Co dalej z naszą Polonią ?!

Wszystkie sprawy związane z drużyną żużlową Polonii Bydgoszcz
Awatar użytkownika
GOLLOB S2
turysta rowerowy

Postautor: GOLLOB S2 » 2010-08-15, 11:10

Wracam z GP Szwecji z bardzo przykrą informacją o której zapewnię wiecie. Nasz Emil złamał nadgarstek. Mam nadzieje że ta kontuzja nie okaże się poważna. Oby Emil mógł startować w dwumeczu z Włókniarzem. Bo w innym przypadku lecimy i to będzie koniec żużla w Bydgoszczy! Taka jest prawda niestety! Bez Emila nasza drużyna jest cienka jak siki węża. Pseudo kapitan AJ-gej , Walasek i cała reszta nie będą za Polonie walczyć co nie raz w tym sezonie udowodnili! W tej pseudo drużynie tylko Emilowi i Szymkowi zależy na Polonii. Reszta tylko widzi czubek własnego nosa i oby tylko kasa się zgadzała! A co Wy o tym sądzicie, jak myślicie damy rade się utrzymać czy polegniemy? Tylko nie piszcie że to wina Tomasza!

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-15, 11:55

Jak to nie wina Golloba, jak jego... :x pojechał jak czubek to teraz mamy..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow
2. A.Łaguta
3. Kościecha
4. Gapiński
5. Buczkowski
6. Curyło
7. Woźniak

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-08-15, 12:01

Nie raz nie dwa takie "furtki" wykorzystywał sam Emil. Miejsce przy kredzie zauważył Tomek. Pociągnęło go i nie zdążył wcześniej wyłamać motocykla.

Końca żużla w Bydgoszczy nie będzie. Już raz w 1 lidze byliśmy. Wpadliśmy zwyczajnie w syndrom Falubazu.
Spokojnie po woli. Kostek i Giza muszą bez dwóch zdań pożyczyć sprzęt od Emila lub skorzystać z pomocy jego Teamu.

JD
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: JD » 2010-08-15, 14:59

moRRo pisze:Jak to nie wina Golloba, jak jego... :x pojechał jak czubek to teraz mamy..

sam jestes czubek , pociągneło go na prostej i juz było pozamiatane a że hakiem trafił w przednie koło Emila to skończyło sie jak skonczyło .Gollob sprawcą ale czy to była akcja aby go nazywac czubkiem hmm pomyśl
Jeden klub - jedni kibice

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-15, 16:25

Gollob stwierdził, że to czysty przypadek, myślał że Emil pojedzie trochę dalej prosto... prosto w bandę ..

śmiechu warte..
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

djkarol
początkujący junior
Kontaktowanie:

Postautor: djkarol » 2010-08-15, 16:35

juz kurna nie przesadzajcie wypadek przypadek podbilo go i klops co mial kurna wsteczny wcisnac biadolicie teraz bo Polonia sie nie utzryma to ze trafilo na Emila trudno teraz to utrzymanie bedzie graniczyc z cudem hehe piekny sezon mam juz na to komplenie wyje.... tyle ale na ostatni wyjazdowy mecz tego seozonu warto sie udac i zobaczyc jka Jonas nas spuszcza heeh kiedy jakies info o wyjezdzie do Czewy??
TEAM SPRITE NISZCZY!!!!

krystiand
szkółka żużlowa

Postautor: krystiand » 2010-08-15, 16:38

Śmiechu warte to jest to co ty wypisujesz... to było zwykłe "pociągnięcie", jakich pełno wszędzie :roll:

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-15, 16:46

Czytaj wypowiedzi mistrzu..

- To był czysty przypadek. To co się stało nie powinno się zdarzyć. Byłem bardzo szybki. Przejeżdżałem obok Emila Sajfutdinowa, jednak nie przewidziałem tego, że on już w połowie prostej będzie schodził do łuku. Myślałem, że pojedzie trochę dalej prosto i przy krawężniku będzie miejsce dla mnie. Niestety, stało się inaczej. Emil "załapał" się na moje tylne koło. Motocykle zahaczyły się i stało się to, co się stało. Powtarzam, że to był przypadek. Wiem, o co ja jadę i walczę do końca. Przepraszam Emila za to co się stało. Na pewno nie był to atak złośliwy. Wydarzył się on w ferworze walki - tłumaczył Polak, który zaraz po tym jak Rosjanin podniósł się z toru przeprosił go za to zdarzenie.

