Co dalej z naszą Polonią ?!

Wszystkie sprawy związane z drużyną żużlową Polonii Bydgoszcz
Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Re: Co dalej z naszą Polonią ?!

Postautor: Mama » 2012-11-26, 23:42

Tak jak pisze Kitas ... przynajmniej nie ten prezydent :P

Generalnie dziwię się ludziom, że tak wierzą w obietnice różnych polityków (wszystkich opcji). Przecież od dawna wiadomo, że oni są w stanie obiecać wszystko, byle tylko uzyskać głosy ... Jeśli widzą, że "lud" domaga się Golloba, to obiecają Golloba, jeśli "lud" chce remontu stadionu, to padnie hasło o tej przebudowie ... A jak się dokładniej wsłuchać w te wypowiedzi, to nagle wychodzi, że nie padły dokładne obietnice sprowadzenia Golloba czy remontu stadionu, tylko "obiecałem, że zrobię wszystko, by sprowadzić Tomka", ewentualnie "obiecałem, że remont stadionu będzie jednym z moich (stu :P) priorytetów" ... I ostatecznie nikt nie może zarzucić, że obietnice nie zostały spełnione ... Tylko ten "ciemny lud" słyszy to, co chce słyszeć, a potem ma pretensje - ale te pretensje dotyczą właśnie tego, co chcieli usłyszeć, a nie tego, co faktycznie zostało powiedziane :!:
Skończyła się era Leszka Tillingera :P

Obrazek

Awatar użytkownika
Kabat
Administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Kabat » 2012-11-27, 07:32

Jak ktoś chciał po raz ostatni zobaczyć Golloba w meczu ligowym w plastronie Polonii, to mógł przyjść na stadion 5 października 2008. :wink:

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2012-11-27, 09:00

Czas skupić się i modlić aby w składzie pozostał Emil.
Trochę miejsc do obsadzenia pozostało.
Ja zamiast Kościechy, któremu po takiej kontuzji wróżę kiepski sezon zostawiłbym Lagute.

1. Emil
2. Buczek
3.
4.
5.
6.Miki
7.Szymon

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-11-27, 09:11

Mama pisze:A jak się dokładniej wsłuchać w te wypowiedzi, to nagle wychodzi, że nie padły dokładne obietnice sprowadzenia Golloba czy remontu stadionu, tylko "obiecałem, że zrobię wszystko, by sprowadzić Tomka"

Bruski to akurat najczesciej uzywal slowa "chciałbym", on nawet nie obiecywał :wink:

kitas, jakby do tego skladu dodac Lagute to i tak potrzeba nam Polaka z KSM na poziomie Kostka, bo w skladzie musi byc czterech PL a Gapa chyba jednak odejdzie.

Awatar użytkownika
Torretoo
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Torretoo » 2012-11-27, 10:21

Kabat pisze:Jak ktoś chciał po raz ostatni zobaczyć Golloba w meczu ligowym w plastronie Polonii, to mógł przyjść na stadion 5 października 2008. :wink:

Masz duże poczucie humoru widzę :D. Obiecywał czy chciał ? jaka to różnica? Jeszcze trochę i będą nowe wyboru których wynik negatywny dla Bruskiego mnie nie zdziwi. Wiele ludzi poczuje się oszukanych i mogą go nie wybrać. I o to mu chodziło? Żeby rządzić jedną kadencję? Czy lepiej było by się wysilić i po starać o niego? Ale to tak na prawdę już sprawa samego Prezydenta. Jeszcze wracając do Gollob, to teraz prawdziwy chrzest przed kibicami z Bydgoszczy. Jestem ciekaw reakcji 20 kwietnia gdy zostanie wyczytany numer 4 oraz tego jak zostanie wyczytane jego nazwisko podczas derbów przy Sportowej 2 ;) Bo ja mu tego za złe nie mam, nie ma kasy na niego? Trudno. Widać, że ma ambicje pójdzie tam gdzie dadzą mu dużo pieniędzy i zaplecze porządne pod kątem GP a to dla niego bardzo ważne. I nie wierze, że Ward jest tak tani jak piszę to Express bo jak przyjdzie "Darky" to owszem skład może wyglądać fajnie z Emilem bo dwa "wilki" będą na prawdę robić show w Bydgoszczy ale coś mi tutaj pasować nie będzie..
Obrazek

Awatar użytkownika
Jonas
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Jonas » 2012-11-27, 12:00

Kitasie ten sezon Kostek też miał po kontuzji i dał radę chłopak. Teraz też tak może być :)
Obrazek

Kartas
Srebrny Kask
Kontaktowanie:

