Gra Speedway Grand-Prix w sieci, czyli wirtualny SPEEDWAY

Sprawy związane z polskim i międzynarodowym speedway'em
Awatar użytkownika
biegan.biegan
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Gra Speedway Grand-Prix w sieci, czyli wirtualny SPEEDWAY

Postautor: biegan.biegan » 2007-01-13, 20:20

Co wy na to, aby zaproponować firmie Techland umieszczenie gry FIM SPEEDWAY GRAND -PRIX w sieci :?: Na wzór i na podobieństwo np. Counter-Strike. Wyobraźcie sobie, późnym wieczorkiem umawiamy sie na jakimś stworzonym do tego serwerze i rypiemy do samego rana. Lub tez umawiamy się z kibicami innych klubów na wirtualny speedway. Oczywiście warunkiem gry na serwerze, było by zakupienie takowej gry na licencji firmy, tak ja dzieje sie to w przypadku gierki Counter-Strike :D . Pozdrawiam
Bydgoszczaninie! "Przejdź na czarną stronę mocy" SPEEDWAY

Vladek
kolarz szosowy

Postautor: Vladek » 2007-01-13, 22:58

To chyba by się nie udało skoro wszystko co związane z ekstraligą ma być wyposażone w dodatkowe opłaty.Nieźle by zapłacili za licencje.
Ale jeśli chodzi o GP w sieci.... czemu nie, mają licencje od BSI, więc szafa gra

Awatar użytkownika
biegan.biegan
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: biegan.biegan » 2007-01-14, 00:03

To niech stworzą ligę, napewno o wiele wiecej by zarobili niż obecnie. Wiesz ligowe tory, zawodnicy itp. Mozna było by stworzyć wirtulną lige żużlową :D Ale była by jazda :!: Ot umawiamy sie z krzyżakami na ich "wirtualnym torze" (program komputerowy umożliwia im przygotowanie toru na przyczepny, twardy itd) np. na godz. 20.00, i jedziemy mecz ligowy, stworzyłoby sie odrebny serwer czujesz to. KOMPLETNY ODLOT :spoko: I jeszcze można było by sie poscigać ze szwedami, niemcami itd. Do serweru mają dostęp wszyscy.

Ps. GP ma odrębne prawa autorskie niż liga
Bydgoszczaninie! "Przejdź na czarną stronę mocy" SPEEDWAY

Vladek
kolarz szosowy

Postautor: Vladek » 2007-01-14, 01:43

Po tym co mówił Kowalski chyba nie będą mieli kasy na licencje.
Chociaż gdyby Karkosik im to wykupił to kto wie....

Awatar użytkownika
gregor
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Re: Gra Speedway Grand-Prix w sieci, czyli wirtualny SPEEDWA

Postautor: gregor » 2007-01-14, 13:57

biegan.biegan pisze:Co wy na to, aby zaproponować firmie Techland umieszczenie gry FIM SPEEDWAY GRAND -PRIX w sieci :?: Na wzór i na podobieństwo np. Counter-Strike. Wyobraźcie sobie, późnym wieczorkiem umawiamy sie na jakimś stworzonym do tego serwerze i rypiemy do samego rana. Lub tez umawiamy się z kibicami innych klubów na wirtualny speedway. Oczywiście warunkiem gry na serwerze, było by zakupienie takowej gry na licencji firmy, tak ja dzieje sie to w przypadku gierki Counter-Strike :D . Pozdrawiam

Ja gram w ta gre juz jakis czas,
z tym ze wedludg starych zasad.
Wie ktos czy jest juz nowa wersja tzn.
wedlug terazniejszych regul GP.

