnie rozmawiac bo widze ze chyba nie bardzo pojmujesz tresc tematu który załozyłes :evil: albo wg ciebie za wykluczenie Słabonia odpowiadaja własnie Tytułowi "Polscy Sedziowie"
ps.Gdybym Cie nie uswiadomił penie dalej bys sobie zakładał tematy ogólne a ograniczał je do szczegułów :twisted:

Huzar
Wiceprezes PBNF

Postautor: Huzar » 2005-06-11, 22:54

Najpierw trzeba zakończyć rozmowe o jednym,a nie się wcinać i mówic o czymś innym.....

PS: każdy ma swoje racje i należy je mówić,bo po to jest forum, a ty zaraz mnie ochorzaniasz bo mam inne....

Aha i ty też nie jesteś bez wad, więc mi nie mów że zakłdam bezsensowne tematy......... chyba założe kolejny,agresia COBRY :wink: , bo w tym temacie mówisz żeczy typu "cicho tam" bez powodów większych......
Obrazek

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-12, 00:26

cicho tam to była tak zwana irionia :P pozatym dyskusja jest na jeden temat:polscy sedziowie :P A tematu o agresji Cobry lepiej nie zakładac bo jeszcze serwer padnie z nadmiaru wpisów :lol:

Awatar użytkownika
Kasia
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Kasia » 2005-06-12, 15:23

Wojaczek wczoraj dał popis sędziowania! :? U mnie w barze już prawie szły zakłady o to kogo wykluczy! :wink: Mało było trafnych odpowiedzi :twisted:
Życie jest piękne :-D

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-12, 18:36

No ja mam takie samo zdanie ale Mama twierdzi że sedziowanie było ok :wink:

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2005-06-12, 19:15

Nie lubię już Wojaczka za mecz Polonia - Falubaz. Sytuacja Marcinkowski-Pedersen-Robacki.

Nie mamy najgorszych sędziów. W pamięć zapadł mi sędzia węgierski (nazwisko wyleciało mi z głowy), który popełniał błąd za błędem. ;)

pzdr.
abk
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Scorpion
egzamin na licencję

Postautor: Scorpion » 2005-06-12, 19:48

To co wczoraj na GP wyczyniał "nasz" sędzia to się w głowie nie mieści!!! Crump jak go spotka na ulicy to go chyba zabije :D
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2005-06-13, 01:50

Bleemuś - Darago my było ... Istvan zresztą :P

Cobra - żeby dobrze ocenić całą sytuację i ewentualnie wykluczyć winnego, trzeba spojrzeć trochę szerzej, a nie tylko na sam moment upadku - no i potem biorą się tak różne opinie i narzekania :P

Co do sędziowania Wojaczka w ostatnim czasie - za mecz Polonii w Zielonce ma u mnie minusa, za GP w Cardiff plusa :D
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Kasia
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Kasia » 2005-06-13, 07:15

Mama!
Z całym szacunkiem, ale tym razem pozostaję przy swojej interpretacji wypadków (w dosłownym tego słowa znaczeniu :wink: ). Pierwszy łuk w Cardiff był baaaaardzo ciasny, każdy się przepychał. Moim zdaniem nie trzeba było być tak radykalnym w tak ważnej imprezie i od razu wykluczać, tym bardziej, że żaden wypadek nie był spowodowany złośliwym faulem.
A na prostej Crump sam się wpychał tam gdzie nie mógł się zmieścić, to co innego.
Życie jest piękne :-D

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2005-06-13, 12:51

Kasia pisze:Pierwszy łuk w Cardiff był baaaaardzo ciasny, każdy się przepychał. Moim zdaniem nie trzeba było być tak radykalnym w tak ważnej imprezie i od razu wykluczać[...]

Tutaj bym sie zgodzil... nie musial byc od razu tak radykalny... ale trzeba przyznac, ze byl konsekwentny - wykluczyl raz, wykluczyl tez drugi... i trzeci... i czwarty... :wink:
Kazde kolejne wykluczenie bylo konsekwencja wczesniej podjetej decyzji... czyli pod tym wzgledem Wojaczek sie sprawdzil... byl konsekwentny do bolu... :roll:

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-13, 15:49

Mama wczesniej powiedziałem że Wojaczek był niekonsekwentny. :oops: Myliłem sie :D on był faktycznie konsekwentny az do bólu :lol: co upadek to zawsze kogoś wykluczał :twisted: zwłaszcza jezeli w biegu którym był upadek jechał Crump :wink: to jedyny przypadek kiedy było z góry wiadomo kto zawinił :P

Wróć do „Generalnie o żużlu”