Postautor: Kartas » 2012-11-27, 12:40

Już chodzą słuchy, że Golloba nie chciała Rada Nadzorcza i główny "wódz" ciągnący za sznurki z tylnego fotela B.S, dlatego wybrali Prezesa Kordę. Kandydat z Leszna podobno chciał budować skład z Tomkiem i miałby na to już jakieś podstawy finansowe, ale z wiadomych względów nie został wybrany. Jestem skłonny w to uwierzyć, znając realia jakie panują w tym klubie i tu się chyba już nic nie zmieni. Ręka rękę myje i tyle. Na trybunach znów 3-4 tysiaki bo kto będzie przychodził oglądać "parasole" w akcji. Ja chodził będę bo chodzę od zawsze, ale Gollob by podciągnął frekwencję i jestem pewien, że wyszło by to wszystkim na dobre a tak zów utkniemy w :dupa: brak kasy, długi i za rok juz speedway'a w Bydzi nie bedzie
Obrazek

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2012-11-27, 15:59

Oczywiście ... jak to łatwo tworzy się kolejne mity ... Tomek tak bardzo "chciał" jeździć w Polonii, że w momncie, kiedy wybrany na prezesa został pan Korda, miał już podpisany w Toruniu list intencyjny dotyczący startów w kolejnym sezonie :!: Ale cóż ... niektórzy nadal będą wierzyć w bajki ...
Ostatnio zmieniony 2012-11-27, 18:44 przez Mama, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Torretoo
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Torretoo » 2012-11-27, 16:44

Mama pisze:Oczywiście ... ja to łatwo tworzy się kolejne mity ... Tomek tak bardzo "chciał" jeździć w Polonii, że w momncie, kiedy wybrany na prezesa został pan Korda, miał już podpisany w Toruniu list intencyjny dotyczący startów w kolejnym sezonie :!: Ale cóż ... niektórzy nadal będą wierzyć w bajki ...

Widzę, że jesteś bardzo kulturalnym człowiek ale zarazem "Anty Gollob". Emil na chwile obecną jest cudny aż "wydyma" Polonie ;) Szczerze? sytuacja, że Gollob ma wrócić w ogóle nie powinna mieć miejsca. Takiego człowieka w ogóle nie powinno się "puścić"! A kto jest temu winny? No bo nie Gollob, skoro jest długo wobec niego jeśli chodzi o finanse a co chyba ważniejsze ma facet uraz.. A będzie taka sytuacja, że 40 km od nas będą świętować DMP za rok a u nas też będą świętować, ale co innego.. to, że 2014 roku Ratusz już nie będzie musiał przelewać kolejnej transzy na konto Polonii.. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-11-27, 17:47

Torretoo pisze:Widzę, że jesteś bardzo kulturalnym człowiek ale zarazem "Anty Gollob". Emil na chwile obecną jest cudny aż "wydyma" Polonie ;)

A czy czasem Twoj guru Tomuś Polonii nie wydymał jak odchodzil do Tarnowa? Obiektywnie przypomnij sobie kulisy jego odejscia, bo ja doskonale pamietam ze jednego dnia mial pojawic sie na ostatecznych rozmowach w Bydgoszczy i tego samego dnia, z telewizji dowiedzielismy sie ze gdzies w Warszawie podpisal kontrakt z Unią Tarnow :wink:. Takiego "wyczynu" to nawet Emil nie jest w stanie przebic.

Awatar użytkownika
Mama
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Mama » 2012-11-27, 18:57

Torretoo pisze:Widzę, że jesteś bardzo kulturalnym człowiek ale zarazem "Anty Gollob".

No i niestety kolejny raz wyciągasz błędne wnioski z przeczytanych informacji ... Wiele rzeczy można o mnie powiedzieć, pewnie wiele również zarzucić ... Jednak zarzucenie mi, że jestem "anty Gollob", to totalny strzał kulą w płot ... Nie jestem jednak zaślepiony jego blaskiem i kiedy coś robi źle, to potrafię mu to wytknąć ...

Torretoo pisze:Emil na chwile obecną jest cudny aż "wydyma" Polonie ;) Szczerze? sytuacja, że Gollob ma wrócić w ogóle nie powinna mieć miejsca. Takiego człowieka w ogóle nie powinno się "puścić"! A kto jest temu winny? No bo nie Gollob, skoro jest długo wobec niego jeśli chodzi o finanse a co chyba ważniejsze ma facet uraz..