Ps. Pomysl super!!! Tyko czy to jest realne?

brindel
kolarz torowy

Postautor: brindel » 2007-01-14, 22:25

W tej chwili jest liga w STS-a (zmodyfikowana wersja kresek), ale faktem jest, że to nie zastąpi takiego ścigania jakie jest w Demonic Speedway np :D

Awatar użytkownika
bzychol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: bzychol » 2007-01-15, 11:48

STS jest świetne sam się w to bawie :D a co do Fim SGP 2 w sieci to raczej nierealne (multiplayer miał być już w tej części ale go nie zrobili panowie z Techalndu). Może w FIM SGP 3 uświadczymy trym Multi jeżeli takowa częśc jeszcze wyjdzie :!:

Paweł20
Brązowy Kask

Postautor: Paweł20 » 2007-04-11, 14:16

Tak sobie myslałem zeby zaproponowac firmie Techland gre Ekstraloga żużlowa :) Grafika i technika jazdy tak jak Fim Speedway Grand Prix 2.Jakby miało to wygladac mianiowicie wybieramy ednego zawodnika z druzyny podpisujemy kontrakt z jakims klubem i rozwijamy tego zawodnika równiez nie tylko liga równiez GP zeby sie znajdowała poprostu kariera :) co wy na to :) bo mi sie taka gra marzy pozdrowienia
EKSTRALIGA EKSTRALIGA POLONIA!!!!!!

Vladek
kolarz szosowy

Postautor: Vladek » 2007-04-15, 00:21

Tylko żeby to nie był taki gniot jak Demonic Speedway Cenegi.

Awatar użytkownika
Ahroun
miniżużlowiec

Postautor: Ahroun » 2007-04-15, 20:40

Paweł20 pisze:Tak sobie myslałem zeby zaproponowac firmie Techland gre Ekstraloga żużlowa :)

Dlaczego tylko Ekstraliga Żużlowa? A I i II liga? Byłoby ciekawiej ;)

Szkoda tylko, że to dość mało prawdopodobne. Ale wierzyć trzeba, i jak będziesz Techlandowi proponował taką grę, to wspomnij też o I i II lidze dobrze? :D

Paweł20
Brązowy Kask

Postautor: Paweł20 » 2007-04-16, 14:11

Napisałem do nich zobaczymy co z tego wyjdzie ale pewnie nic znajac zycie oleja mnie :)
Wspomniałem o I i II lidze :) pozdro
EKSTRALIGA EKSTRALIGA POLONIA!!!!!!

Awatar użytkownika
kesir
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: kesir » 2007-04-16, 18:10

Na moje nic z tego nie będzie ponieważ Techland chce aby gra była sprzedawana na całym świecie a wiadomo że tacy Szwedzi albo Anglicy chętniej kupią gre o Grand Prix gdzie jeźdżą ich zawodnicy dla kraju niżeli gdzie jest Polska liga o której oni nie mają zielonego pojęcia

Awatar użytkownika
DR_MADRAF
egzamin na licencję

Postautor: DR_MADRAF » 2007-10-14, 11:29

Sa jeszcze wolne miejsca menagerze zuzlowym...chetni szybko sie zapisywac....:)

http://speedwaysupermenago.phorum.pl/index.php
Dumni po zwyciestwie, wierni po porazce!

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2008-01-02, 22:29

zapraszamy do menagera wolny tarnow i prawie cala 1 liga
http://speedwaymenager.forumowisko.net/index.php
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

Jozi
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Jozi » 2008-03-16, 04:03

No i stało się tyle dyskutowaliśmy tutaj o tym by Techland "zmodernizował " grę ,abyśmy mogli się zmierzyć w trybie on-line ,chyba w końcu zrozumieli i ....... znalazłem to na stronie Techlanda :

"FIM Speedway Grand Prix 3 wystartuje wraz z otwarciem sezonu żużlowego!
February 26 2008 17:01:15
Nadchodzi długo oczekiwana, najnowsza część serii uznawanej za najlepszy symulator żużla na świecie - FIM Speedway Grand Prix 3! Gra stworzona we współpracy z ekspertami z Tygodnika Żużlowego, na pełnej licencji BSI, dzięki której otrzymujemy aktualny skład zawodników (sezon 2008), a także wszystkie stadiony najnowszego cyklu Grand Prix. "

tutaj zamieszczam link do informacji o grze
http://techland.pl/pl/produkt.php?readmore=211

