Piotr Protasiewicz

Tutaj dyskutujemy o zawodnikach naszej drużyny
Mateusz
Administrator
Kontaktowanie:

Piotr Protasiewicz

Postautor: Mateusz » 2005-06-03, 14:19

PIOTR PROTASIEWICZ
tutaj dyskutujemy o tym zawodniku

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2005-06-03, 14:42

Co by tutaj duzo pisac, wreszcie jest liderem druzyny w ktorej startuje i ze swoich zadan wywiązuje sie w 100%. Na codzien takze super czlowiek w kontakcie z kibicami!!

Scorpion
egzamin na licencję

Postautor: Scorpion » 2005-06-03, 16:12

Bardzo dobry zawodnik, gdyby nie dwa sezony w Apatorze był by w ścisłej czołówce najlepszych żużlowców Polonii!
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

DavidD
kolarz szosowy

Postautor: DavidD » 2005-06-03, 18:01

"Protas" wreszcie pokazuje jak powinien jeździć lider aby jeszcze tak pokazać się w GP.

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2005-06-03, 20:21

Nie czuje wiezi emocjonalnej z Piotrem :D moze dlatego, ze w Poloni liderem zawsze byl Tomek Gollob. To dobry zawodnik, pewny punkt naszego zespolu. Trzecia srednia w lidze mowi sama za siebie. Poza torem jest calkiem sympatyczny, a do tego inteligentny, bo przeciez studiowal na AWFie.

pzdr.
abk
Siłą klubu są jego kibice
www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-03, 21:24

Wygnany przez Gollobów odszedł do Torunia aby nadal być blisko Bydgoszczy.Powrócił w najtrudniejszym momencie dla klubu majac wiele do stracenia.Powrócił jak na kapitana przystało i uratował żużel dla Bydgoszczy.Gdyby nie G. nigdy by nie odszedł.Szacunek na zawsze :D

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2005-06-04, 01:55

Cobra pisze:Powrócił w najtrudniejszym momencie dla klubu majac wiele do stracenia.Powrócił jak na kapitana przystało i uratował żużel dla Bydgoszczy.

Oj coś chyba z pamięcią nie tego ...
Uratował żużel dla Bydgoszczy ?? A ja myślałem, że w "sezonie przetrwania" Piotrka nie było w Bydgoszczy ... widocznie coś przeoczyłem ...
Wrócił, kiedy sprawy w Polonii zaczęły wychodzić na prostą!

Co do tego, że po powrocie stał się liderem i kapitanem z prawdziwego zdarzenia - nie mam żadnych wątpliwości! Żeby jeszcze czasami chciał się obejrzeć za partnerem na torze i troszkę na niego poczekać ...
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Marmar
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Marmar » 2005-06-04, 07:46

A ja dodam tylko historię Piotra ;P

Zielona Góra - sobie jeździł jako junior :)
Wrocław - sobie jeździł jako junior :)
Bydgoszcz - z miejsca stał się ulubieńcem "bydgoskiej publiczności"*
Toruń - z miejsca stał się najbardziej znienawidzonym zawodnikiem dla "bydgoskiej publiczności"*
Bydgoszcz - z miejsca stał się najbardziej ulubionym zawodnikiem "bydgoskiej publiczności"*

* "bydgoskiej publiczności" - mam nadzieję, że wszyscy wiedzą co miałem na myśli pod tym wpisem
www.marmar.prv.pl - żużlowe zdjęcia i nie tylko!

Tomasz Gollob:
"Gdziekolwiek bym jednak nie startował, Bydgoszcz zawsze będzie w moim sercu."
"Kiedy zawodnik reprezentuje rodzinne miasto, zwykle daje z siebie dwa razy więcej."

Bleemek
Mistrz Polski Juniorów
Kontaktowanie:

Postautor: Bleemek » 2005-06-04, 12:50

Marmar pisze:* "bydgoskiej publiczności" - mam nadzieję, że wszyscy wiedzą co miałem na myśli pod tym wpisem

Czyżby chodziło o ogół zbiorowości ludzkiej zasiadający na stadionie przy Sportowej? Abstrachując od stadionu również publiczność kibicowskiej, która pełni swą kibicowską rolę również we wszelkich dysputach w temacie żużlowym?

pzdr.
abk
Siłą klubu są jego kibice

www.GdyIdziePolonia.prv.pl

Awatar użytkownika
OKI
egzamin na licencję

Postautor: OKI » 2005-06-04, 13:10

Bleemek pisze:Abstrachując

Bleemek nie wulgaryzuj tutaj bo jeszcze twoja wypowiedź zostanie wymoderowana :twisted: :wink:

Co do Prota to... nigdy nie miałem do niego pretensji i nie przestałem mu kibicować. Może dlatego że wiem o poza klubowych sprawach które zaważyły o 2letnim (a mógłby być roczny) rozbracie PePcia z Polonią.