Nie łudzę się, że Emil będzie jeździł w Polonii do końca kariery ... chociaż fajnie by było :) Zresztą tak samo z Tomkiem - byłem na niego zły, kiedy odchodził, bardzo chciałem jego powrotu do Polonii, ale też na zdrowych zasadach :!:
Wiele osób ślepo zapatrzonych w Tomka i domagających się jego powrotu zrzuca całą winę za jego brak w Polonii na obecne władze klubu i miasta. Proponuję sobie jednak przypomnieć, kiedy Tomek z Polonii odchodził, kto był wtedy na czele klubu i miasta, no i kto narobił najpierw długów w stosunku do niego, a potem kto naobiecywał mu różnych dziwnych rzeczy (kamienica w centrum Bydgoszczy, itp.) :!:

Obrazek

Awatar użytkownika
Torretoo
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Torretoo » 2012-11-27, 19:11

Ok żle odebrałem to co napisałeś Mama. Nie ważne, Golloba nie ma u nie będzie u nas to już raczej pewne(mówię pod kątem innych sezonów). Wracając do tego złego Golloba, Przem@s rzuć okiem ile Twój klub jemu zawdzięcza a ile Emilowi. Ile razy mogłeś świętować złoto DMP dzięki Tomkowi a ile dzięki Emilowi.. :D Zostawił czasami serce na torze, podstawiał motocykle, mimo, że taki Robak był wolniejszy niż jego motocykl :D Swoją drogą ciekawe czy Ty byś nie stracił cierpliwości jeżdżąc za dwa razy mniej niż dają gdzie indziej. I wiele, wiele innych. Niestety moim zdaniem Polonia się kończy.. Jeśli nie pojawi się "mocna" postać i nie kupi klubu to klub się po prostu rozpadnie a jak nie rozpadnie to niestety zleci do 1-2 ligi na długie lata. Myślę, że w Warda nie wierzy żaden z Was a chyba to jedyny już wartościowy zawodnik na rynku.

Co do władz to pamiętam, że był Jasiakiewicz ale kto był prezesem to nie pamiętam. Tilliger? Tylko w dużej mierze decyzja Tomka wtedy była oparta tym, że prezydentem został Konstanty.

A co zrobił teraz takiego złego? Jak już wszyscy wiemy, że nie wrócimy to jeśli coś wiesz to możesz to ujawnić czy nie..?
Obrazek

Awatar użytkownika
gadget
szkółka żużlowa
Kontaktowanie:

Postautor: gadget » 2012-11-27, 20:06

Polonia kolego nigdy się nie skończy, bo zawsze będą na tej ziemi jej kibice . Wiele lat minęło od odejścia Golloba z Polonii. Nie znam kulisów ewentualnych rozmów (jeżeli takowe się kiedykolwiek odbyły) na temat jego powrotu. Wiem jedno - teraz okazja i sposobność do tego powrotu była wyjątkowa, a i sam Gollob z podpisywaniem czegokolwiek nie musiał się spieszyć. Wiedział, że w Polonii prezes dopiero teraz się pojawił. Gdyby chciał - poczekałby i przynajmniej pogadał - zorientował się w sytuacji. Nic by nie stracił. Nie było dla mnie wielkim problemem obserwowanie jego jazdy w innych klubach. Ale w Toruniu... Nie mieści mi się to w głowie.

Co do Emila, to również się nie łudzę i Wam także nie radzę - rok 2012 był (przynajmniej na razie) raczej jego ostatnim w barwach Polonii. Zanosi się na powtórkę z roku 2007. Tym niemniej Polonia zawsze będzie w moim sercu.

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-11-27, 20:45

Torretoo pisze:Wracając do tego złego Golloba, Przem@s rzuć okiem ile Twój klub jemu zawdzięcza a ile Emilowi. Ile razy mogłeś świętować złoto DMP dzięki Tomkowi a ile dzięki Emilowi.. :D

I za te zaslugi wolno mu bylo "wydymac" (jak to okresliles w odniesieniu do Emila) Polonie? No ale w sumie nie wiem czy jest sens takiej dyskusji, skoro sam wczesniej napisales ze nie jestes kibicem Polonii tylko Golloba, wiec jego zawsze bedziesz stawial ponad klubem :wink:
Ja jego zaslug nie umniejszam, ale tez mnie to nie zaslepia mnie to i nie bede wyliczał ile dla Polonii zrobil Tomek Gollob, ile Jonsson (utrzymanie w 2004), Emil czy Jacek Gollob (ktory na koniec dolozyl duza cegielke do awansu w 2008). Robak tez mial swoj wielki mecz w tym waznym sezonie 2004, pamietam takie rzeczy, ale nie tworze przez to piramidy na czele ktorej znalazl by sie T.Gollob :wink:

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2012-11-27, 22:19

Kabat pisze:Jak ktoś chciał po raz ostatni zobaczyć Golloba w meczu ligowym w plastronie Polonii, to mógł przyjść na stadion 5 października 2008. :wink:

Troches sie zapedzil o 5 lat - miales na mysli 7 wrzesnia 2003?
I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
Lawrence
Galeria Żużlowa: www.speedway-photography.pl
"Jedenaście lat, miałem gdym na speedway pierwszy raz wpadł,
Mój ojciec mnie zabrał,
Wdzięcznym... jestem mu za to do dziś...