Taki żużlowiec doświadczony a on tego nie przewidział .. ale co tam ;) brońcie go sobie;)
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

MICH@Ł
okres próbny w PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: MICH@Ł » 2010-08-15, 16:49

No to działacze niech podziękuje Jonssonowi , niech Emil będzie jedynym naszym zawodnikiem a reszta nie jedzie w pokroju Walaska :roll:

Awatar użytkownika
pepe
egzamin na licencję

Postautor: pepe » 2010-08-15, 17:08

taaa najlepiej zwolnić Jonssona i kogo w zamian ? bo nie widze żadnego obco dobrego który będzie wolny po tym sezonie.Poprostu zmniejszyć kontrakt,żadnych ryczałtów bo widac do czego to doprowadza.
19[P]20
,,Są ludzie, którzy twierdzą, że żużel to tylko czterech facetów jeżdżących w kółko - żal mi ich ..."

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-08-15, 17:19

moRRo taki doświadczony zawodnik nie jest jasnowidzem w trakcie rywalizacji nie kalkuluje tylko skrzętnie korzysta z pozostawionych sytuacji. Tomek jedzie po tytuł mistrza świata. Tak blisko niego był on ponad 10 lat temu... Emil jechał zewnętrzną. Tomka pociągnęło, obejrzyj sobie kilka razy nagranie. Dramat naszego zespołu trwa...
Najpierw przekładanie meczy co chwilę coś nie tak, później fatalna postawa zawodników co skutkowało niższą frekwencją... Kontuzja Emila, teraz druga. Obraz nie wygląda ciekawie. Jak zwykle jednak znajduje się kozła ofiarnego i wszystko gra. W tym przypadku jest nim Tomek, wcześniej Plech, Rutecki itd. Najważniejsze, że to żaden z "naszych", wina jest ich! :D

Awatar użytkownika
Przem@s
należy do PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Przem@s » 2010-08-15, 17:22

moRRo pisze:Taki żużlowiec doświadczony a on tego nie przewidział .. ale co tam ;) brońcie go sobie;)

Jest juz wideo z tego upadku :arrow: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2010/ ... nowa-video Widac ze na prostej Gollob byl szybszy od Emila, dogonil go i wlasciwie w wejsciu w luk byl o dlugosc kola przed nim. Mozna rownie dobrze powiedziec, ze Emil tez powinien kontrolowac sytuacje na torze i widzac Golloba, odejsc troche szerzej w tym luku. Jakby to Tomek mial zlamany nadgarstek, to pretensje bylyby pewnie z Gorzowa i calej Polski (moze mniejsze z ZG :wink: ), ze ten Rusek taki i owaki, jak on jezdzi i ze nie pierwszy raz...
Jak chcesz to sobie moRRo bron Emila, Gollob normalnie zaatakowal po wewnetrznej jakich to wiele akcji mozna zobaczyc w sezonie. Wyszlo jak wyszlo i jedziemy dalej w takim skladzie jak przez wiekszosc sezonu (gdzie zajmowalismy 8 miejsce w tabeli :oops:).
_

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-08-15, 19:57

Mały off.
Właśnie Stal pokazuje że mimo braku jednego z liderów, można osiągnąć dobry wynik. Niestety my bladziutko przy tym wypadamy :roll:

Bazbi
turysta rowerowy

Postautor: Bazbi » 2010-08-15, 20:18

Gdyby ktos tak potraktowal waszego Tomusia to szczekaniu na forum nie byloby konca.
Najprawdopodoniej Tomeczek "zalatwil" nam 1 lige wiec licze na GP w Bydgoszczy i Jarka odbierajacego zloty medal IMS. Chociaz jakas radosc bede mial w tym sezonie :twisted:

Beny
szkółka żużlowa

Postautor: Beny » 2010-08-15, 20:38

Bazbi pisze:wiec licze na GP w Bydgoszczy i Jarka odbierajacego zloty medal IMS. Chociaz jakas radosc bede mial w tym sezonie :twisted:

Oj to chyba nie będzie twój dobry dzień :twisted:

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-08-15, 21:21

Odpowiedź jest prosta wygrywamy oba baraże i budujemy silny skład na przyszły sezon w e-lidze. Częstochowa nawet bez Emila jest do objechania tylko nasi zawodnicy muszą w to wierzyć zamiast oddawać mecz przed jego rozpoczęciem.