Są tam też screeny ,na jednym z nich jest nasz stadion który w 2 poprzednich wersjach poza trybuną główną nie przypominał rzeczywistego wyglądu , w końcu za 3 razem wygląda jak na żywo <jupi> ze screenów wnioskuje że wymagania znów poszły w górę i stwierdzam że raczej bez procka 2 Ghz , min. 512 ram i dobrej grafy się nie obejdzie :/

Pozdro wszystkim

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2008-03-16, 07:31

Jozi pisze:ze screenów wnioskuje że wymagania znów poszły w górę i stwierdzam że raczej bez procka 2 Ghz , min. 512 ram i dobrej grafy się nie obejdzie :/

No niestety, jakosc kosztuje :P
Po opisie, gra zapowiada sie bardzo obiecujaco w porownaniu ze starszymi wersjami (chociaz gralem tylko w pierwszza czesc).
Caly czas brakuje jednak rozgrywek druzynowych. Mogliby opracowac jakas duza wersje, z trzema ligami, turniejami parowymi i indywidualnymi :oops:
KRZYSZTOF BUCZKOWSKI !!
NAJLEPSZYM ŻUŻLOWCEM POLSKI !!

Gość

Postautor: Gość » 2008-03-16, 14:42

Przem@s pisze:
Jozi pisze:ze screenów wnioskuje że wymagania znów poszły w górę i stwierdzam że raczej bez procka 2 Ghz , min. 512 ram i dobrej grafy się nie obejdzie :/

No niestety, jakosc kosztuje :P
Po opisie, gra zapowiada sie bardzo obiecujaco w porownaniu ze starszymi wersjami (chociaz gralem tylko w pierwszza czesc).
Caly czas brakuje jednak rozgrywek druzynowych. Mogliby opracowac jakas duza wersje, z trzema ligami, turniejami parowymi i indywidualnymi :oops:

Wczoraj szukałem jakichś infformacji na temat tejgry i natknąłem się na info, że pomysł na stworzenie wersji ligowej jest już od początku, ale dopiero teraz taka gra moze powstać ponieważ dopiero teraz istnieje Speedway Ekstraklasa z.o.o czy jakoś tak ;P i od niej można wykupić licencje na nazwiska :)

Sam osobiście kiedyś kupiłem 2 część w/w gry i już teraz zastanawiam się czy nie kupić następcy, gdyż co wersja poprawa jest zaskakująca :)

Jozi
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Jozi » 2008-03-16, 14:49

No niestety, jakosc kosztuje Razz
Wiesz ogólnie mi wymagania nie będą przeszkadzać bo mam dobry sprzęt ,wiec zaraz po premierze zamierzam kupić i przetestować tą gierkę ,też widze po screenach że gra będzie ciekawa :D przynajmniej kevlary wyglądają bardziej realistycznie niż w poprzednich wersjach :D Jak tylko kupię tą grę z miłą przyjemnością przetestuje i podzielę się wrażeniami :D

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2008-03-16, 16:39

Takie gry to po prostu trzeba mieć :wink:
Premiera już na początku kwietnia :wink:

Jozi
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Jozi » 2008-03-28, 17:14

Mam wieści dla wszystkich ,dotyczących 3 części FIM Speedway GP :D Kupiłem dzisiaj przez serwis www.msw.pl w przedsprzedaży SGP 3 wysyłać będą od 24 kwietnia a premiera przewidziana jest na 25 kwietnia .

Dla tych co widzieli już screeny i mieli wątpliwości dot. wymagań gry ,wszystko wyjaśniam :

Wymagania techniczne:

- System operacyjny: Windows® XP / Vista
- Procesor: Intel Pentium® IV 2,0 Ghz/AMD Athlon™ 2400+/Celeron 2,4GHz lub lepszy
- Pamięć RAM: 512 MB RAM ( 1 GB zalecane )
- Karta graficzna nVidia: GF6600/ATI, Radeon 9800 lub lepsza
- Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9
- DirectX: 9.0c lub nowszy
- DVD-ROM,
- 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym
- modem 56k (do gry wieloosobowej, zalecany ISDN lub lepszy)

Wymagania spore ale na moim sprzęcie pójdzie gładko :D

Pozdrawiam

Wróć do „Generalnie o żużlu”