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2012-11-27, 22:26

Torretoo pisze:
Mama pisze:Oczywiście ... ja to łatwo tworzy się kolejne mity ... Tomek tak bardzo "chciał" jeździć w Polonii, że w momncie, kiedy wybrany na prezesa został pan Korda, miał już podpisany w Toruniu list intencyjny dotyczący startów w kolejnym sezonie :!: Ale cóż ... niektórzy nadal będą wierzyć w bajki ...

Widzę, że jesteś bardzo kulturalnym człowiek ale zarazem "Anty Gollob". [...]

No no.... niezle sie dowiedziec ze Mama to Anty-Golloba :D :mrgreen:

Wiele osób ślepo zapatrzonych w Tomka i domagających się jego powrotu zrzuca całą winę za jego brak w Polonii na obecne władze klubu i miasta. Proponuję sobie jednak przypomnieć, kiedy Tomek z Polonii odchodził, kto był wtedy na czele klubu i miasta, no i kto narobił najpierw długów w stosunku do niego, a potem kto naobiecywał mu różnych dziwnych rzeczy (kamienica w centrum Bydgoszczy, itp.) :!:

O to to to...

Ja tez chcialbym powrotu Tomka do BDG, ale nie kosztem Buczka czy co wazniejsze Emila. Ma to byc na zdrowych zasadach, a nie ze przychodzi ktos i ustawia druzyne [choc wcale tak byc nie musi], zawodnicy pozniej odchodza a Gollob konczy kariere. I nie ma ani Golloba ani innych liderow.

Tylko trudno to co niektorym nie tyle wytknac co wytlumaczyc na spokojnie.

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
Torretoo
miniżużlowiec
Kontaktowanie:

Postautor: Torretoo » 2012-11-27, 22:46

Lawrence pisze:

Troches sie zapedzil o 5 lat - miales na mysli 7 wrzesnia 2003?

Chyba chodziło o Jacka Golloba.. :PP

Co do mojego spokoju, już ochłonąłem. Ten tydzień po prostu mi pokazał, że jeśli nie pojeżdże do Torunia to na żywo Tomka już regularnie nie mam szans oglądać bo do Bydgoszczy nie wróci. Cóż takie życie, obojętnie kto nie przyjdzie to mnie tak nie przyciągnie na stadion. Emil Emilem, ale na chwile obecną nie jest liderem jakim Gollob już był w jego wieku. Ale myślę, że to tylko z tego powodu , że Tomek to z krwi i kości Polak i wychowanek Polonii. "Tłustych" lat dla Polonii nie widać. Czekamy na ten jeden transfer Prezesa Kordy bo pewnie przyjdzie tylko jeden zawodnik. Pozdrawiam kibiców Polonii ;) Rozumiem Was, ale Wy też zrozumcie mnie.. Za "szczyla" jeżdziłem za nim po stadionach Europy na GP wierząc w złoto, i po około 13 latach wiary w końcu się doczekałem. Stąd jestem do tego zawodnika tak przywiązany.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lawrence
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Lawrence » 2012-11-27, 23:29

Torretoo pisze:Chyba chodziło o Jacka Golloba.. :PP

A... hahhahahahahahaha - zapomnialem o Jacku :-)

Lawrence

Mój ojciec mnie zabrał,

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2012-11-29, 10:40

Mama pisze:Jakoś "dziwnym trafem" zabrakło na tej liście Bogdana Sawarskiego ...

Czyżby gazeta coś wiedziała wcześniej?
Dziwnym trafem Leśny Trol wygrywa ankietę i znowu chce się dorwać do sterów Polonii..

http://www.sport.pl/sport/1,78975,12899091,Pani_ze_SKOK_u__Pan_z_telewizji__Pan_z_Salosu___kandydaci.html

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2012-11-29, 17:21

Nieoficjalnie jest juz znane nazwisko trzeciego w tym roku prezesa Polonii :wink:

Dzisiaj o 15-stej w Ratuszu odbyla sie konferencja prasowa.
radiopik.pl pisze:Oficjalnie dalej nie wiadomo kto będzie zarządzał bydgoskim klubem, ale my już wiemy... To Jarosław Dereziński, przymierzany do tej funkcji po drugim konkursie, który ostatecznie sam wycofał się wówczas z kandydowania. Podenerwowany obecną sytuacją wiceprezydent Bydgoszczy Sebastian Chmara zwołał dziś specjalną konferencję prasową, podczas której skrytykował nieudolność dotychczasowych działaczy Polonii...

:arrow: http://www.radiopik.pl/go.php/wiadomosc ... 20450.html jest tez nagranie do odsluchania.

Wróć do „Polonia Bydgoszcz”