Świetny zawodnik ale niestety tylko na ligę albo precyzyjniej na ligi :] w GP chyba za bardzo się spalał.
3.0 V6 i`m lovin`it! :)

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2005-06-09, 13:39

Protas kiedyś słynny "pierwszy łuka" albo protek - wywrotek teraz dojrzał okrzepł i spełnia sie wyśmienicie w roli kapitana i lidera drużyny . po przygodzie w toruniu znowu z Nami oby jak najdłużej ale wiadomo bedzie kasa bedzie Pepe żużlowiec który jeszcze może wiele osiągnąć czego mu bardzo życzę :twisted: :twisted: :twisted:
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-10, 14:20

No to nam sie Pepe szykuje na przyszłoroczne SGP :twisted: wczoraj 19 punktów w Anglii w Polsce tez śmiga wiec tylko czekać na jego przyszłoroczną nominacje.Bo oprócz niego to chyba próżno by szykac kogos tak równo jezdzacego i doświadczeonego który mógłby jechac w SGP i nie wozic sie w ogonie stawki a powalczyc z najlepszymi :D

Piter
rower treningowy
Kontaktowanie:

Postautor: Piter » 2005-06-17, 14:05

No PePe napewno ma dobry sezon ale co do SGP to jeszcze bym poczekał bo przede wszystkim musi z taka forma dojechac do kocna a potem liczyc na laskawosc pewnych Panow co jednak wydaje mi sie zbyt optymistyczne

Krakus
egzamin na licencję
Kontaktowanie:

Postautor: Krakus » 2005-06-19, 23:46

w meczu z tarnowem w pierwszej czesci jazda Piotra byla taka bez wyrazu, jechal bo jechal, ale kiedy zobaczylem jak objezdza po duzej braci gollobow(szczerze mowiac to nie pamietam zebym widzial kogos kto wyprzedza obydwu za jednym razem) i potem bieg 14 z Tomkiem to juz mi sie humor poprawil. Ale w rywalizacji z Tomkiem straszne lanie niestety :(

Cobra
junior - ligowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Cobra » 2005-06-19, 23:53

To co Pepe zrobił jadac przeciwko Gollobom i rozbijajac pare braci to poprostu...MAGIA ŻUZLA :D :D :D

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2005-06-20, 00:39

Prawie tak samo jak w Tarnowie :)

a poza tym jakis taki wolny mi sie wydawal, z Rickim wygral, ale w pozostalych jakos wolno szlo mu.........szkoda ze zaprzepascil szanse na wygrana z Tomkiem w 14 biegu, gdzie mial juz ponad pol prostej przewagi. Chyba czul ze jest wolny bo sie ogladal ciagle gdzie jest Tomek
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Arturro
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Arturro » 2005-06-20, 06:58

No parktycznie zabrakło jednego zwycięstwa Piotra do bonusa ale cóż nie zawsze zdobywa sie komplety zresztą na torze nie można mu odmówić woli walki
"Niejedną jeszcze paranoję przetrzymać przyjdzie robiąc swoje"

Scorpion
egzamin na licencję

Postautor: Scorpion » 2005-06-20, 10:36

Większych pretensji nie można do niego mieć! Może trochę za mało bezczelnie jechał bo w kilku przypadkach mógł trochę bardziej przydusić do bandy Tomka o czym mówi w dzisiejszym Expressie! Ale tak jak mówi Arturro woli walki nie można mu odmówić!
Bene mori praestat, quam túrpiter vívere.

Awatar użytkownika
Wolfowitz
turysta rowerowy
Kontaktowanie:

Postautor: Wolfowitz » 2005-06-20, 12:03

"Mógł trochę bardziej przydusić Tomka do bandy" - to chyba byliśmy na innych zawodach :-p Z miejsca, w którym ja siedziałem było świetnie widać, jak tylnym kołem z całą premedytacją chciał wkomponować w siatkę Tomasza i tylko dzięki przytomności umysłu tego ostatniego nie doszło do kolizji. Moim zdaniem obaj jezdzili właśnie zbyt brutalnie i dziwię się, że ktoś chciałby jeszcze więcej nerwów i przeginania.
Cały czas patrzę na niego przez pryzmat konfliktu z klanem "G" i parę innych spraw, zwłaszcza z poczatku jego pobytu nad Brdą.
A zresztą, kogo to właściwie obchodzi, od kilku lat jest w dobrej formie i skoro jest już w Bydgoszczy, to lepiej skupić się na pozytywach z PP zwizanych. A jest ich wiele. Solidność, skuteczność, niezawodność, poświęcenie, regularność - wzorcowy prowadzący parę i wciąż jeszcze w odpowiednim wieku na podnoszenie swoich umiejętności.
Pukajcie a będzie wam otworzone

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2005-06-20, 12:07

Wolfowitz pisze:[...]wzorcowy prowadzący parę [...]

Zeby tylko jeszcze czasem chcial poczekac na partnera gdy jedzie na 5-1 lub na 3-3 a widac ze partner jest wolniejszy niz zawodnik gosci jadacy z tylu
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:

Lawrence

Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl

"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,

Mój ojciec mnie zabrał,

Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Wróć do „Nasi żużlowcy”