Awatar użytkownika
moRRo
Brązowy Kask

Postautor: moRRo » 2010-08-15, 21:39

Święte słowa Mencel :wink: na trenerke Koselskiego i jadyma... :D
POLONIA BYDGOSZCZ 2012

1. Sajfutdinow

2. A.Łaguta

3. Kościecha

4. Gapiński

5. Buczkowski

6. Curyło

7. Woźniak

Awatar użytkownika
Wulfik
Prezes PBNF
Kontaktowanie:

Postautor: Wulfik » 2010-08-16, 11:33

Jak ja lubię czytać takie komentarze.

Takie akcje zarówno Tomek jak i Emil robili tysiące. Pech i przypadek chciał, że doszło do upadku.

W tej sytuacji sprawcą był Tomek i to nie podlega dyskusji ale na pewno nie chciał tego zrobić. Nikt chyba nie chce specjalnie kogoś wywieźć w płot itd.

Na nieszczęście upadek spowodował nasz Tomek Gollob. Gdyby był to ktoś inne to inne byłyby też komentarze. A tutaj dochodzi do jakiegoś absurdu i wynika z tego mniej więcej takie coś:

"Jadę teraz z Emilem. Polonia jest w bardzo trudnej sytuacji więc haha dobiję ją jeszcze bardziej. Jak ja lubię takie akcje gdzie można rozwalić przeciwnika. Dodatkową frajdę sprawia mi fakt jak jest z Bydgoszczy". :wink:
Obrazek

Zostań Net F@nsem --> Dowiedz się więcej ! :)

Awatar użytkownika
kitas
junior - ligowiec

Postautor: kitas » 2010-08-16, 12:01

Zastanwawiać się co dalej trzeba było gdy nieuchronnie druzyna szła w kierunku miejsc 7-8. Wtedy Walasek, Alibaba śmiejąc się nam w twarz nie robili ani punktów, ani nie starali się zbytnio. Włókniarz bez lidera (Holty) mało nam nie nastukał w pełnym składzie. Nic już nie poradzimy. Trzeba poczekać na rozwój sytuacji. Pewne jest to, że Emil i jego Team są potrzebni w parkingu. Dodaje to trochę pewności siebie reszcie. Przy spadku strach myśleć, bo wtedy wątpię, że ktoś zostanie. AJ, Emil, Walas, AL, Ci zawodnicy będą rozchwytywani w elidze. Zwłaszcza, że nikt nie ma spaść. Zarząd winny nie jest. Kto mógł przewidzieć, że Walasek pojedzie taką kiszkę? Kontuzje Emila i brak lidera z prawdziwego zdarzenia. Kostek też ma głęboko gdzieś przygotowania. Miała być druzyna pełną gębą, wyszła banda indywidualistów. "A z własnego doświadczenia wiem, że nie ma nic gorszego niż banda indywidualistów" :)

Mencel
kolarz torowy

Postautor: Mencel » 2010-08-16, 12:49

Zarząd popełnił błąd po najpierw rozdał naszych zawodników każdemu klubowi, który ich chciał a poźniej kupował kogo popadnie. Moim zdaniem nasz zespół negocjacyjny nie miał żadnego pomysłu kogo kupić bo znowu interesowali się kilkunastoma zawodnikami zamiast przypilnować jednego lub dwóch mocnych transferów do końca. Pieniądze były bo Walasek z Kościechą mało nie kosztowali.

Teraz muszą chłopaki się sprężyć na baraż może jakaś zachęta finansowa mogłaby ich zmobilizować.

Wróć do „Polonia Bydgoszcz”